Sayfa 733/768 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743 ... SonSon
Arama sonucu : 6141 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    650 mil mu hedefliyordu. 150 mil icin feneri rezil etmeye degdimi. 20 tl icin anaokulu cocugundan sms istemek nedir. Rezil etti Fener i Turkiye nin en zengini. Tezatki ne tezat. Tspor anladigim kadariyla devletle alalacele anlasip uefa nin kapisini calacak ve izni kapmaya calisacak. Kaparsa eger ihtimal dahilinde fener in isi yatar. O zaman beklenen yukseliste gerceklesmez. Su yapilanma isi olmasaydi mantikliydi fener tepkiye oynamak icin.
    kampanyanın başında 31 mayısa kadar 50 milyon euro gibi bir hedefleri vardı. toplanan para şuana kadar 23 milyon euro. Bu rakam doğru mu bilmiyorum mynet te okudum ama 23 milyon euro çok komik bir rakam gerçekten. Grafikte de OBO görünüyor bakalım neler olacak
    goxely.blogspot.com
    Borsada kazanmanın doğru adresi. Yatırım tavsiyesi değil, kişisel düşünceleri içerir.

2.  Alıntı Originally Posted by beyazcocuk Yazıyı Oku
    Hissenin neden gitmediği belli oldu.

Fenerbahçe Kulübü, 4 Nisan'da başlayan "Fener Ol" kampanyasında toplanan paranın şu ana dek 150 milyon liraya yaklaştığı açıkladı.
    Aslında Bu kadar sürede iyi para toplanmış... 150 milyon iyi para iyi değerlendirilirse...
    Geçen bir havuz açmışlardı üyelere, orada iyi değerlendirirler artık...
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

3. Bu toplanan parayla 2-3 tane gereksiz topçuyu ederinin 3-5 katı fiyatla alıp aradaki komisyonuda comolliyle kırışırlar.
    Adamın ihtiyacı mı var demeyin, bütün dolandırıcıların ilk işi güven telkin etmek zaten.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,803
    Blog Entries
    4
    http://spor.haber7.com/fenerbahce/ha...u-kaciran-olay

Fenerbahçe Kulübünün hisselerinin yarıdan fazlası Bankalar tarafından rehinli bulunuyor. Bu borçlar kısa sürede yapılandırılmazsa kulübün hisselerinin yarıdan fazlası bankaların eline geçecek. Eski yönetimin kulübün büyük bir bölümünü bankalara teslim etmesi Başkan Ali Koç'un da resmen elini kolunu bağlıyor.

Sözcü'den Sercan Hamzaoğlu'nun haberine göre, Kişisel servetinden verdiği büyük paralar, sermaye artışı, Fener Ol projesine rağmen bankalara olan borçların ödenmeye yetmemesi kulübün nasıl bir tehlikede olduğunu gözler önüne serdi.

BURHAN KARAÇAM ANLATMADI

Mali genel kurulda kulübün tarihinin en büyük tehlikesi Burhan Karaçam tarafından anlatılmaması camia içinde tepkilere de neden oldu. Kulübün rehinli hisselerini açıklamayan Karaçam'ın bu tutumuna camia da anlam veremedi.

DENİZBANK'TA YÜZDE 35 HİSSE

Sarı-lacivertlilerin en büyük borcu Denizbank'a bulunuyor. Bankalara yaklaşık 2 milyar lira borcu bulunan sarı-lacivertli kulübün hisselerin yüzde 35'i Denizbank tarafından rehinli.

TEK KURTULUŞ YAPILANDIRMA

Fenerbahçe'nin bu büyük tehlikeden kurtulması için Türkiye Bankalar Birliği ile Ziraat Bankasının önderliğindeki projenin bir an önce devreye girmesi gerekiyor. Bankalar Birliğinin borçları yapılandırması durumunda sarı-lacivertliler büyük bir nefes alıp, kulübün hisselerini kurtarabilecek. Bu karar gecikmesi durumunda 112 yıllık kulübü çok büyük bir tehlike bekleyecek.
    Sabır Taşı...
    Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere.

5. Azizin ruslarla arası iyiydi, borcu denizbanktan almış, alinin yapıkrediyle arası bozuk herhalde. Adam gözünü bize dikmiş, bedelli, fener ol, winwin bütün planlar bize patlıyor. Kendine güvense borçları kendi bankası yapılandırır. (Sadaka versin demiyorum) Bakkallar odası başkanı olmak için bile insanlar varını yoğunu ortaya koyuyor, bundaki fenerbahçe sevgisi, tutkusu yalan.

6.  Alıntı Originally Posted by muratuzunbay Yazıyı Oku
    Azizin ruslarla arası iyiydi, borcu denizbanktan almış, alinin yapıkrediyle arası bozuk herhalde. Adam gözünü bize dikmiş, bedelli, fener ol, winwin bütün planlar bize patlıyor. Kendine güvense borçları kendi bankası yapılandırır. (Sadaka versin demiyorum) Bakkallar odası başkanı olmak için bile insanlar varını yoğunu ortaya koyuyor, bundaki fenerbahçe sevgisi, tutkusu yalan.
    Ne Fener sevgisi. Yalan yalan.

Hedef baska hala anlamadinizmi.

Hedef 4 sene sonrasi. Buda tuyo olsun.

Acik acik yazinca ne yazikki sitemiz siliyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Ne Fener sevgisi. Yalan yalan.

Hedef baska hala anlamadinizmi.

Hedef 4 sene sonrasi. Buda tuyo olsun.

Acik acik yazinca ne yazikki sitemiz siliyor.
    Aynen ben biraz bahsettim hemen kodese yolladılar kodesten yeni çıktım. Ne yaparsanız yapın ama AK u asla eleştirmeyin. Hemen kodese girersiniz.

Oysa benim tek söylediğim medyada da yer alan ve kimsenin inkar etmedigi Koç holding in Türkçe olimpiyatları nin sponsoru olduğu fetonun Afrika'daki rafineri ihalelerine koçların oncelikli girdiği ve gezici ve taksicilere otellerinde açık büfe hizmet verdiği idi.
    Bunlar benim yorumum değil yaşanmış olaylar ve ben sadece ifade özgürlüğümu kullandım.

8.  Alıntı Originally Posted by user1 Yazıyı Oku
    Aynen ben biraz bahsettim hemen kodese yolladılar kodesten yeni çıktım. Ne yaparsanız yapın ama AK u asla eleştirmeyin. Hemen kodese girersiniz.

Oysa benim tek söylediğim medyada da yer alan ve kimsenin inkar etmedigi Koç holding in Türkçe olimpiyatları nin sponsoru olduğu fetonun Afrika'daki rafineri ihalelerine koçların oncelikli girdiği ve gezici ve taksicilere otellerinde açık büfe hizmet verdiği idi.
    Bunlar benim yorumum değil yaşanmış olaylar ve ben sadece ifade özgürlüğümu kullandım.
    Bunlar uzaktan destekti. Artik tasin altina elini koymaya karar verdi robin efendi. Once fener cumhuriyetinde staj yapilacakti. Basarili olunca esasina baskan olunacakti. Yalniz fener cumhuriyetinde buyuk husrana ugradi obur tarafta yatti.

Ben bu plani uygulayacak olsa idim. En az 1 milyar dolar koyardim fenere. Oda bedelli felam degil, olabilirse bedelsiz olmadi tahsisli ile. Hisse sahiblerini ihya ederdim gazetelerde manset. Gelebilecek en buyuk yildizlari getirirdim. Medyada surekli haberler hisseler costu fener duze cikti borcu bitti. Yildizlar geliyor. Uefa dan bir sene ceza al kim takar obur sene yari finaldesin. Iste yuzyilin kurtaricisi. Ha 1 milyar dolari nerden bulucam dersen rockfeller adamin birini devirmen karsiligi degil 1 milyar dolar 100 milyar dolar bile bagislar. Onemli olan israel in guvenligidir nede olsa. Bu kendi parasi ile cimriligi ile bu kadari bile fazla zaten. Bedavaya konacakti esas cumhuriyetin basina ne oldu elinde patladi. Esas sebebte elinde patlamasina buradaki mehmet34 un ahidir. Bunu bilir bunu soylerim.

Not. Etraf durursun adamin biri bunun firmalarinin uzerine yuzde yuz gidecektir. Daha o kisima gelemedik. Gelecegiz sirada. Bunun firmalarinsan uzak durun. Ornekler cok. En guzel ornekte bunun sahibi oldugu arka planda medya kurulusunun satilip sektorden zorla cikartilmasi. Ondan sonra sira isc de.

Sayfa 733/768 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •