Sayfa 537/568 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547 ... SonSon
Arama sonucu : 4542 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: Rakı Sofrası XI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,397
    Afiyet olsun sofra.

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

2. Yok yok, bu bizim R.Gayada tukenmis. Eskisi gibi icemiyor iciyomus gibi yapiyor. Eger eskisi gibi iciyor olsaydi topigine gelip sey ettirirdi yani parmak basardi. Goya yoneticiler de o gelmiyo diye gelmez oldular. Biat kulturu buraya da el atmis. Meger bizim gaya ne buyuk adammis o gelmiyo diye bunlarda gelmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    FB.C.Bursa
    Gönderi
    838
    Afiyet olsun Sofra.

Rakıya zam yapan Hükümete selam ederim.

4. O zaman öğlen rakısı ritüelinin bitmediği günlerden olsun, bugün...
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
    Bugün harabeye dönmüş bu meyhanede iki kadeh attım. Hesabı ödemeden çıktım. Fark eden bile olmadı....
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

Pandemi sonrası gümbür gümbür geleceğiz , rakı Sofrasi kaldığı yerden devam edecek , başlığı Gaya bey açtı başımıza gelmedik kalmadı buna bir son vermemiz lazım

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Pandemi sonrası gümbür gümbür geleceğiz , rakı Sofrasi kaldığı yerden devam edecek , başlığı Gaya bey açtı başımıza gelmedik kalmadı buna bir son vermemiz lazım
    Yavv misdabey meditorum sen bari yapma, bu 6,5 milyon doz asiyla bu pandemi ne vakt bitecekte siz gumbur gumbur geleceksiniz? Aklima su geldi "olme esegim olme yaz gelince yon... b.... yedi.... "" Siz genede gaya beye danisin derim ne yapmak lazim, belki bir fikri vardir mekan sahibi olarak.

8. Afiyet olsun sofra...

Sayfa 537/568 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •