Sayfa 14/392 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 3133 madde; 105 - 112 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    iste galibi bu yuzden seviyorum 2.23 e verirken bir daldı hisse ye hisseyi tavan yaptı karını realize etmesini bilene herif kazandırıyor her zaman 2.27 maliyet bakalım tavanda alıcı cok cozerse veririz cozmezse yarın 3 lira ustunden veririz haralde
    abi GaLib Öztürk mü anLadım¿ yurtdışında kaçmadı mı kendisi

2.  Alıntı Originally Posted by why-not Yazıyı Oku
    abi GaLib Öztürk mü anLadım¿ yurtdışında kaçmadı mı kendisi
    ne farkeder kendisi islem yapmıyor ya direk calısanları yok mu islem yaptıgı aracı kurumları var galibin kurumları metro a1 yatırım finas seker alnus gibi gibi hatta bazen yabancı 1-2 kurumdan da yapar
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

3. Tavandaki durumu görebilen var mı? Bir himmet etseniz de biz de görebilsek...

4.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Tavandaki durumu görebilen var mı? Bir himmet etseniz de biz de görebilsek...
    3.507.101 lot var
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5.  Alıntı Originally Posted by Fuat Demir Yazıyı Oku
    3.507.101 lot var
    Teşekkürler...

6. 24 saat dolmadan %33.5 net karla ayrıldım kalanlara iyi kazanclar sagol galip aga
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

7. İnvestin aylık bollinger ortalamasına kadar açığa satış yapıp durması bu aracıların invest olduğunu galiple alakasının olmadığını düşündürdü bana
    Yazılarım tahmin ve temenniden ibarettir. Yatırım tavsiyesi asla! Değildir ! Her koyun kendi bacağından asılır

8. kağıdı vbts veya brüt takasa sokmak için ne gerekirse yapıyorlar.. yine tavan yaparsa akşama haberi gelir.. şu satış işi gerçekleşse bari.. nerden baksan 750 milyon verir Katar lı emmiler...

Sayfa 14/392 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •