Sayfa 817/907 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867 ... SonSon
Arama sonucu : 7253 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. TEK GÜVENCEM ARŞİV.....
    ALLAH DAN ARŞİV VAR....
    YOKSA BENİ DUMAN EDECEĞİNİZİ BENDE BİLİYORUM....
    BUL GETİR ARŞİVDEKİ GÖNDERİLERİNİ DESENİZ BİLE ŞİMDİLİK ARŞİVDEKİ GÖNDERİLERİMİ PAYLAŞMAYACAĞIM...

saygılar/başarılar

2. Sportif başarılara odaklanmaya devam...
    Bu hafta Bjk ve Ts puan kaybetti gördünüz nasıl düştüklerini....
    Ligin başındayız...
    Hala iki takımın da hem sportif hem de hisse açısından toparlama şansları var...
    Yeter ki şampiyonluk yarışı içinde olsunlar...

"Şampiyonluk yarışından kim erken koparsa ben o başlık da daha çok teşvik-i mesai harcar olumsuzluk pompalarım başlığa...."
    Özellikle Gs başlığın da

saygılar/başarılar

3.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Ben ezik değilim
    Ben ezik değilim
    Ben ezik değilim....

Bir insan diğer bir insanla sadece polemik peşindeyse
    EZİKTİR
    EZİKTİR
    EZİKTİR...

saygılar/başarılar
    Ezik şizofrensin :-)

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Her türlü kötülüğü bünyesinden barındıran benim ama ne hikmetse beni ciddiye alıp sürekli sataşan sensin...
    Nasıl iş anlamadım gitti?
    Bana sataşmadığın sürece seni muhatap alan bir tane gönderim var mı?
    Yok...
    Neden?
    Çünkü sen n.ş.a ciddiye alınmayacak bir eziksin...
    Bana sataşma
    Defol şimdi

sana saygıda yok başarılar da

5.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Her türlü kötülüğü bünyesinden barındıran benim ama ne hikmetse beni ciddiye alıp sürekli sataşan sensin...
    Nasıl iş anlamadım gitti?
    Bana sataşmadığın sürece seni muhatap alan bir tane gönderim var mı?
    Yok...
    Neden?
    Çünkü sen n.ş.a ciddiye alınmayacak bir eziksin...
    Bana sataşma
    Defol şimdi

sana saygıda yok başarılar da
    Şizofrensin :-)

Git tedavi ol.

Biraz utanman olsa bu foruma yazacak yüzün olmaz.

Ama yok.

Herkes bilsin senin ne olduğunu. Hisse artar azalır önemli değil.

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. yıllık yukarı kırdımı

TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN

7.  Alıntı Originally Posted by Hakuro San Yazıyı Oku
    Haklısın üstadım, maliyeti olan bekleyecek mecbur, ama 550- 600 milyon Euro borç var, o yüzden yükselişler spekülatif, şampiyonluk hiç birşeyi çözmeyecek, bütün spor hisseleri batık. Maçlarla gözümüzü boyayıp yatırımcıyı hisseye çekiyorlar, yatırımcı da uyanık olup lokomotif teki uyanıklar inmeden yolcu olarak vagondan inmesini binmeli.

Yeniler için diyorum, eskiler burada hepimiz çürümeye devam.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Hakaro kardeş
    Bak Fenerbahçe 103 golle şampiyon olduğu sene Türkiyede hayat durmuştu)))
    Şampiyonluk herşeydir. Şampiyon olursa, Türkiye ligi şampiyonluk gelirleri artı şampiyonlar ligi gelirleri artı yeni sponsorluklar vs vs.
    Şu Batık laflarını geçin. Yaş ergen galiba. Ben kendimi bildim bileli gs battı batacak derlerdi))) 3-4 kere vergi borçları silindi stadı yapıldı vs vs. Bu ülkede yine diyorum en sağlam batmayacak 3 şirket varsa 3 büyükler.. Burda bbaşkan para lazım dedi, şampiyonlar ligi geliri kadar bağış yaptı taraftar.
    Gs arazileri verdi sözde ... para aldı, sonra yerleri vermemiş , şimdi mahkemelik. Amma o para o zaman lazımdı, ve lazım olsn zamanda aldılar, ffp den kurtuldular müthiş kadro yaptılar 2 sene de üst üste şampiyon oldular, şimdi parayı geri verse ne olur ki.
    Batık dediğin Fener sezon sonu Vedat ve Ferdiyi satsa en az 50 m. €.
    Yani şunu anlatmaya çalışıyorum. Türkiye de hayat Fener ve Gs dir ve de bjk.. Hepimiz batarız, bizde bu futbol tutkusu oldukça bu 3 yine de batmaz. Tişört satar feda derler fenerol derler yine olmaz.
    Bunları hisse çıkıyor düşüyordan bağımsız yazdım. Sadece şu batık geyiklerinize katılmıyorum.
    Ayrıca Ali başkan bence Reis ten sonra Türkiyede ki en güçlü 2. Adam. Şu an soyadının tüm gücünü kullanıyor. Bu soyisim sadece Türkiyede değil, Dünyada bile ceket ilikletir. Neyse bu sondu
    Bir de sezon sonu yazarım şampiyonluk gelirse)))
    Kalın sağlıcakla
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Hedef6.yıldız#29.şampiyonluk

8. Arkadaşlar
    1)Burda kimse dernekler batacakdır,kapatılacakdır demedi....
    A.Ş ler bataktır dedi ki bataktır....
    Ticaret kanununa göre bu şirketler borca batak şirketlerdir...
    2)Arkadaşlar sportifler ve özellikle şampiyonlar ligine gidemeyen Fener yıllardır zarar üstüne zarar etmektedir...
    Özkaynakları - 800 milyon tl lere kadar yükselmiştir...
    Hisse de bunu diğer etkenlerle beraber fiyatlamışdır...
    3)Fenerol kampanyasında toplanan bağışların A.Ş e nasıl gireceği hakkında somut bir delil yok...
    İki farklı görüş var:Birincisi ve benimde katıldığım görüş:Bedelli ile...İkincisi:kısaca bedellisiz...
    Kimse %100 şöyle olacak diyemez...
    4)Kişisel sataşmalardan uzak durun..İçeriğinde "yalan/yanlış" varsa eleştirin doğrusunu paylaşın ama kişiselleştimeyin olayı....
    5)Hisse 5.xx leri gördü Ben kimseye kötü söz etmedim bundan sonra da etmeyeceğim...Çünkü ben prensipleri olan biriyim...
    6)Arkadaşlar fikirlerinizden/yükseliş den eminseniz olumsuz fikirleri önemsemeyin...Farklı fikirler her zaman olacaktır önemli olan "yalan/yanlış" olmasın...
    7)Hissenin yükselmesinden zevk almak varken kavga dövüş neden?Kalp kırmak neden?
    8)Arkadaşlar sezon başında şampiyon olacak/şampiyonluk yarışı içinde olacak takımı doğru tahmin edemez,hissede de yanlış yerden pozisyon açarsanız çok ağlarsanız...
    Bakmayın burda uçuyoz kaçıyoz diyenlere çoğunun hem nominal hem de reel malliyetleri çok ama çok yukarılarda kaldı...
    Bu tür becerileri olmayan arkadaşlar "SPORTİFLERDEN UZAK DURSUN..."

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

saygılar/başarılar

Sayfa 817/907 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •