Sayfa 3/567 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4536 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Rakı Sofrası XI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,577
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Reha GAYA bilem kayar, sanki baska birisi varmis gibi!
    vardır her zaman, mekan emin ellerdemi kontrol yapan.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    vardır her zaman, mekan emin ellerdemi kontrol yapan.
    Mustafa bey eyi cocuk dediniz, namkorun biri cikti!

Sizin 5 dene litreligi goturdu, mekani kurtardigimiza sukredelim!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,577
    sabahlara kadar niye beklediğimi anladın..

artık geceleri rahatça uyuyabilirim..

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,577
    Bu işletmeciden de hayır yok..

Reha GAYA'nin alt takimlarini seytan durtekledi galiba, bu saatte uyandim, simit almaya gideyim bari!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Rakı Sofrası XI

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Mustafa bey eyi cocuk dediniz, namkorun biri cikti!

Sizin 5 dene litreligi goturdu, mekani kurtardigimiza sukredelim!
    Vay be bu laflarıda duydum ya Sabahlara kadar dükkana bisi olmasın diye bekle , dükkana gözün gibi bak sonra bu lafları duy .. Vay be

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Rakı Sofrası XI

İlk günden saat 9 olmuş gelen Yok , dukkani açan eden Yok .. Neyse açayım bari dukkani .. Başlayanlara afiyet olsun , ben molaya devam ediyorum ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
    Cümleten afiyet olsun yeni başlık açılmış bir selam vermeden olmaz bu işi 25 senedir aralıksız akşamdan akşama ufaktan yada büyükten üflerim ama kimseye elinin körüsün demedim,bazı kendini bilmez dingiler haricinde

Sayfa 3/567 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •