Sayfa 722/760 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732 ... SonSon
Arama sonucu : 6073 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. günün ayrıntılı pastası: http://share.matriksdata.com/share.a...09202153476551

bugün yine kendimi tutamadım, 3.80'den verip 3.73'den yerine koydum. 3.85'i görünce eyvah dedim de neyse allahtan yine ucuz kurtardım paçayı. bi gün tavana kilitleyip benim gibileri mal gibi ortada bırakacak ya dur bakalım ne zaman. 300-500 lira için aldığım riske bak, zaten bi kısmını kaptırdım. ben adam olmam valla. rahat durmayacağımı bildiğim için ne güzel bloke koydurtmuştum salaklık edip kademe kademe çözdürdüm! bundan böyle çok daha az izlemeye çalışacağım, günde 2-3 kez fiyata bakacağım sadece.

2.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    günün ayrıntılı pastası: http://share.matriksdata.com/share.a...09202153476551

bugün yine kendimi tutamadım, 3.80'den verip 3.73'den yerine koydum. 3.85'i görünce eyvah dedim de neyse allahtan yine ucuz kurtardım paçayı. bi gün tavana kilitleyip benim gibileri mal gibi ortada bırakacak ya dur bakalım ne zaman. 300-500 lira için aldığım riske bak, zaten bi kısmını kaptırdım. ben adam olmam valla. rahat durmayacağımı bildiğim için ne güzel bloke koydurtmuştum salaklık edip kademe kademe çözdürdüm! bundan böyle çok daha az izlemeye çalışacağım, günde 2-3 kez fiyata bakacağım sadece.
    Cok net bi ozelestiri olmus, bende bu yuzden alsat yapmiyorum. Ayrica al sat da yapsam buraya yazmazdim kimseye elimi gostermezdim.Bilancoya kadar dikkatli olmakta fayda var

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    günün ayrıntılı pastası: http://share.matriksdata.com/share.a...09202153476551

Vay a be. Ben de 3.80 den alıp 3.73 ten verdim .Lanet olsun deyip küfür ettim.

Yabana gitmemiş gibi

4. buna silkme diyoruz. birde koparma var. Tavan gerisi yalan

5.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Vay a be. Ben de 3.80 den alıp 3.73 ten verdim .Lanet olsun deyip küfür ettim.

Yabana gitmemiş gibi
    Haftaya kar a gececektiniz buyuk olasilikla.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. günaydın iyi haftalar;

Geçen hafta hacimlerdende görüldüğü üzere fiyat yükselirken hacimde yükseliyor, ben tersini tercih ederdim ama bazıları için bu şekildede olumlu olduğu söyleniyor, para girişi var mesela.

Bu ivmenin devam edeceği ve bu hafta 4-TL hızlı geçileceği çok net.Endeksi kafanıza takmayın sadece tmpol bu hafta.

pazartesi 2,6 milyon

salı 18,8 (3,94 zirve)

çarşamba 3,41

perşembe 4

cuma 5,34

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    1,538
     Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    günaydın iyi haftalar;

Geçen hafta hacimlerdende görüldüğü üzere fiyat yükselirken hacimde yükseliyor, ben tersini tercih ederdim ama bazıları için bu şekildede olumlu olduğu söyleniyor, para girişi var mesela.

Bu ivmenin devam edeceği ve bu hafta 4-TL hızlı geçileceği çok net.Endeksi kafanıza takmayın sadece tmpol bu hafta.

pazartesi 2,6 milyon

salı 18,8 (3,94 zirve)

çarşamba 3,41

perşembe 4

cuma 5,34

Günaydınlar, başkanım hacim macim giren çıkan hepsi spek amcanın tezgahı. ALLAH aşkına 2 yıldır buradayız başkanım toplam kaç kişiyiz iki elin parmaklarını geçmez burada işlem yapan yatırımcı, şurası bir gerçek speğimiz 10 numero.
    Herkese booool kazançlı bir hafta dilerim.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

8.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Günaydınlar, başkanım hacim macim giren çıkan hepsi spek amcanın tezgahı. ALLAH aşkına 2 yıldır buradayız başkanım toplam kaç kişiyiz iki elin parmaklarını geçmez burada işlem yapan yatırımcı, şurası bir gerçek speğimiz 10 numero.
    Herkese booool kazançlı bir hafta dilerim.
    Çok haklısın, ben direkt yazmak istememiştim :-)

Sayfa 722/760 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •