Sayfa 102/385 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 3076 madde; 809 - 816 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Sen hiç adese mağazasına gittinmi ömründe birader, sen mi durystsun benmi acaba,vhic çalışan biriyle yüz yüze konustunmu sen normal ikibin dörtyüz lira asgari ücretini doğru dürüst zamanında alabildinmi diye sordunmu sen. Beni konuşturma ki hissenin mayası iyice gün yüzüne çıkmasın. Bu hisse ucede iki yede giderse değerli olduğu için değil sadece spegi istediği için gider. Yoksa zerre bir lira bile etmez. Mali durumunu iyice incele, hiç birşeye bakmıyorsan on tane kap geldi ,neydi onlar borç borç borç yapılanması, ödeyemediği içinden çıkamadığı borçlar, adamlar alalimda gerrkirse faizden de vazgeçelim diyor açıkça, kuleler şu an rehin de, ayrıca kapalı. 150 marketten 80 markete indi. Daha saysyimmi Sana.
    Keşke satmadan da yazabilecek cesaretin olsaydı 1.90tl deyip sattın aradan .....milleti manipule ediyorsun sattıysan begenmiyorsan burda işin yok....

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Esomar Yazıyı Oku
    Keşke satmadan da yazabilecek cesaretin olsaydı 1.90tl deyip sattın aradan .....milleti manipule ediyorsun sattıysan begenmiyorsan burda işin yok....

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tmm .peki sadece cevap vermek zorunda hissettiğim için yazdım. Birde 1,90 veya 5 hatta investingde bunu 15 bekleyen ler var eskiden olduğu gibi , bu rakamlar olabilirmi olabilirde, cunki şu anda borsada çoğu hisse spek hareketi ile iniyor çıkıyor ,gerçeği yansıtmıyor, şirketin mali durumuna ters hareket eden çok hisse var, buda belki 1,90 da 2,90 da olabilir,
    Bir notu hatırlatayım sattığım gün şunu dedim, hisse spek hissesi, 1,90 da olabilir yukarıda gidebilir, ama dikkat edin. Size tavsiyem SADECE SPEK SİZİN ELİNİZE VERMEDEN SİZ ONUN ELİNE VERİN YAZDİM, BU ASLİNDA BİR COK ADESE ALSN İCİN OLUMLU BİR UYARIDIR. TECRÜBEDİR.neyse herkese bol bereketli kazançlar, uzatmanın manası da dediğin gibi yok

4.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Tmm .peki sadece cevap vermek zorunda hissettiğim için yazdım. Birde 1,90 veya 5 hatta investingde bunu 15 bekleyen ler var eskiden olduğu gibi , bu rakamlar olabilirmi olabilirde, cunki şu anda borsada çoğu hisse spek hareketi ile iniyor çıkıyor ,gerçeği yansıtmıyor, şirketin mali durumuna ters hareket eden çok hisse var, buda belki 1,90 da 2,90 da olabilir,
    Bir notu hatırlatayım sattığım gün şunu dedim, hisse spek hissesi, 1,90 da olabilir yukarıda gidebilir, ama dikkat edin. Size tavsiyem SADECE SPEK SİZİN ELİNİZE VERMEDEN SİZ ONUN ELİNE VERİN YAZDİM, BU ASLİNDA BİR COK ADESE ALSN İCİN OLUMLU BİR UYARIDIR. TECRÜBEDİR.neyse herkese bol bereketli kazançlar, uzatmanın manası da dediğin gibi yok
    tamamen katılıyorum spek toplamadan götürmez... toplayıcada ayakcılarına yani guruplara ver gazı der o yüzden sonrada üzülmeyeceginiz hsselere girin derim...8 binden maliyetli içinde kalanlar var bunlara yazık mazlumun ahı cıkar ...
    piyasadaki gruplara paralı parasız itibar etmeyin ..önce pozisyon alıyorlar sonra hisseyi pazalıyorlar

5. günlük te bayrak yapıyor yakında tamalayacak

6. günlük te bayrak yapıyor yakında tamamlayacak

7.  Alıntı Originally Posted by orhns Yazıyı Oku
    günlük te bayrak yapıyor yakında tamamlayacak
    yarın tamamlar inşallah

8. adese nin 1.çeyrek bilançosu nezaman gelecek bilen var mı

Sayfa 102/385 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız