Sayfa 101/385 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 3076 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1. Demiştim dikkat edin
     Alıntı Originally Posted by metalicaa Yazıyı Oku
    İçi boş dikkat edin derim

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Maşak geçiyorlar,zaten devamlı geçiyorlarya,1.67 peşi 1.47,zaten öncedende 1.27 takıntısı vardı,sanırım birileri gıda gidiyor diye buna yüklendi 60 üstü postaladı gitti,zaten biz alacağımızı bundan aldık0.80 üstü maliyetlen aldığımız için,zaten şu anda borsada çoğu hisselerde anormal hareketler var %100-500'ler havada uçuşuyor,her ne hikmetse virüs öncesi olmatyan bu hareketler neden şimdi oluyor,buda düşündürücü,sanırım en iyi kazanç yeri borsadır diyenlerin oyunu bu,işte bu yüzden çok dikkatli olun.

3. 2 gün tavan yetti demek ki spek ve patrona...Bugün aşağı geliyor....Diğer hisselerdeki gibi geçici bir düzeltme olacağını sanmam. Eskiden alıp sonra kurtulacağım derken göbeğimi çatlatan kafa yedirten hisse...Artık şimdi sadece uzaktan izliyorum. Yükselenlere girince veya düşenlerde görünce dikkatimi çekiyor o kadar...Kesinlikle uzak durulmalı....

4. Game is on!

5.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Bu yazı da burada dursun acizane benim de küçük bir tavsiyem var.Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz.Bundan sonra daha dikkatli yazınız.
    Dursun ikimizin de yazısı bakalım, ben de istemem ky kaybetsin yukarda ne yazdım, dedimki bu hisse yi siz spekten önce onun eline siz verin yoksa o sizin elinize verir. Ben verdim dedim , uyardım degilmi dün. Bilmeden yazmadım birşeyler biliyoruz demekki.

6.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Kimseyi etkilemek için yaznamdim ,ancak ben 1,90 derken spek kağıdı olduğu için dedim, yoksa 1,50 değil artık 1 liea bile fazla bu hisseye , 1,90 ne gider korkmayın ayrıca, ben maliyet 1,29 du sattım çıktım. Şirket bana güven vermiyordu nasıl kurtulurum diye düşünürken çıkış yaptı. Sattım. Cokda bek baglamayin iyi kâr eden bence uzaklaşın, şirket can çekişiyor. Galip girdi hisseye sadece, ve speklator hareketi . Yinede herkes bildiğini yapsın. Hisse bir ay önce 70 lere değdi bunuda unutmayın sağlıcakla kalın. İlk ceyrek bilançoda bu hisse yi satacak kimsede bulamaz ayrıca spek , size tavsiyem siz spekten erken davranın ve siz onun eline verin, kimseyi aldatıp kotuleyip sattirmak değil niyetim , bu yazı burda dursun çok değil Haziran'da okursanız adam haklıymış beyler dersiniz.
    Bakın burda detaylı açıkladım, sizede tavsiyede bulundum uyardım açıkça. Ama burdakilerin de hepsi investingi okuduğu için uçacak kaçacak sandı, hisse zaten dipten yüzde yüz yirmi yukarda .70 kuruştan 1,60 a çıktı. Bunu da yazdım. Umarım haftaya dahada basmaslar. Hayırlı günler.ytd

7. Ona bakarsan 12 den geldi buralara, ya da 1 ay önce zaten buralardaydı. Saçma sapan gerekçeler gösterme millete be arkadaş. Millet marketlere saldırdı rafları boşaltıyor, bu zaman da çıkmayacak ne zaman çıkacak?
     Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Bakın burda detaylı açıkladım, sizede tavsiyede bulundum uyardım açıkça. Ama burdakilerin de hepsi investingi okuduğu için uçacak kaçacak sandı, hisse zaten dipten yüzde yüz yirmi yukarda .70 kuruştan 1,60 a çıktı. Bunu da yazdım. Umarım haftaya dahada basmaslar. Hayırlı günler.ytd
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by chnkr Yazıyı Oku
    Ona bakarsan 12 den geldi buralara, ya da 1 ay önce zaten buralardaydı. Saçma sapan gerekçeler gösterme millete be arkadaş. Millet marketlere saldırdı rafları boşaltıyor, bu zaman da çıkmayacak ne zaman çıkacak?

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sen hiç adese mağazasına gittinmi ömründe birader, sen mi durystsun benmi acaba,vhic çalışan biriyle yüz yüze konustunmu sen normal ikibin dörtyüz lira asgari ücretini doğru dürüst zamanında alabildinmi diye sordunmu sen. Beni konuşturma ki hissenin mayası iyice gün yüzüne çıkmasın. Bu hisse ucede iki yede giderse değerli olduğu için değil sadece spegi istediği için gider. Yoksa zerre bir lira bile etmez. Mali durumunu iyice incele, hiç birşeye bakmıyorsan on tane kap geldi ,neydi onlar borç borç borç yapılanması, ödeyemediği içinden çıkamadığı borçlar, adamlar alalimda gerrkirse faizden de vazgeçelim diyor açıkça, kuleler şu an rehin de, ayrıca kapalı. 150 marketten 80 markete indi. Daha saysyimmi Sana.

Sayfa 101/385 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •