Sayfa 783/854 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833 ... SonSon
Arama sonucu : 6826 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. Gunun kapanis takasi yokmu kimse paylasmamis bu hariketi🤣

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu sayfa benim rf da nedense acilmiyor

3. 'Bir şeye para vermiyorsanız satılan şey sizsiniz!'
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Pasta gayet güzel,vakıf yatırım son yükseliş hareketinde de kağıdı götüren kurum olmuştu

5.  Alıntı Originally Posted by hamdibey Yazıyı Oku
    Yutan ayı formasyonu belirdi. Yarın sat verebilir. Cok güzel gelişmelerin çoğu nakitte iken gerçekleşir.
    Dün ikaz etmiştim ancak herşeye rağmen gün içinde sat vermedi. Bu göstergeler büyük hamlelerden önce %90 sizi nakitte bırakır ve sadece ''olur bazen böyle şeyler özür dileriz'' der. Ancak bu şekilde sert aşağı yukarı hamlelerde hisse güçlü ise ve toparlabildiyse yeni kademelere geçiş isareti olabilir. Şahsım adına bu gün mide bulandıran tek olumsuzluk en azından 485'i temizlememesidir.

KFEİN (Egen gibi olur mu bilemem ama halihazırda görünen müthiş bir potansiyele sahip ve erbosun 100 TL lere tırmanırken yaptığı tuhaf ters hareketlerin aynısını yapıyor. Gözardı edilmemesi gereken takip edilecek bir hisse diye düşünüyorum.) YTD.

En son 7.05 lerde yaptığım ikaz sonrası bugün 7.75 gösterdi ve VERTU'nun 7.25'den mal boşaltması ile %6 negatif kapattı. Oldukça yüksek potansiyele sahip ve çetrefil işler dönüyor.

Yani demek istediğim para kazanmak kolay değil. Sağlam limanda iseniz ve aceleniz yoksa asla moral bozmayın. Sadece sabır
    Banker, size güzel havalarda bir şemsiye verip, yağmurlu bir gün geri alan adamdır.

6. Egeen % 27.88 🙂

7.  Alıntı Originally Posted by lasur Yazıyı Oku
    Egeen % 27.88
    Acilis kademesini mersk adiyom o 2000 lot oradami hala

Sayfa 783/854 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •