Sayfa 280/768 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon
Arama sonucu : 6143 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Edepsizlik yapma aşağılık herif
    "Kılıçdaroğlu namusunun/şerefinin/adamlığının zekatını üzerine boca etse boğulur nefes alamazsın sen ve senin gibiler"
    Kol gibi zararınla mal gibi yıllardır bekliyorsun bu hisse de
    Kılıçdaroğlu ile uğraşacağına zararını nasıl çıkaracağına kafa yor sen
    Yada boş ver beklemeye devam et sen çamış...

defol lem şurdan

Dip Not:Hiç bir partinin liderine/hiç kimseye küfür/hakaret/kötü söz edilmesi taraftarı değilim...

sana saygıda yok başarılar da
    Sayin Tangir Tungur
    Siz beni yanlış anladınız herhalde. Eğer sizi rencide ettiysem çok özür dilerim. Sakın yazdıklarımdan alinipta ülkeyi terk etmeyin. Biz sizin gibi 6 hamle sonrasını düşünebilen bir satranç ustasını kaybetmek istemeyiz. Ben sizin bahsettiğiniz şahıstan bahsetmemistim. Kesinlikle siyaset yapmam ve siyasettende nefret ederim.
    Ben aslında
    Uzm. Herbokolog keMAL KIVIRTIROGLU ndan bahsetmiştim.
    Yanlış anlaşıldığınım icin tekrar özür dilerim.

2. Size ,hareketlerinizi/fikirlerinizi kısaca kendinizi check etmek üzere belirli bir süre tanımayı uygun gördüm...
    Bu sürenin sonunda topluma saygılı/efendi/örnek bir birey olarak döneceğinizi umuyorum...
    Toplum sağlığı açısından buna ihtiyaç var..
    Konu belirli süreliğine tarafımca kapanmıştır

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,803
    Blog Entries
    4
     Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Merak etmeyin Kılıçdaoğlunu da seçimde başarısız olursa (ki kısmi başarılı olacağını düşünüyorum) parça pincik ederiz
    Ali Koç a da eleştriler başladı.
    Onu da parça pinçik ederiz
    Ama küfür/hakaret/kötü sözden imtina etmeye çalışırız...

saygılar/başarılar
    Kusura bakmayın siyaset yapma taraftarı değilim ama sormadan geçemeyeceğim, daha hangi seçimi kaçıncı kez kaybetmesini bekliyorsunuz parça pinçik etmek için. Gerçi kendisi her kaybettiği seçiminden sonra kendini galib ilan ediyor...

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sabır Taşı...
    Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere.

4.  Alıntı Originally Posted by mtes Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın siyaset yapma taraftarı değilim ama sormadan geçemeyeceğim, daha hangi seçimi kaçıncı kez kaybetmesini bekliyorsunuz parça pinçik etmek için. Gerçi kendisi her kaybettiği seçiminden sonra kendini galib ilan ediyor...

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sabredin
    Şimdilik siyaset yapmayalım başlık da
    20 gün kaldı
    Daha sonra seçimin sonucuna göre istediğiniz kadar konuşuruz sizde uygun görürseniz?
    Bu arada size bir teklifim var:Ankara da Mansur diyorum...Aksini iddaa ediyorsanız Beymen veya Network den bir takım elbisesine iddaaya girmek isterim sizinle....
    Varmısınız?
    Kabul mü? (son güne kadar cayma hakkınız da var...)

saygılar/başarılar

5. Neyse konumuza dönecek olursak..
    Daha önce söylediğim bir kaç şeyi derli toplu söylemek isterim

Çok kısa özeti

1)CL e gidemeyen 3 büyükler net kar üretemiyorlar,hep külli zarar ediyorlar...
    2)Bugün şampiyon artık belli olmuşdur ve Başak diyorsanız 3 büyüklerden biri (belki de Fener) en erken 4 yıl sonra CL e gidebilecek....

Varın gerisini siz düşünün...

saygılar/başarılar

6.  Alıntı Originally Posted by user1 Yazıyı Oku
    Efsaneler yazacakti,

Senin seçmenin varsa benimde taraftarım var diyecekti,

Popülerliğini artırıp almayıp pullayacaklardi.

Bir dahaki seçimde Başgan adayı yapacaklardı.

Global sermayenin Fener'e atadığı kayyum çuvalları.

Buda kivirtiroglu gibi balon çıktı.
    Bazilarida tayyip in gelecek secimlerdeki basgan adayi Ali Koc a basaksehiri peskes cekecegini dusunuyor.

Olay basit. Aziz aradan cekildi. Tayyipte fenerin uzerine yuruyor. Ligden bile dusurur yeterki Ali Koc rezil rusva olsun. Ali de Aziz hissede poz da kaldi diye hissede uzerine oynuyor. Arada ky cida s... di.

Ali koc gelmeyeydide Aziz kalaydi bu aylarda yargitay aciklanir ben ve kartal 140 a kadar bekler satar cikardik. Aziz kendi beyanina gore ise 240 a kadar tirmandiracakti kagidi. Ne oldu 36 tl maliyetli kagitlari 28 den satip ciktik. Zarari baska yerde telafi ettik ama basireti baglanipta cikamayanlar yandi.

Allah cezani versin Ali Koc.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,803
    Blog Entries
    4
     Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Sabredin
    Şimdilik siyaset yapmayalım başlık da
    20 gün kaldı
    Daha sonra seçimin sonucuna göre istediğiniz kadar konuşuruz sizde uygun görürseniz?
    Bu arada size bir teklifim var:Ankara da Mansur diyorum...Aksini iddaa ediyorsanız Beymen veya Network den bir takım elbisesine iddaaya girmek isterim sizinle....
    Varmısınız?
    Kabul mü? (son güne kadar cayma hakkınız da var...)

saygılar/başarılar
    İyi pazarlar kaderdaş arkadaşım, iddaa işine girmeyelim gerek yok, bende Sayın Mansur beyi önde görüyordum tabi CHP ve İYİ Parti olarak girilseydi kesinlikle öyle görüyordum fakat işin içine Hdp girince olayın farklı gelişeceğini düşünüyorum. Necitede Ankaraya gerçekten hizmet edecek kimse Rabbim onu kazanmayı nasip etsin, hayırlısı olsun. Rabbim herkezin gönlüne göre versin...
    Sabır Taşı...
    Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere.

Bağış miktarını gösteren bir sayaç koyarlarsa insanları daha çok teşvik edebilirler.

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

Sayfa 280/768 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •