Sayfa 850/919 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900 ... SonSon
Arama sonucu : 7346 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    Bizimki farklı olmak istiyor da ondan vermiyor. Kaçan kovalanır misali en yuksek fiyatı hisselerden olmak istiyor.��

Şaka bir yana şirketler yatırımlarını tamamladıktan sonra bedelsiz veriyor genelde diye biliyorum.
    Modernizasyon işleri tamamlanınca bizmki de düşünür herhalde. Yıl sonu karı açıklanınca olabilir. Tabi ege frenin geri kalan hisselerini de önümuzdeki yıl almaya kalkmazsa. Ne dersiniz doğru mu düşünüyorum?
    peki yatırımlar ne durumda kaçta kaçı tamam ya da ne zaman bitecek en son haberi 2018 eylülde göndermiş o gün bugün tık yok şirketten
    aşkımız Keçiören metrosu gibi olsun hiç bitmesin dediler o bile bittiEge endüstrinin 10 milyon 100 bin euroluk yatırımı bitmedi
    Eylül 2019da 4 yıl dolacak needeyse
    Ege Endüstrisi 10 milyon Euro'luk yatırım yapacak
    Burcu TANER KARATAY / HÜRRİYET
    13.09.2015 - 17:11 | Son Güncelleme: 13.09.2015 - 17:11
    MERKEZİ İzmir Kemalpaşa olan ve otomotiv sektörü için dingil ve dingil parçaları üretimi yapan Ege Endüstri, Ege Serbest Bölgesi’ndeki tesisleri için 10 milyon 100 bin Euro’luk modernizasyon yatırımı kararı aldı.

Şirket yönetimi yılın ilk 6 ayını değerlendirdiği raporda ve özel açıklamada yatırım ve Ar-Ge faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Yılın ilk 6 ayında 4 milyon TL’lik maddi duran varlık, 535 bin TL’lik de maddi olmayan duran varlık yatırımı yaptıklarını aktaran Ege Endüstri Yönetim Kurulu, Ege Serbest Bölgesi’ndeki üretim tesislerine de yatırım yapma kararı aldıklarını dile getirdi.
    TEŞVİK BELGESİ ALINDI
    Yatırımların siparişlendirme aşamasında olduğunu dile getiren yetkililer, “Ayrıca şirketimizin Pınarbaşı Merkez üretim tesislerindeki makine parkımızda, arızalanan ya da kullanım ömrünü tamamlamış bulunan parça ve makinelerin modernizasyon işlemleri için, Ekonomi Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü’nden 26 milyon 867 bin TL tutarında 13 Nisan 2018 bitiş tarihli yatırım teşvik belgesi alınmıştır” denildi.

bu da bir diğer haber buyrun bu yatırmlar ne alemde diye sormak elzem
    Ege Endüstri'den 7.5 milyon euroluk yatırım

20 Ekim 2015 - 07:34

Ege Endüstri, serbest bölge şubesi yatırımı yaptı
    Ege Endüstri, serbest bölge şubesi ile ilgili olarak bugüne kadar 7,5 milyon euro yatırım yapıldığını, toplam yatırım tutarının 9 milyon euroya ulaşacağını bildirdi.

Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"17.12.2014 tarihli özel durum açıklamasına konu Serbest Bölge Şubemiz yatırımı ile ilgili olarak bugüne dek satın alma sözleşmeleri gerçekleşen yatırım tutarı 7.500.000.-Euro'ya ulaşmıştır. Henüz müzakereleri devam eden satın almalarla birlikte toplam yatırım tutarının 9.000.000.-Euro'ya ulaşacağı tahmin edilmektedir."

sonra da güncelleme yapılmış
    Ege Endüstri'nin Pınarbaşı tesisleri modernizasyon çalışmaları yatırım tutarı 14,9 milyon TL olarak güncellendi
    18.07.2016 06:25

Ege Endüstri'nin Pınarbaşı tesisleri modernizasyon çalışmaları
    yatırım tutarı 14,9 milyon TL olarak güncellendi.
    Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler
    verildi:
    "05.08.2015 tarihli özel durum açıklamasına konu Pınarbaşı Merkez
    üretim tesislerimizdeki modernizasyon çalışmalarımız devam etmekte
    olup, bu yatırım için alınan teşvik belgesi ekindeki makine ve
    teçhizat listesi ve teşvik kapsamındaki toplam yatırım tutarı
    14.906.205 TL. olarak güncellenmiştir."

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/545731
    sonra da bu haber gelmişyüzde 100Ü görmek dileğiyle!
    Ege Endüstri'nin Serbest Bölge Şubesi yatırımı 8,5 milyon Euroya ulaştı
    18.07.2016 06:25
    Ege Endüstri'nin Serbest Bölge Şubesi yatırımı 8,5 milyon Euroya
    ulaştı.
    Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler
    verildi:
    "17.12.2014 tarihli özel durum açıklamasına konu Serbest Bölge
    Şubemiz yatırımı ile ilgili olarak bugüne dek satın alma sözleşmeleri
    yapılan ve siparişleri verilen yatırım tutarı (%95,5)
    8.500.000.-Euro'ya ulaşmıştır. Henüz müzakereleri devam eden satın
    almalarla birlikte toplam yatırım tutarının 8.900.000.-Euro'ya
    ulaşacağı tahmin edilmektedir."

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/545727
    Son düzenleme : Filozof; 20-07-2019 saat: 19:43.
    'Bir şeye para vermiyorsanız satılan şey sizsiniz!'
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Ketum şirketimizden, kalan %4.5'un ne zaman bitecegine dair bir açıklama beklesek çok ayıp etmiş oluruz herhalde. Milletlerarası sır niteliği taşıyan bu bilgilerin şirketin kozmik odasının kozmik kasasinda saklı olması kuvvetle muhtemel.😀

3. 13 Nisan 2018 bitiş tarihli diyor hadi 3ay 4 ay bilemedin 5 ay desek eli kulağındadırmillet fabrikanın önündeki kamyonları tırları gözlüyor biz ise yatırımlar hangi safhada bir onu gözlüyoruz
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. 'Bir şeye para vermiyorsanız satılan şey sizsiniz!'

5.  Alıntı Originally Posted by different Yazıyı Oku
    daha önce bu hissenin karton ile aynı fiyatlarda olması egeye hakarettir diyordum,yeterli olmasa da kartonla fark açıldı (bana göre 1 ege=3 kartn),şimdi de egenin doco dan düşük fiyatlanması egeye hakarettir diyorum,vergiymiş ekonomi kötüymüş konjöktür falan filanmış hepsi bahane,mevcut verilerle 1 ege=2 doco olmalı en az
    bunu yazdığımda ege 415 doco 475 idi ve bugün egeen 537 doco 529..şimdilik tabi.taşlar er geç yerine oturuyor bunun kaçarı yok,bir zamanlar kartonla aynı fiyatlarda olduğunda da bu durumun saçma olduğunu yazmıştım onunla fark temettüleri de katarsak yaklaşık 260 tl ye kadar çıktı,yetmez ama evet..yanlış anlaşılmasın karton kötüdür demiyorum asla,ama fiyatlamalar adil yapılmıyor vurgulamak istediğim bu.gerçi bizim borsada nice boş zararda şirketleri bile ne değerlere çıkarıyorlar işin spekülatif boyutu var ama böyle köklü sağlam sanayi şirketlerinin değerlemesinde bu kadar fark olmamalı,doco 500 karton 300 lü fiyatlamaları hak ediyorsa egeen 900-1000 li fiyatlardan işlem görmeli adalet olması için,ya da bizim mevcut fiyatımız olması gerekense diğerlerinin daha düşük fiyatlanması lazım.ben egenin gerçek değerinden halen daha çok düşük olduğuna inanıyorum,hatta kartonun da fiyat olarak docodan aşağı olmaması gerektiğini düşünüyorum

6. 18 temmuzda 9 adet gönderi olmuş panjivada

7. ege fren olarak 13 temmuzda 4 adet gönderi yapılmış

8. Date
    2019-07-13
    Shipper Name
    Ege Fren Sanayi Ve Ticaret A.S.
    Shipper Address
    EGE SERBEST BOLGE SUBESI, AKCAY CAD.144 KURSAD SOKAK NO:13, IZMIR 35410 TRZAFER ATINCER TE90232 397 36 34
    Consignee Name
    Meritor Laurinburg U.S.A.
    Consignee Address
    22021 SKYWAY CHUCH ROAD, MAXTON NC28364 USSHANNON QUERUBIN TE910-844-8344
    Weight
    6550
    Weight Unit
    KG
    Weight in KG
    6550.0
    Quantity
    10
    Quantity Unit
    CAS
    Country of Origin
    Turkey
    Details
    6,550.0 kg
    From port: Aliaga, Turkey
    To port: Port of Virginia, Norfolk, Virginia
    Place of Receipt
    Gaziemir
    Foreign Port of Lading
    Aliaga, Turkey
    U.S. Port of Unlading
    Port of Virginia, Norfolk, Virginia
    U.S. Destination Port
    Port of Virginia, Norfolk, Virginia
    Commodity
    TORQUE PLATES
    Container
    FSCU8099100
    Marks Description
    AND NUMBERS
    Carrier Name
    DANMAR LINES LTD (AGENTS)
    Vessel Name
    ZIM CONSTANZA
    Voyage Number
    65
    Bill of Lading Number
    DMLBIZM19009291

Sayfa 850/919 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •