Sayfa 195/383 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 3060 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

Alıntı Originally Posted by teft34 Yazıyı Oku
    telegram grupları tam bir kaos ortamı..insan bildiğini de unutuyor oralarda. bu dedikodu oralardan yayıldı.ama aslı astarı yok. Şirket esas sözleşmesinde zaten var olan ve yapmaya devam ettiği bir işi büyütüyor, diğer işten çıkıyor.önemli nitelikte işlem tebliğinin hiçbir maddesinde bu işlem yok.bu adamlar bu işlerde yaş tahtaya basmazlar. o kadar basit değil.bu dedikodunun yayıldığı gruptaki adamı da okudum,bildiğiniz üfürüyor..
    Bilinçli yapılıyor
    İlk sektör değişikliği ile başladı. Adese battı hikayesi
    Bugün tekniği bozmaya oynadılar
    Tahtacı can yakıcı

2. Madem ADESE yi gayrimenkul yaptırım şirkete dönüştürdüler, “seha yapı” da Adese ye devretselerdi.. Birde çok yüksek olan ilişkili taraf alacak vereceklerinini nötürlenmeli.

Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Madem ADESE yi gayrimenkul yaptırım şirkete dönüştürdüler, “seha yapı†da Adese ye devretselerdi.. Birde çok yüksek olan ilişkili taraf alacak vereceklerinini nötürlenmeli.
    ittfh holding bedelli başvurusunda elde edeceği fonu iştiraklerine olan borçlarını ödemekte kullanacağını bildirdi. 1 yıla yaklaşıyoruz bu borç ödenmedi.(221 milyon tl )bu yüzden Adese gayrımenkullerini geri alamadı ve bankalarla olan vefa hakkını 2 kez öteledi.

Son öteleme ile ağustos ayında gayrımenkuller geri alınabilir. Tabi ittfh borcu öderse...

Bayraminiz mubarek olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    al birini vur ötekini... durum bu... kısır döngüye devam...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

6.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    ittfh holding bedelli başvurusunda elde edeceği fonu iştiraklerine olan borçlarını ödemekte kullanacağını bildirdi. 1 yıla yaklaşıyoruz bu borç ödenmedi.(221 milyon tl )bu yüzden Adese gayrımenkullerini geri alamadı ve bankalarla olan vefa hakkını 2 kez öteledi.
    Son öteleme ile ağustos ayında gayrımenkuller geri alınabilir. Tabi ittfh borcu öderse...
    Sanırım yeni formul İttifak holding Adese ye olan borclarına karşılık gayrimenkul varlıklarını devredecek.
    Hatta bedelliden gelecek yüksek miktar parayla Adese daha fazla gayrimenkul varlığı ittifak tan devralması söz konusu olabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    adese sen nelere kadirsin...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,228
    Açıklamalar
    oda_ExplanationTextBlock|
    Şirketimizin 28.05.2021 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında,

Şirketimizin gerçekleştireceği %300 oranında 756.000.000.-TL tutarında bedelli sermaye artırımına ilişkin olarak alınan 25.05.2021 tarih ve 11 sayılı Yönetim kurulu kararına istinaden, ekte yer alan Denetim komitesinin hazırladığı "BEDELLİ SERMAYE ARTRIMINDAN ELDE EDİLECEK FONUN KULLANIM YERLERİNE İLİŞKİN DENETİM KOMİTESİ RAPORUNUN " kabul edilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/938757

Çok düşmüş baktık bugün aldık.Esasında şaşırdım bir ara 3 üstündeydi,bu geberik hisseyi korkumdan 2 üstünden postalamıştım ondan sonra devamlı yükseldi,bugün dikkatimi çekti 1.55 görünce,bedeli geleceğini bildiğim için ondan aldım,her bedelliye girişte bocalanıyorum yinede iyi kötü kazanıyoruz,yanlız bu GYM işini nasıl götürecek bakalım gurup değişikliği ile !!!

Adese Gayrimenkul'ün 25.05.2021 tarihli KAP açıklamasıyla (https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/938023) ana faaliyet konusunun değiştiği anlaşıldığından, BIST Piyasa Değeri Ağırlıklı Pay Endeksleri Temel Kuralları'nın 7.6 ve 7.8. maddeleri gereğince, aşağıdaki endeks değişiklikleri yapılacaktır...
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/938767

Sayfa 195/383 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •