Sayfa 181/385 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon
Arama sonucu : 3076 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1. Daha önce yaptığı 2.72 zirvesinden sonra 2.10lara çekilme 3.24 zirvesinden sonra 2.60lara çekilme şimdi de 3.57 zirvesinden sonra 2.70lere çekilme adese ezberleri boz artık bu sefer git ve geri gelme bu fiyatlara

2. Alış ve satış kademelerine çok fazla mal koyup bir süre sonra kaldırıyorlar. Ne oyun dönüyor bakalım, bekleyip göreceğiz.

3. Beceriksiz herifler bi dükkanı çeviremediler. Kirayla geçinen emekli emmiler gibi, kontrat doldurup rahat ederiz düşüncesindeler. Gyocu aktif (!) işadamları

İttifaka yıllarca güvendim, arkasında durdum. Lan, insan varlık sebebini yok edermi ya ? Ya bu ne hazır ekmek düşmanı ziyankar evlatlıktır? Migrosa verin bari şarap reyonu açsın da rahmetli Seyit Buğa mezarında ters dönsün, tam olsun. Tövbe...

2,81 üzerine atmali

5.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Sn. Prometheus

İttfk bedelli artisini istiraklerine olan borclarini kapatmak icin yapti. Fonu nasil kullanacaginida yazdi.
    Adesenin vefa hakki anlasmalarina bakilirsa tutarlar gorulebilir.
    Subat ayinda bankalarla yapilan anlasmalarin suresi doluyor. Yakin zamanda banka kredilerinin kapatilacagini dusunuyorum.
    İttifk holding in bedelliiden sağladığı fon 1 milyarlık finans borçları için çok düşük, ancak kısa dönemli borçları cevirir bir süre. ayrıca adeseye de yüklü borcu var.

Adese ittfk tan alacakları tahsil eder, market satışlarından iyi miktar nakit sağlarsa bedelliye ihtiyac duymayabilir. Ama Seha yapı ile bir birleşme ittfk ile Adese nin finasal yapısını çok değiştirebilir ( birini pozitif birine begatif şekilde).

Bedelli söz konusu olursa ve Seha yapı ile birlrşme düşünülüyorsada, birleşme sonrası yapılır sanırım.

Olasılıklar

6.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    2,81 üzerine atmali
    Sanırım sizi duydular

Alıntı Originally Posted by flyegznt Yazıyı Oku
    Toplam hisse dağılımında elinde % 18 lik oranla en çok hisse bulunduran aracı kurumun 10 gün içerisinde elindeki toplam hissenin yaklaşık % 20 lik kısmını satması bana garip geldi. Kendim aracı kurum değerlendirmesi konusunda gerekli yetiye sahip değilim, ancak aracı kurumların hisse üzerinde etkili olduğunu düşünüyorum.
    Mantık varda burda yazamam.Hele o aracı kurumun ısmını net olarak yazarsan belkı ozelden derımYTD

Sayfa 181/385 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •