Sayfa 45/391 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 3128 madde; 353 - 360 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

Alıntı Originally Posted by ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    konya'nın en sağlam şirketi bir öküzün yüzünden battı. Yaptığı konutlar kapış kapış gidiyor du. Ta kı aç gözlülük yapıp konya ve istanbul'da 5000 konut yapmaya kadar. Cebinde para varmı yok. önce adese n in cirosunu aktardılar. Sonra durgunluk oluşunca inşaat da kredi ödemesi sorun oldu ve batmaya ramak kaldı. Aslında devletin bu inşaat sektörü stok konutlarını merkez bankası konut fonu altında alıp zamanla satması gerekir. Firmaya da maliyet ödenmeli. Selva kaldı değer olarak.
    o 5000 konut sonu ne oldu... Süreç nasıl devam eder nacizane fikriniz nedir...
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Normalde bürüt takasta tepki verir ancak bence bu sefer dip açacak 0,60 kadar hafta içi basacaklar... şuna bak ya bayram arifesi yaşattıklarına bak hadi şirket adilik yaptı bizi koruyan spk neden zamanında tedbir almadı iş bitince tedbir getiriyor aklıma bmeks geliyor, atac geliyor , mango geliyor tabiki genyh geliyor... Ytd ... Inşallah güzel şeyler olur d(((
    Panik satışları gelse bile 0.90 altı çok zor. Katılmıyorum söylediklerinize.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    hayal alemi...
    Gönderi
    49
     Alıntı Originally Posted by iiiskender Yazıyı Oku
    kredili alanlar ile açığa satanlar dengeler, tabi oyun daha bitmedi, nerde sonlanır bunu bilmekte zor

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

kredili alanlar deve de kulak

açığa satanlar on milyonlarca lot her gün

4.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Normalde bürüt takasta tepki verir ancak bence bu sefer dip açacak 0,60 kadar hafta içi basacaklar... şuna bak ya bayram arifesi yaşattıklarına bak hadi şirket adilik yaptı bizi koruyan spk neden zamanında tedbir almadı iş bitince tedbir getiriyor aklıma bmeks geliyor, atac geliyor , mango geliyor tabiki genyh geliyor... Ytd ... Inşallah güzel şeyler olur d(((
    Hocam siz ozgyo için 6 ları görmezse ben de borsayı bilmiyorum yorumları yapmıyor muydunuz? Hisse 0.6 şimdi... adeseye de 0.6 diyorsanız 6 lara mı gider acaba?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ddd Yazıyı Oku
    Hocam siz ozgyo için 6 ları görmezse ben de borsayı bilmiyorum yorumları yapmıyor muydunuz? Hisse 0.6 şimdi... adeseye de 0.6 diyorsanız 6 lara mı gider acaba?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Beni güldürdün Rabbimde seni güldürsün.... İnşallah 6 tl görür gönül istiyor ancak görünen şu sermaye tavanı arttı borçlar yapılandırıldı 200 milyon üzeri gayri menkuller satıldı şirketin öz sermayesi olarak grup şirketlere verilen borçlar var... 88 milyona yakın bedelli kaçınılmaz bedelli olacak toplam hisse 252 milyon olacak işin içinde ıttıfak varsa bedelliden gelen bu parayıda yer ortada kalırız... kısada bir tepki olabilir genel kurul yakın olduğu için ani bir düşüş olmaya bilir ancak işin içinde bedelli olmayacaksa yada spk onay vermezse 0,60 kaçınılmaz... ytd
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Beni güldürdün Rabbimde seni güldürsün.... İnşallah 6 tl görür gönül istiyor ancak görünen şu sermaye tavanı arttı borçlar yapılandırıldı 200 milyon üzeri gayri menkuller satıldı şirketin öz sermayesi olarak grup şirketlere verilen borçlar var... 88 milyona yakın bedelli kaçınılmaz bedelli olacak toplam hisse 252 milyon olacak işin içinde ıttıfak varsa bedelliden gelen bu parayıda yer ortada kalırız... kısada bir tepki olabilir genel kurul yakın olduğu için ani bir düşüş olmaya bilir ancak işin içinde bedelli olmayacaksa yada spk onay vermezse 0,60 kaçınılmaz... ytd
    Battı adese,yan gider

7. Alnus cuma günü aldığı 1 milyon lotun yarısını zararına bugün boşalttı. Tacirlerde bugün 700 k lot zararına satış yapti halen yapmakta. Ikisininde son 1 ayda aldığı maldan 500 er bin lotlari kaldı. Soru şu yüksek fiyatlardan yüksek miktarda alım yapan ak yatırım ziraat vs. Bu malları ne yapacak

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. İnşallah basarlar, vatandaş kelepir toplar, patatesi suğanhı parasına adese hissesi alır ;)
    BRÜT TAKAS; eyvah, basın, satın aşağı, kaçın...bekleniyordu neden olmadı? Bence piyasa hissenin leş fiyata indiğini görüyor.
    Ayrıca, herkesin malı kıymetli; en çok da %26 hisseye halen sahip ittirfak efendilerin malları gıymetli olsa gerek değil mi?
    YTD

Sayfa 45/391 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •