Sayfa 123/154 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 977 - 984 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. esas faaliyet karına bakın o karlar yeniden değerlemelerden oluyor . y t d

Madem %75 iskontolu buyursun Gedik alsın.Tutan mı var?

Gedik Men.Değ. evirmiş çevirmiş net aktif değere göre %75 iskontoya ulaşmış.
    Benim hesabıma göre hisse EN AZ % 13 primli.

Ek 23054
    Kasa her zaman kazanır.

3.  Alıntı Originally Posted by AU-1 Yazıyı Oku
    TL ticari kredi faizleri %27.. senelik birleşik maliyet %30...
    2 milyar TL borcu döndürmenin şirkete senelik maliyeti 600 milyon TL ...
    Kira gelirleri senelik faizin yarısını bile karşılamaz..

Bugünkü piyasa koşullarını (TL de %30 borçlanma maliyeti) yanstmayan düşük kapitilizasyon oranı (%8) kullanarak, Akbatı AVM, Akasya AVM, ve Uşaklıgil projesinin değerini 2 milyar TL şişirmişler..

Benim hesabıma göre, şirketin mal varlığının bugünkü değeri borçlarını karşılamıyor...

Selam....

Saygılar,sevgiler....

Yazınıza.....nokta virgüle kadar katılıyorum....

Ekleme yapacam müsadenizle....

Holding yönetilemiyor....ak enerji bunların....milyar dolarlık borçlar....işletme kaput,borçlar döndürülemiyor...devlete sırtını dayayıp haybeden geçinmeye alışmış holdingler zortluyor...!!!!!!

4. Ayrıca....ayrıca....!!!!!!!!!!.......

21.10.1998 - 00:00 | Son Güncellenme: 21.10.1998 - 00:00
    Sosyetede kokain operasyonu

UYUŞTURUCU kullandığı iddiasıyla gözaltına alınan manken Gözde Tan'ın ifadeleri doğrultusunda narkotik polis tarafından başlatılan operasyon genişletildi ve sosyetenin ünlü isimlerini gözaltına alındı.
    Tan'ın polise 16 isim verdiği belirtildi. Tan'ın polise adını verdiği birçok ünlü sima önceki gece evlerinde bulunamadı. Bu isimlerden bazılarının son anda adres değiştirdikleri öğrenildi. Narkotik Şube görevlileri ilk etapta manken Banu Can, sosyetenin tanınmış simalarından Yasemin Kozanoğlu, Ahu Tuğbay, dansöz Leyla Adalı, sosyete kuyumcusu Faruk Kamacı ve İzzet Karakuş'un evlerine baskın yaptı.
    Milliyet'in magazin eki Pasha'da çıkan uyuşturucu kullandığı iddiaları üzerine önceki akşam gözaltına alınan manken Gözde Tan'ın sorgulaması sonucu narkotik polisi, operasyonu genişletti. Tan'ın ifadeleri doğrultusunda yapılan çalışmalarda, manken Ebru Şallı ve sosyete partilerinin düzenleyicisi oldukları ileri sürülen Banu Can'dan sonra Ören Bayan İplikleri'nin sahibi İzzet Karako, et ithalatçısı Faruk Kamaç ve manken Aslıhan Gedik de gözaltına alındı. Aynı operasyonda, Akmerkez'in sahibi Ali Dinçkök'ün oğlu Raif Dinçkök, Bodrum'daki MM Disco'nun sahibi Mehmet Bürgen ile Hisarbank ve Güneş Gazetesi'nin eski sahibi Ahmet Kozanoğlu'nun kızı Yasemin Kozanoğlu'nun arandığı öğrenildi.
    Banu Can'ın da Mehmet Gündoğdu isimli emekli bir büyükelçinin kızı olduğu iddia edildi.
    Manken Tan'ın ifadesinde uyuşturucu kullandığını kabul ettiği ve Kamaç'ın Ulus'taki evinde bazen de Raif Dinçkök'ün Akmerkez'in 18. katındaki evinde Şallı, Can, Gedik, Karako, Kamaç, Bürgen, Kozanoğlu ve Dinçkök ile birlikte kokain alemi yaptıkları iddia edildi. İfadesinde zaman zaman kokain kullandığını itiraf ettiği belirtilen Kamaç'ın ise, kokaini et ithal ettiği Bulgar bir işadamının gönderdiğini ancak kendisine bunun karşılığında herhangi bir para vermediğini söylediği öne sürüldü.
    Kan ve idrar tahlilleri yapılan sanıklar, sorgulamalarının ardından dün öğleden sonra İstanbul Adliyesi'ne sevkedildiler. Şubeden çıkışında manken Gözde Tan, "Asılsız ihbar üzerine gözaltına alındım. Tahlilden sonra herşey ortaya çıkacak" diyerek kendini savundu. Manken Şallı ise, "Değil uyuşturucu içki ve sigara dahi kullanmam" dedi.

İlginç....ilginç....

Sahipleri....tanıyalım....!!!!!!!!!!

6. bu hisseyi cok beğendim ve cok az aldım umarım burda beraber kazanırız ytd

7. AU-1 gelsin şimdi konuşsun.Ah baddog abi ah.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 123/154 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •