Sayfa 596/753 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon
Arama sonucu : 6023 madde; 4,761 - 4,768 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Hissedaşlar sıkmayın canınızı bu hissede oyun bildiğimizden de büyük çıktı!

Özellikle savcılık kumpas dosyasını yargıtaya yolladğında ~ 2.5 sene önce bu hissenin önü açıldı artık gider demiştim.
    Hatta son 2-3 senede TS GS BJK çok güzel hareketler yaptı. Oradan yatırımcı buraya akar hissede yürür demiştim ama hiç hareket yapamadı iki olay dışında (Bir tahsisilide birde başkanlık seçiminde primlendirdiler). Ya dedim bu diğer hisselerden para kar yapanlar (by ler) neden buraya gelmiyor dedim. Sebebi gayet netti çünkü her iyi haberin ardından kötü haber pompalanıyordu ve yatırımcı bilinçli uzak tutuluyordu. Dedik ki bu herhalde olası tazminatlar için bir önlem.

Sonra A.K. geldi o da sürekli kötü haber pompalamaya başladı ama A.Y. farklı olarak hisse 3 te 1 leri gördü.

Şu artık o kadar açık ki. Bu bilinçli pompalanan kötü haberlerin en büyük amacıda yatırımcıyı hisseden uzak tutmak.

Şimdi BJK, GS dan kar satışı yapanlar doğal olarak fener baya ucuz deyip girecek ama asıl soru
    A.K. bunları sokmamak için nasıl bir haber pompalayacak!

Fener ol prjesinde belliki bir suprizleri var
    CAS eli kulağinda
    CAS la birlikte yargıtayında aynı zamanlarda açıklanacağını düşünüyorum

Bunların yanında GS veya BJK biri şampiyonluk için iyi prim yapacak ve kar satışı yapanlar gerek fenerin neredeyse 4 te 1 fiyatta olması gerek yukarıdaki olumlu haberleri satın almak istemesiyle hisseye girmek isteycek!

Bakalım A.K. bu yatırımcıları uzak tutmak için neler yapacak!

Bir tane arap azeri rus veya kazak milyarder supriz yapsa deseki artısıyla eksiyle Fener her türlü sırtlıyorum dese.

A.K. bir anda artık önümüzü görüyoryz ekonomik batıklıkan kurtulduk gerek yok mu diyecek, Yoksa arkasına bakmadan hadi bana eyvallah mı diyecek?

2. Sn.Aliankara; sizin cümlenizden alıntı yaparak kendi yorumumu ekliyorum.

"Şu artık o kadar açık ki. Bu bilinçli pompalanan kötü haberlerin en büyük amacıda yatırımcıyı hisseden uzak tutmak. "
    demişsiniz,

ya da tam tersi birinin elindeki hisseleri ucuzdan almak için baskılıyor olabilirler,
    AY döneminde hisse bu kadar rezil olmamıştı, AK'un hisse topladığını bilmeyen yok, bunu AY'de vakti zamanında söylemişti...
    Burada herkeste ciddi zarar var olay kol bacak kesmeyi geçti, KY'nin zararı inanılmaz safhada...

A.K. bunları sokmamak için nasıl bir haber pompalayacak!
    demişsiniz;
    muhtemelen 2.bedelliyi çakacak bizlere...

Bir tane arap azeri rus veya kazak milyarder supriz yapsa deseki artısıyla eksiyle Fener her türlü sırtlıyorum dese.
    demişsiniz;
    yıllardır zararda olan bir firmayı kim alıp ne yapsın... her ay 100milyon zarar yazdığını söyledi Başkan...
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

3. FC Bayern English

Onaylanmış hesap

@FCBayernEN
    Takip et @FCBayernEN adlı kişiyi takip et
    Daha fazla
    #AudiCup 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣‼
    🗓 30th/31st July, #AllianzArena
    ⚽ @realmadriden vs. @SpursOfficial 18:00 CEST
    🏟 #FCBayern vs. @Fenerbahce_EN 20:30 CEST

🎟 Get your tickets now: https://fc.bayern/TicketsAudiCup

audi kupası oynanacakmış fener ne yapacak bunların arasında ?

yanlış spor hissesindeymişim bu ne bjk gs ne olmuş gene bana 3 biri
    diyordum bu hisseler iyi yerden alınırsa iyi kazandırır yapamadım

Yanlis ata oynadik beyler.

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

6. Herşeyi geçtim bu spek te bir damla ar ve namus olsa bu günkü gs bjk nin bu yükselişinden utanarak bi % 5-6 yapardı

7. Bunuda ekleyeyim eğer günüde ekside kapatmazsan senden de ş.. zi yok

Ben gs liyim takım batsa 1 kuruş vermem
    ama fenerli tanıdıklarıma sorduğmda yarısı bende sms atacağım yada fenerol a destek atarım diyor
    yarıdan fazlası para verme eyiliminde olum ne içiyonuz diyorum
    bundan çok kaldım burda

Sayfa 596/753 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •