Sayfa 568/966 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon
Arama sonucu : 7724 madde; 4,537 - 4,544 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. İsmail Köybaşı ilk 11 de maça başlasa Fener alırdı, bu en kötü sezonda 25 yıllık gelenek bozulmadı. Göztepe ve Bursanın kayıpları da Fenere yaradı. Haftanın özeti budur.
    Borsa dediğin aslında hileli oyun. Adaletli, akla mantığa yatkın görünse de aslında borsadaki oyunlar dönen dolaplar paralarınızı zengin adamın cebine koymak için.

2. beraberlik, ne öldürdü ne güldürdü. Yine yataya saracak. cincon yenseydi gsray hisseleri yukarı, fener aşağı yapardı. Sonrasında yer değiştirirlerdi. Trade imkanı sağlanırdı.
    Şimdi GSRAY biraz yukarı, Fener yatay olur
    goxely.blogspot.com
    Borsada kazanmanın doğru adresi. Yatırım tavsiyesi değil, kişisel düşünceleri içerir.

3.  Alıntı Originally Posted by berkbora5 Yazıyı Oku
    Burda kilere gerçekten şaşırıyorum.dogruyu söyleyince de anlamsız tepki gösteriyorlar.fener yenilirse hisse için felaket olur..ben burda Fenerbahçe'nin divan kurulu üyeleri ile çalışıyorum..adamlar çok net kumeyede düşse Ali Koç üç sene geçmeden bırakmayacak diyorlar..bizimkileru halen tutturmuş yenildimi GS ya ,gider diye avunuyorlar ..yazık çok yazik

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben Fanatik Fenerbahçeliyim, hisse de umurumda değil, 1 lira olmuş 30 lira olmuş zaten giren girdi artık. Çok büyük zarar ettim çıktım. Ama Fenerbahçemin geleceği de önemli. Bu zor sezonda bata çıka sezonu ortalara yakın bitireceğiz bu bana yeter.

Bugün ki sonuç iyidir. Bağış kampanyası adına da 10 kişi kalmış kahraman ordu naraları atabiliriz. Namusu bu senede kurtardık.
    Borsa dediğin aslında hileli oyun. Adaletli, akla mantığa yatkın görünse de aslında borsadaki oyunlar dönen dolaplar paralarınızı zengin adamın cebine koymak için.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,859
    Blog Entries
    4
     Alıntı Originally Posted by Hakuro San Yazıyı Oku
    İsmail Köybaşı ilk 11 de maça başlasa Fener alırdı, bu en kötü sezonda 25 yıllık gelenek bozulmadı. Göztepe ve Bursanın kayıpları da Fenere yaradı. Haftanın özeti budur.
    Usta 25 yıl ne yaptı sen ya... 20 yıl anca olmuştur...
    Sabır Taşı...
    Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere.

5. Çakıldı kaldı, hiçbir canlılık yok, düşme hattından 5 puan yukarda, Yargıtay dan da bir haber yok, bağış ne kadar otomatikman her gün açıklanması daha şeffaf olacaktır.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. sn arkadaşlar yargıtaydan gelecek haberi beklemeyin bence boşuna ordan bişey cıkmaz çıksa bile tazminat vs alınamaz gibi gelior bana.
    Şu saatten sonra ben fenerin küme düşecegine ihtimal vermiyroum. milyon taraftarı olan hemde gördügüm kadarıyla en zengin paralı ve fedakar taraftar fener taraftarı oldugu düşünülürse ve şu an ki puan tablosuna bakaraktan küme düşme artık zor. fener biraz kasarsa ve güzel bir hava yakalayabilrse hala 5. olup uefa ya gitme hakkı kazanabilr.
    Yardım kampanyası ise çok gizli sakli gidiyor. Geçen hafta bir açıklama yapıtlar 10bin ve üzeri yapılan yardımlar hariç 20m toplandı diye sonra başka haber çıkmadı malesef bu acıklamayı da gazetenin biri yardım kampanyası fiyasko oldu diye yazdı o yüzden bir zahmet acıkladılar. hadi taraftarı geçtim de bedelli yapılacagı zaman hatırlanan yatırımcıların bilmeye hakkı yok mu ?
    250m döviz borcu var şirketin yani her 1 tl döviz yükselişi demek borcun 250m tl artması demek anlamına geliyor. Bu acık böyle kapanır mı ? dernegin şirkete 1.5 milyar tl borcu varmış ve derneginde hic ödemeye niyeti yok galbia ? burda da durmadan bedelli ile mi verirler yoksa tahsisli ile mi diye sorululyor bence dernek borcunu ödesin yeter ve şirket döviz faiz sarmalından bir kurtulsun artık. su iki ayda döviz 50 kuruş arttı yani bu şu demek 125milyn tl borç arttı. yardım kampanyasından bu kadar toplanmışmıdır bilemiyorum !! ben cok degil bu 4 büyüklerin yöneticilerinden sadece kendi şirketlerinin nasıl yönetiyorlarsa klüpleri de öyle yönetmeleri cok mu şey istiyoruz ey spk !!! ytd

7. Paraşütü açıp kendinizi bırakın

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Bu kağıt herhalde bi 5 lirayı görmeden rahatlamayacak. Gerçi 5 lira da kuvvetli direnç mi o bile belli değil.

Balon olunca insan güvenemiyor, içine helyum dolunca anlık yükseliyor ama herkes bilir ki baloncunun elinden kaçan balonlar sabahı görmeden paraşütsüz düşer.

Sayfa 568/966 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •