Special Days Image
Sayfa 137/154 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Ne var bunda? Sıradan bir esnaf lokantasında bu civarda hesap ödersin...Herhalde sen hiç dışarıda yemek yemiyorsun

Bir de milletin lokmasını saymak ayıptır...

Öğretmediler sana galiba
     Alıntı Originally Posted by AU-1 Yazıyı Oku
    Raif Dinçkök, eşi Esra Hanım ve arkadaşlarıyla Marmaris�e gitti. Lüks teknesine iki kilo böcek söyledi. Sıra dışı ziyafete 2 bin lira ödedi...

http://www.patronlardunyasi.com/habe...ediler-/237646
    SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

dün 3,59 gördü.bugün 3,01..nerdeyse tepeden aşağı %16 falan..
    2 günlük pasta nasıl..likidite sağlayıcıya girmiş mal yukarda..acar ın satışını beklemiyordu galiba.
    500 bin lot para girişi.
    hadi gedik dün 3,45den 59 a serbest çiziyordun ya yine gelde çiz.şöyle 3,13den 3,30lara

en önemlisi dogru zaman.

Vay en son ben yazmışım.3.13 ken..3.46 kapanış yaptı bugün.
    Dün 3.23 sattım hisseyi.bugün %6 artıyken..çok yükselmiş almıyım diyemiyorum.3.45 46 geri alıyorum.
    olmaması gereken fiyatda büssürü hisse var.bunun fiyatı yerlerde.
    Hisse çıksa 5-6 olsa yine çok çıktı demeyip alıcı gelir.
    Şuan fiyatı 6 olsa mesela.kimse çok yüksek diyemez.defter değeri 7 lira.özsermaye çok yüksek.
    Bugün acar 800bin mal sattığı halde düşmedi hisse.birileri üflese tavanda kapardı..trgyo 3-3.10 işlem yapıyodum..4.52 tavan hisse.
    Oda bu hisse gibi hala ucuz..
    Biri bi üflücek yetişilmicek gibi hisler geliyor içime.tabi sadece his.bendeyken olmuyor genelde.������
    en önemlisi dogru zaman.

pd/dd oranı olarak borsadaki en ucuz gyo hissesi durumuna düşmüş..patronları şampanya patlatıp kutlamaları lazım..alkışlıyoruz kendilerini..onu-bunu-şunu tavan yapan trader tipler acaba bu ucuzlukta kağıdı nasıl görmüyorlarda çizmiyorlar..yada popolarımı yemiyor.bişeydenmi çekiniyorlar. ama elbet biri gözünü karartır..ucuz kaç tane hisse kaldıki bankalardan,thy gibi hisselerden başka..

en önemlisi dogru zaman.

5. Pandemi nedeniyle gelebilecek en kötü çeyreksel bilançoyu bekliyorum. Bu benim en iyi senaryom...

Sonrasında ben çift haneli bir hayal kuruyorum...Bunun için kendimce nedenlerim var.

Entrika, ''Katolik Nikahına Devam Ediyor''

...Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir...

likitide sağlayıcı gedikcik sattın sıra alım yapmakta.hatta 3,48den son 10dk adamlarına 230bin hisse sattın.sattın derken alnus-deniz-yatfinans kendi adamların onlara verdin.
    neyse 3,65 gördü.dedim 3,71 tavanı.tavan olacak.ama istemediler.
    3,50 üzerinde kalmaya devam ederse rahatlar gibi.
    hatta yarin haftalık grafikte 3,76ya dokunsan ne güzel olurdu dimi.

en önemlisi dogru zaman.

şu likidite sağlayıcıyı iyi takip eden para kazanır.
    1,4 milyon gedik 3,61e kadar çizdi.son mesaj..sattı şimdi alma zamanıydı!
    satarkende en az %70 kendi adamlarına.alırkende kendi adamlarından..
    en önemlisi dogru zaman.

8. İş yeri kiralama KDV oranları ve kira stopaj vergi oranında indirimler GYO'lara hareket getirebilir. Bakalım sıra bize ne zaman gelir? Gelir mi? Gelir inşallah...Hele ki 2. çeyrek bilançoyu da bir atlatalım o zaman bakalım ne olur?

Yatırım Tavsiyesi Değildir

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 137/154 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •