Sayfa 934/934 İlkİlk ... 434834884924932933934
Arama sonucu : 7472 madde; 7,465 - 7,472 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. geçen yıl bugün tam da bu vakitler dönmüş
    http://share.matriksdata.com/share.a...08211710592052
    'Bir şeye para vermiyorsanız satılan şey sizsiniz!'
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Çok sığ ayıp be patron
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Patrona benim horozun derisiylen gerisini, sn horosanlının tosunununda derisiylen, şeysini paketleyip adresine hedaye olarak göndeririz artıkın... Altınada not düşeriz kyden sevgilerle... ) sevgiler karşılıklı olur değilmi ama...

4. Kırmızı kapatacak neredeyse diye düşündüm,direkten döndü.Maşallah çıkarken gıdım gıdım düşerken zıpır zıpır.

5. bu ne şimdi?gapın kenarından dönmek?demoklesin kılıcı gibi tepenizde sallansın mı diyosun biraz....?

6.  Alıntı Originally Posted by mercidabıklı Yazıyı Oku
    bu ne şimdi?gapın kenarından dönmek?demoklesin kılıcı gibi tepenizde sallansın mı diyosun biraz....?
    Valla benim 2 lotumda gözü varsa aha hemen satayım ama bu kadar da ayıp!Gönülden bağlıyız çok ekmeğini yedim 2013ten beri bu hareketler yakışmıyor egekıza 496.30 yakıp 480.70 kapatmak

7. İçin mi daralıyor?
    O bilir
    Ya Fettah! de
    *
    Huzursuz mu oluyorsun?
    O görür
    Ya Selam! de
    *
    Gönlün mü kırık?
    O’na dayan…
    Ya Cebbar! de
    *
    Günahların mı var?
    O’na yönel…
    Ya Tevvab, Ya Gaffar, Ya Afüvv! de
    *
    Kimse seni anlamıyor mu?
    O seni bekliyor
    Ya Semi, Ya Mücib! de

8.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Valla benim 2 lotumda gözü varsa aha hemen satayım ama bu kadar da ayıp!Gönülden bağlıyız çok ekmeğini yedim 2013ten beri bu hareketler yakışmıyor egekıza 496.30 yakıp 480.70 kapatmak
    Kevaşeliğin kitabı yazılıyor tahtada.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 934/934 İlkİlk ... 434834884924932933934

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •