Sayfa 150/391 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon
Arama sonucu : 3128 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

Alıntı Originally Posted by Bozkurt akar Yazıyı Oku
    Bu akşam Münevver Özdemirâ€â•den “başıma vurdunda deli ettin beniâ€yi dinleyelim üstad..!
    Umarım beğenirsiniz..!
    Mehtere henüz erken.

Ytd
    mehten marşı ile davul çalmışlığım var ama, ben İzmir marşını ve 120 tempo yürümeyi severim.. bakalım pala neyı seviyor..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    mehten marşı ile davul çalmışlığım var ama, ben İzmir marşını ve 120 tempo yürümeyi severim.. bakalım pala neyı seviyor..
    fakirler,halkında anlayacağı dilden konuşun.
    bendende size aşık Veysel göndermesi uzun ince bir yoldayım, hadi bakalım yorum yapın.
    BAB-I İHSANINDAN MÜRÜVET EYLE ,BENZETME BİNBİR NESNEYE BENİ.BAKMA İSYANIMA MERHAMET EYLE , ULAŞTIR MENZİLİ ALAY'A BENİ.....'Hayatta hiçbir zaman yalpalamayacaksın, düşüncelerinde bir ileri bir geri adımlar atmayacaksın, her dönemin adamı değil, her dönem ADAM olacaksın...' YATIRIM TAVSİYESİ ASLA DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by KATANA Yazıyı Oku
    fakirler,halkında anlayacağı dilden konuşun.
    bendende size aşık Veysel göndermesi uzun ince bir yoldayım, hadi bakalım yorum yapın.
    sıze cevap yazmayı çok isterdim..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

sıze cevap yazmayı çok isterdim..
    Sevgili can ,özel mesaj seçeneği var ,yaz içinden geçenleri bence sakıncası yok.

konu cevap verme değil.... daha basit.... ben sizi red listeme aldım... sizde öyle yapın..

endeksle ilgili bir grafik paylaşmakta yarar var... endeks 4 turkuaz ve 10 kırmızı renkler üzerinde güvende üstü güzel altı üzer.. bu süreçte adesenın gücüde test edilecek..

konu cevap verme değil.... daha basit.... ben sizi red listeme aldım... sizde öyle yapın..
    Kibirin sol şeridi boş buyurun devam edin.espiriyi anlamayacak olmak sizin sorununuz.

8. Anlamaya çalışacaksın. Anlayamıyorsan o sizin sorununuz. Kimse sizin anladığınız dilden anlatmak zorunda değil. Oku çalış incele bilmiyorsan sor.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 150/391 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •