Sayfa 1/532 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 4536 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Rakı Sofrası XI

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

Rakı Sofrası XI

Rakı Sofrası XI dualar... Pardon 1.5 litrelik ırakı ile açıyorum!

Vatana, millete, foruma hayırlı olsun.

DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,577
    Hayırlı uğurlu olsun, al başına çal.!
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Hayırlı uğurlu olsun

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Aha buna emanet etmiştik sofrayı, tipine güvenip!

İşletme müyendisiyim abi dedi, oysa tercüme bürosu, hukuk müşavirliği, vergi danışmanlığı yapıyormuş!

Bir tek mekanı işletmek yoktu, meğer bizi işletmeye gelmiş yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    [
    Aha buna emanet etmiştik sofrayı, tipine güvenip!

İşletme müyendisiyim abi dedi, oysa tercüme bürosu, hukuk müşavirliği, vergi danışmanlığı yapıyormuş!

Bir tek mekanı işletmek yoktu, meğer bizi işletmeye gelmiş yahu!
    Sayın yöneticimin dediği gibi elimden geleni yaptım . İşletme sahibi Reha Kaya dolar başlığında gezinip dururken dukkani ayakta tutmaya çalıştım hemde sofra üyelerinin çoğu olmamasına rağmen Gece , gündüz demeden canla , başla çalıştım

Simdi Reha Kaya zamanı artık sofra 7/24 hareketli , bereketli olur herhal , bizde rahat rahat oturur keyfini çıkarırız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,338
    Hayırlı uğurlu olsun..

Irakı Sofrasının gerçek sahibi, karizmasıylan, duruşuylan, gülüşüylen, bu kadar insan arasında bile şak deye belli oluyor!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,838
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Irakı Sofrasının gerçek sahibi, karizmasıylan, duruşuylan, gülüşüylen, bu kadar insan arasında bile şak deye belli oluyor!
    bence başkan bir adım önde ardından ise sevgili Güneysu
    “50 lot Egeen satıp 52 lot bfren alan gariban bir yatırımcı )"! “MASA KASA NİSA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 1/532 1231151101501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •