Sayfa 124/154 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 985 - 992 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sanki ters spekulasyon veya maniplasyona ugramis gibi AKSGY ... Bilanco rakamlari hissenin daha iyi biryerlerde olmasi gerektigini gosteriyor bana... Ama da bu isler belli olmuyor tabii. Bakalim gorelim. Kimse yatirim tavsiyesi verecek kadar akilli olmadigi icin bu da bir yatirim tavsiyesi degildir. Butun hissedarlara saygilar...

2. hafif ve sessiz gidişler her zaman iyidir aksiyona gerek yok bu gün biraz trene son eşyalarımı attım yol cıkıcaz tınkır mınkırr

3. booşş trenler her zaman iyidir yanında kimse esnemez uykun gelmez uyutamazlar bilmem anlatabildimmi

4. Haftalık grafik . y t d

5. bu gün tavanla taçlandırman lazımdı neyse yarın yaparsın ..geri alım falan haberleri gelmeli artık buralar senin yerin değil aksgy:P

6. unutuldun hatırlat kendini artık 10 gündür topiğine kimse gelmiyor artık %10 yaparsınn ytd

Kira karşılama oranı 13 lerde favok ise 16 yıla denk geliyor iş yerleri için 20 yıl geri dönüş ucuz sayılır nakit akışa bakılırsa hasılat tüm masrafı karşılıyor faiz dahil yani aslında 15 yıl sonra hisse maliyeti 0 oluyor ama dd nin yarısındayız yaklaşık 7 yıl sonra 4 TL maliyet 0 düşecek bu arada borçlu devam ettiğini düşünürsek tabi. Aylık Faizlerini ödeyebiliyor şirket borç aynı kalıyor 7 yıl sonra civarı reel borcu 1 milyardan az kalıyor bugün ki 2 milyar değil yani . 7 yıl sonra değerleme karı ve düşen borçla bugün yatırdığınız 10 ila 12 lira arası maliyetini 0 lıyor. Özetle ortalama 11 desek artı 4 eşittir 15 fiyat 7 yıl sonrası için .Kur riski en büyük risk o da takip edilmeli kabataslak hesapladım. Caddenin kiraları 2020 de başlıyor ... Hiç yatırım yapmasa nihayetinde azda iyimser olursak 2025 de 15 ederi varsa burdan alınır para yatırılır mı )

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 124/154 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •