Sayfa 274/569 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon
Arama sonucu : 4547 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: Rakı Sofrası XI

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Söylediğiniz gerçekten doğru ama insan acaba erken teşhisle filan daha kötü olmayayım diye gidiyor.. Doktora gidilse bir dert gidilmese bir dert..

Örnek vereyim, rahmetli babam gideceği her yere yürürdü hatta evde asansör tadilatı vardı 5 gün boyunca 7 kat merdiven indi çıktı ki ben zorlanırdım o dönem bir gün baba gel bir doktora gidelim yaş ilerliyor baktıralım dedik ve gittik. Doktor, amca sen daha önce kalp krizi geçirmişssin anjiyo olmalısın kalpte sorun var dedi, anjiyo oldu tüm kalp damarların tıkalı hemde birden fazla yerden tıkalı , kalp etrafında kılcal damarlar oluşturmuş onla yaşıyorsun dedi. İnanmadık 2 doktora daha gittik aynısını dediler ve babama günde 8 tane hap yazdılar içmezsen biranda gidersin dediler.. Babam o ilaçlardan sonra 100 metre yürüyemeden tıkanmaya başladı ki az önce dediğim gibi 7 kat merdiven çıkar inerdi.. Bu yüzden doktora gitmeye çekiniyorum .. Mesela Annem doktor bir şey der bulandırır kafamı diye gitmiyor..
    Bir iki kere bir ağrılar oldu doktora gittim, yok böbrek üstü bezinde kanser var mı diye binbir tahlil yapmalar yok akciğer kanser mi diye tahliller mr çekmeler yok rezonanslar daha bilmem neler. Yahu ayağım ağrıdı adam mr a yolladı. Gitmedim 2 güne geçti ağrı.

İnsanın ömrüne bir tek gün katabilecek olsalar gider tüm cüzdanımı da veririm amma söz veremiyor keratalar
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Bir iki kere bir ağrılar oldu doktora gittim, yok böbrek üstü bezinde kanser var mı diye binbir tahlil yapmalar yok akciğer kanser mi diye tahliller mr çekmeler yok rezonanslar daha bilmem neler. Yahu ayağım ağrıdı adam mr a yolladı. Gitmedim 2 güne geçti ağrı.

İnsanın ömrüne bir tek gün katabilecek olsalar gider tüm cüzdanımı da veririm amma söz veremiyor keratalar
    Topuk dikeni şikayetiyle gidene sinir testi yaptıran doktor gördüm ben.. Bu eziyetten başka bir şey değil..

Dediğim gibi doktorsuz da olmuyor doktorla da olmuyor.. Bazıları gibi her ağrıya , en ufak probleme de gidilmemeli o zaman yok mr yok tomografi yok şu yok bu diye diye iş karışıyor ama kalp önemli , beslenmemize , yatmamıza kalkmamıza dikkat etmiyoruz hayat şartları ortada , psikolojimiz kökten bozulmuş bu da vücudu ister istemez etkiliyor.. Bu yüzden hiç olmasa da yılda 1 kalbi göstermek lazım

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Topuk dikeni şikayetiyle gidene sinir testi yaptıran doktor gördüm ben.. Bu eziyetten başka bir şey değil..

Dediğim gibi doktorsuz da olmuyor doktorla da olmuyor.. Bazıları gibi her ağrıya , en ufak probleme de gidilmemeli o zaman yok mr yok tomografi yok şu yok bu diye diye iş karışıyor ama kalp önemli , beslenmemize , yatmamıza kalkmamıza dikkat etmiyoruz hayat şartları ortada , psikolojimiz kökten bozulmuş bu da vücudu ister istemez etkiliyor.. Bu yüzden hiç olmasa da yılda 1 kalbi göstermek lazım
    Ben kalbe gittim kilo ver dedi .

Ne kadar vereyim Abime dedim 25 kilo dedi .

Sen önce kendine bak diyecektim boşver dedim çıktım

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ben kalbe gittim kilo ver dedi .

Ne kadar vereyim Abime dedim 25 kilo dedi .

Sen önce kendine bak diyecektim boşver dedim çıktım

Sizin kalp krizi riskiniz nasil % 6 cikti yahu, % 60 olmasin o?

Sizden 3 porsiyon verseler, aha Reha GAYA karşınızda!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Mardinliler antrikotu bilmiyor, Giresunlular musakkayı bilmiyor

Kaynak: Google Trends

Alıntı Originally Posted by Balder Yazıyı Oku
    Mardinliler antrikotu bilmiyor, Giresunlular musakkayı bilmiyor

Kaynak: Google Trends
    Hayirdir, lokantami açıyoruz?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sizin kalp krizi riskiniz nasil % 6 cikti yahu, % 60 olmasin o?

Sizden 3 porsiyon verseler, aha Reha GAYA karşınızda!
    182 90 .

Kolestrol yok .

Tansiyon 9 a 6.5 kalp atışı 60-62 genelde

67 kilo olman lazım demişti metabolizmam çok yavaşmış durum bu

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    182 90 .

Kolestrol yok .

Tansiyon 9 a 6.5 kalp atışı 60-62 genelde

67 kilo olman lazım demişti metabolizmam çok yavaşmış durum bu

Valla hekim degilim de, tansiyonunuz cok dusuk keza nabiz da oyle, yoksa o doktora hasss... derdim, o nedenle hiç bir yorum yapmayayim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 274/569 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •