Sayfa 52/569 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 4547 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Rakı Sofrası XI

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Internette bi arama (sörç) yaptım bir bilgi var mıdır diye..

Şunu buldum tesadüfen.. https://www.youtube.com/watch?v=ccpU91IyMTk 3:07 -3:10 arasına bakın direkt olarak..
    23 Dolar gayme burayla basabas diyelim, alim gucu farkli bir konu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alım gücü bazında çok çok ucuz.. En düşük maaşla çalışan bir kişi bile 2-3 saatlik ücreti ile 70'lik alabiliyor..

Ama şöyle bir sorun var.. 21 yaşında olman gerekiyor.. Ve kasiyer tipine modeli bakmaksızın (ak sakallı dede bile olsan) yaşını ispat et (kimlik göster) diyor..
    300 Milyonnuk, Allahin unuttugu yerden insan olan ulkede, kimlik yas mas sokmez, onlar hikaye 12-15 yaşında hamile ve uyusturucu bagimlisi var bir suru, irakimi alamayacak?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    300 milyonnuk ulkede kimlik yas mas sokmez, onlar hikaye 12-15 yaşında hamile ve uyusturucu bagimlisi var bir suru, irakimi alamayacak?
    İçemezsin demiyor... Alamazsın diyor..

Arabanda taşıyamazsın demiyor.. Ama arabanda boş ya da açık bir şişe bulursam (ınınnnn ınınıınnn ) diyor..

Kanunları ilginç.. Eyaletten eyalete de değişiyor.. Ama bütün eyaletlerdeki kanunların ortak noktası.. Kesinlikle uygulanması..

Hamilelik konusunu bilmem.. ilgilenmedim..

İçemezsin demiyor... Alamazsın diyor..

Arabanda taşıyamazsın demiyor.. Ama arabanda boş ya da açık bir şişe bulursam (ınınnnn ınınıınnn ) diyor..

Kanunları ilginç.. Eyaletten eyalete de değişiyor.. Ama bütün eyaletlerdeki kanunların ortak noktası.. Kesinlikle uygulanması..

Hamilelik konusunu bilmem.. ilgilenmedim..
    Gitmemiş olsak bile, azicik Ameriganyayi arsinlamisligimiz vardir, yahu!

Ornegin Mormon zibidilerinin cok oldugu eyalette siseylen iraki söylemeyi birakin, duble bile vermezler, tek damnatacaksiniz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Gitmemiş olsak bile, azicik Ameriganyayi arsinlamisligimiz vardir, yahu!

Ornegin Mormon zibidilerinin cok oldugu eyalette siseylen iraki söylemeyi birakin, duble bile vermezler, tek damnatacaksiniz.
    İstisnai durumlar kaideyi bozmuyor. Vardır sizin dediğiniz gibi kriminal veya radikal bölgeler..

Ama genel olarak çok iyi bir yer..

Örneğin, online alışveriş yapıp eve sipariş ediyorsunuz, kapınıza bırakıp fotoğraf çekip gidiyorlar..

Mahallede yürüyüşe çıkıyorsunuz karşılaştığınız insanların çoğu size selam veriyorlar.. Tanısın tanımasın fark etmiyor..

Eğer kanunlara (kanunlarına) saygılıysanız ırkınız, dininiz, diliniz ile yargılanmıyorsunuz..

Ya da benim şartlarım çok iyi..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,621
    Ahmeti çağırın, en iyi o bilir amerikayı
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Saat 5 dukkani kapatalım malum yılbaşı hazırlığı yapılacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Tukkani acalim, bu sene kirmizi don geyilecek bir yere gidemedik, çizgili pijama donumuzu geydik!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 52/569 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •