Sayfa 25/391 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 3123 madde; 193 - 200 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1. Hayırlısı olsun .Allah kimsenin emeğini zayi etmesin.

2. Abartmayın batmadı iflas etmedi. Şube açmakta kapatmakta hayırlı olabilir. Adamlar tekrar eskisi gibi Konya'ya çekiliyor. Konya da iş yapmayan şubeler kapatılır. Adese sermaye 126milyon-özsermaye 557milyon-2018 12 aylık zarar 44milyon . Bu şube kapatmalar sayesinde bir dahaki sene bu zarar çok aza veya kara dönüşür. Babası ittifak sermaye 60milyon- özsermaye 408milyon- 2018 aylık karı 72bin TL NASIL BATİYORSUNUZ BU FİRMAYİ BU KADARMİ BİLİYORSUNUZ BİLANCOYU MUHASEBEYİ BORSAYİ

3.  Alıntı Originally Posted by muratkara Yazıyı Oku
    Abartmayın batmadı iflas etmedi. Şube açmakta kapatmakta hayırlı olabilir. Adamlar tekrar eskisi gibi Konya'ya çekiliyor. Konya da iş yapmayan şubeler kapatılır. Adese sermaye 126milyon-özsermaye 557milyon-2018 12 aylık zarar 44milyon . Bu şube kapatmalar sayesinde bir dahaki sene bu zarar çok aza veya kara dönüşür. Babası ittifak sermaye 60milyon- özsermaye 408milyon- 2018 aylık karı 72bin TL NASIL BATİYORSUNUZ BU FİRMAYİ BU KADARMİ BİLİYORSUNUZ BİLANCOYU MUHASEBEYİ BORSAYİ
    Sn.muratkara ben sadece spk'nin şube kapatmalar için yapmış olduğu uyarıyı yazdım, hissede olan ve yeni hisse alacak arkadaşları uyarmak için. Sermayesini ve özsermayesini bir önceki yazımda ben de yazdım okursanız. Ve kâğıdın vergi dairesine göndermiş olduğu zararda yorumlarda sağlam bir düşüş yaşayacağı belirtilirken, ben çok da fazla tepki vermeyeceğini belirttim. Ben hiçbir zaman hisse batacak demedim. Herkesin bilanço muhasebe bilgisi kendine göre. Bunu kimin ne kadar bildiğinin yorumu da size kalmamış. Amacım sadece spk'nın açıklaması üzerine yorum yapmak. Herkese bol kazançlar. Umarım hisse çıkış trendini korur, zira aynı gemideyiz.

4. Madem güzel özsermaye bilanço fk VS... var
    Neden maaşları ödemiyor diye sormalı
    Herkesin bir mesai yaptığı yer vardır mutlaka size maaş vermese ne düşünürsünüz

5. Arkadaşlar adese ve onun sahibi ittifak sıkıntıda.paranizi riske atmayin.benden soylemesi.

6. Battı batacak bir şirket kirsa kirsa nalları kırar yokuş aşağı.az araştırın hisse alırken

7. 😉almaya devam et.torunlara anlatacak hikayen olur.bu şirket borç batağında değilken 1.8-2 TL etmezken battı batacak hale gelmisken kaç etmesi lazım.az düşünün.

ANKET-BIST100 Endeksi'nin haftaya alıcılı bir seyirle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmin +336, ortalama tahmin ise +358 puan oldu.
    Foreks'in 43 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +783 puan olurken, en düşük beklenti +103 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 43 analistin tamamı pozitif açılış tahmininde
    bulundu.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST100
    Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

- BIST100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : +336
    Ortalama : +358
    Maksimum : +783
    Minimum : +103
    Katılımcı: 43[(+)43(-)0]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(25/02/2019 - 09:22:57)

Sayfa 25/391 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •