Sayfa 179/386 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 3084 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Force Yazıyı Oku
    Alışveriş işini veremiyorlar rakipler güçlü.sahsi görüşüm sektör değiştirse bence çok iyi olur.zaten GYO gibi şirket marketleri kapatıp GYO olsa daha karlı olur kanımca.
    7eylul 2020 de yazmıştık.bunu tahmin etmek çok zor değil.sahsi gorusumdur çift hane bekliyorum.yatirim tavsiyesi değildir.

2. Adeseye evi yakın olanların bile çoğu o marketten alış veriş etmezdi .Yıllardır ürün çeşitliliği yoktu ,son zamanlarda Torku marketine dönmüştü .Yıllardır toptancılar markete borcunu ödemede sıkıntı çıkardığı için ürün vermiyor dedikodusu dolaşıp durdu .
    Bir başka dedikodu ise aslında Adese kar ediyordu ama kazandığı parayı ittifak inşaat sektörüne aktarıyordu .

Günah diye sigara bile satmazdı dilerim boşalttığı ve mülkü kendisine ait olmayan büyük bir marketi Metro alır da marketçilik nasıl yapıldığını öğrenirler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Vay be!

Bunca zamandır beklenen haber düşmüş ve burası bayram yerine dönmemiş.

Demek ki adamlar çok sağlam mal toplamışlar.

Benim gibi elinde olup ta sessizce bekleyen herkese hayırlı olsun.

Artık Adese farklı bir lige çıkıyor.

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

4. Market işinden çıkınca ‘Seha yapı’ ile birleşip gyo şirketi olması büyük olasılık.
    Ama hem ADESE hem İTTFK ın finasal yapılarına bakılınca, yeni bedelliler sermaye artışları olasılığı da var.

5. Yönetim yeşil sermaye o kadar çok işe bulaştılarki ne yaptıklarını kendileri bilmiyor . Milleti soyma derdindeler . İnsanın zoruna giden islamı kullanmaları . Alarko ya bakın bir yahudi şirketi . Adamlar yönetimde bunun için ücret almaz . Böyle insanları Rabbim çarpmıyor ama ahirette bunlar ancak odun olur . Alan değiştireceksin bunu çalışandanmı öğrenecekti yatırımcı . Korkutup bir sürü yatırımcı zarar etti belki bunların içinde bedelliye giren vardı . Gereken cevabı telefonda söyledim ama yacıklar olsun bunlara . Bir daha yeşil sermayemin hisesini almakmı .
    Çok ayıp etiker çok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Halım harap 2 Yazıyı Oku
    Yönetim yeşil sermaye o kadar çok işe bulaştılarki ne yaptıklarını kendileri bilmiyor . Milleti soyma derdindeler . İnsanın zoruna giden islamı kullanmaları . Alarko ya bakın bir yahudi şirketi . Adamlar yönetimde bunun için ücret almaz . Böyle insanları Rabbim çarpmıyor ama ahirette bunlar ancak odun olur . Alan değiştireceksin bunu çalışandanmı öğrenecekti yatırımcı . Korkutup bir sürü yatırımcı zarar etti belki bunların içinde bedelliye giren vardı . Gereken cevabı telefonda söyledim ama yacıklar olsun bunlara . Bir daha yeşil sermayemin hisesini almakmı .
    Çok ayıp etiker çok
    Sonuna kadar haklısınız sayın Halım harap 2. Özellikle de İslam'ı kullanmaları konusunda.

Maalesef bu piyasada buna göre hareket etmek, gard almak gerekiyor. Çoğunlukla psikolojimiz buna yetmiyor.

Allah yardımcınız/mız olsun.

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
    Hisse bu habere tavan da olmadı.

Başka hissede olsa soluksuz bir hafta tavan yapardı.

Artık piyasa ne kadar güveniyorsa...

İsteyene alması için fırsat.

Sayfa 179/386 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •