Sayfa 892/901 İlkİlk ... 392792842882890891892893894 ... SonSon
Arama sonucu : 7202 madde; 7,129 - 7,136 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. gelelim şimdiki duruma benim için 4 lerde başlayan serüven bitmiştir artık kr al zamanıdır hisselremin yüzde 75 satıyorum herkese hayırlı kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

Borsa bir sidik yarışı değil ego tatmin aracı hiç değil. tknsa 5 tl iken pahalıydı şimdi daha çok pahalı. Olayın özeti bu. Alan alsın satan satsın. Bu şekilde para kazanacağını düşünen bu yolda devam edebilir.
     Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    gelelim şimdiki duruma benim için 4 lerde başlayan serüven bitmiştir artık kr al zamanıdır hisselremin yüzde 75 satıyorum herkese hayırlı kazançlar

3. Kesinlikle sidik yarışı ve tatmin aracı değil ama işin özü şu neye göre kime göre pahalı mşsal siz 5 ten sattınız ben bugün 9.86 boşalttım sizin yazdıklarınıza bakılıp insanlar ne kadar zarara uğramış olabilir birşey yazarken teknik ve temelle açıklamak gerek neyse hayırlı kazançlar asıl sözlerim size değildi
    ytd deli saçmasıdır

Pahalı mı? Kime göre?

"Bir zamanlar köyün birine bir adam gelmiş ve tanesi 10 dolardan maymun alacağını söylemiş. Köyde çok maymun olduğu için köylüler sevinçle ormana koşup maymunları yakalamaya başlamışlar.

Adam, binlerce maymunu 10 dolardan satın alınca ortalıkta maymunlar azalmış, yakalanması zorlaşmış.

Köylüler tam maymun yakalamaktan vazgeçecekken, adam, tanesine 20 dolar vereceğini söylemiş.

Tekrar heveslenen köylüler heyecanla maymunları yakalamaya başlamışlar.

Bir süre sonra da fiyatı 25 dolara çıkarmış; ancak bırak yakalamayı, ormanda maymuna rastlamak bile çok zorlaşmış.

Bunun üzerine adam fiyatı 50 dolara çıkardığını; ancak kendisinin işi olduğu için şehre gitmesi gerektiğini yardımcısının onun yerine alım yapacağını söylemiş.

O yokken yardımcısı, köylülere demiş ki; şu büyük kafesteki maymunlar var ya, ben onların tamamını size tanesi 35 dolardan satayım, siz de esas adam gelince ona 50 dolardan satarsınız.

Köylüler bütün birikimlerini bir araya toplayarak bütün maymunları satın almışlar.

Sonra ne adamı ne de yardımcısını bir daha gören olmamış."

5. Eveeet arkadaşlar.
    Hisslerime güvenerek 20 gün önce 7.38 hedef ile 5 lerde aldığımız hissemizden bugün 11.40 civarı ayrıldım.
    Allah bereket versin iyi kazandık.
    Kalan arkadaşlara bol kazançlar ve bol sabırlar diliyorum.
    6. Hissim Fener dünyayı yener dedi.
    Bakalım hayırlısı
    YTD

6. 5,50 den aldıgım 4000 lot teknosa hisselerimin üzerine 10,60 tl fiat ile 5000 lot daha ekleyerek hedef fiatım 25 tl olana kadar satmama kararı aldım

7. Bugün ne kadar açık yapıldı

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

8.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    5,50 den aldıgım 4000 lot teknosa hisselerimin üzerine 10,60 tl fiat ile 5000 lot daha ekleyerek hedef fiatım 25 tl olana kadar satmama kararı aldım
    5,40 den aldıgım 32 lot teknosa hisselerimin üzerine 10,50 tl fiat ile 48 lot daha ekleyerek hedef fiatım 27 tl olana kadar satmama kararı aldım. Ne mutlu Türküm diyene....

Sayfa 892/901 İlkİlk ... 392792842882890891892893894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •