Sayfa 205/396 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 3162 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1. Milyonlarca Lotu bedavadan ucuza bulmuşlar demek ki,
    satıyorlar

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Dün akşamki tabanı çözmeleri de numaraymış demek ki
    yine gözü toprağa bakıyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,493
     Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Dün akşamki tabanı çözmeleri de numaraymış demek ki
    yine gözü toprağa bakıyor

Bu tiplerde oyun bitmez aç gözlü oldukları için.

4. Bugünde iş yatırım çıktı satış sahnesine , bakalım onlar kaç milyon lotu kaç günde satacaklar....

5. Dün uzun süre 90-91'den işlem görürken 88'e bir miktar alış yazdım, nasılsa gelmez derken pat diye verdiler, telaşla aldığım fiyata satış yazdım ve kapanışa doğru gitti, kaybettiğim eşeği buldum. Yazılanları okuyunca çok dikkatli davranmak gerektiğini anladım.

6.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Din tüccarlığı mı kalmış..
    Şirketin %90 ından fazlası halka açık; şu anki yönetim kurulu başkanı ve eşini, eski başkan Mehmet Akdere'yi google da bir aratın bilmiyorsanız.. İttifak holding imtiyazlı pay sahibi (alt şirketlerde de pay sahibi) Noya Çelik'in sahibi Mecnur Çolak'ın oğlu..
    Dün kapta ortaklık yapısında(en alttaki resim) %5 i geçtiği için yer alan Zülabidin Özay ı da google da aratın, bugün kapta yok payları %5 altına düşmüş - belki hepsini devretti..
    Yani şirket bildiğin baba! speklerin(borsa tüccarlarının) elinde.. Bu hisseye para kazanmaya girerken tepside bir şey sunulacağını bekleyenin alacağı şey bellidir.. Açın bedelli izahnamesini okuyun..
    Şimdi temeline dair birkaç şey yazayım:
    Bugünkü 0.89TL kapanışla piyasa değeri ve şu an kap ta görünen toplam sermayeye(958.563.949) göre yaklaşık 853.1m TL. Şirkete bedellide kabaca 706m TL girdi. Kalan 50m pay da alınırsa 50m TL daha girecek.
    Şimdi alttaki resimde 2021/9 özet bilançoya bakın; meblağlar düşük de olsa favök pozitife dönmüş ve kâr yazmış. Özkaynaklar kalemine bedelliden giren parayı ilave ettiğinde pd/dd 0.5 civarı. Ama izahnameye göre bedelliden gelen 400m küsür borçlara gidecek ve borçsuz bir şirket olacak. Şirketin şu anki piyasa değeri sadece Kule Site AVM değerlemesi kadar.. Şimdi spek efendi yarın da taban yapmazsan üzülürüm
    Asla yatırım tavsiyesi değildir; temel açıdan bir şirkete bakmanın 1. kriteri güvenilir yönetimdir ve burada bu konu sıkıntılı.. Dolayısıyla çeşitli dolaplar dönme riskini bu tarz hisselerde cebe koyup, pozisyon büyüklüğünü -seni üzmeyecek şekilde- ayarlamak gerek. Ama ben, ihtiyaç olmayan ve beni üzmeyecek bir miktarla kademeli alır ve üstüne ağaların keyfini beklemeyi göze alırım..

Taban(0.81 kuruş) olursa piyasa değeri 776m yani bedelliden giren nakit+dönen varlıklara eşit olacak..
    Taban yapsın, biraz daha alalım..
    Hatta yarın da taban etsinler sadece bedelliden giren nakit fiyatına gelsin..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,493
    Hırsız vaaaarrr,ulen din tccarları,R'yi 0.17 yaparsınız bunu 0.85,sizin yatacak yeriniz yok,ne o yurt dışınamı kaçacaksınız milyar vurgunlan,SPK sana nasıl olsa yardımcı oluyor seni bedelliye sokarak,şuna,buna yatırım yapacağız dediğinizde yalan,dolan.ama bizede hak sizin gibi hırsızlara güvendiğimiz için,meraketmeyin stoploss 0.80 yarın alın nerenize sokuşturursunuz bilmem hırsız sürüleri.

8.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Taban(0.81 kuruş) olursa piyasa değeri 776m yani bedelliden giren nakit+dönen varlıklara eşit olacak..
    Taban yapsın, biraz daha alalım..
    Hatta yarın da taban etsinler sadece bedelliden giren nakit fiyatına gelsin..

Geldik, gidiyoruz..
    Üstad bir sürü hisse var iken ne olduğu hisseyi neden alıyorsun merak ettim gerçekten. Sizi biliyorum bilinçli birisiniz onun için sordum, diğer taraftan batik şirket vurgun yapıp kacacaklar deniliyor bazı sitelerde , nedir düşünceniz sizin. Artık alım yerine geldimi sizce, gerçi alıma başladım dediniz dün.

Sayfa 205/396 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •