Sayfa 46/379 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 3031 madde; 361 - 368 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1. Bu gün sadece alnus la tacirler sattı ve mallarıda bitti. Eğer alanlar yarin zararına satmazsa buralar dipti diyebiliriz. Sağlam durması da olumlu ayrica

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Duhul: Feb 2004

Son zamanlarda bist teki şirket fiyatları o kadar çok düştü ki öz sermayesini kaybeden adese olumlu haberler göndermezse mağzalarını kapatan adesede 6 aylıkta ciddi .................bekliyorum. Ben spk yerinde olsam şirkete kayyum atardım... Bir nebze umut olurdu.. O kadar çok örneği var ki ozgyo , cemas , tahtası kapanmayan hisseler mango , atac, genyh , bmeks tahtası kapananlar onun için spk almış olduğu tedbir kararları hiçbir şeyi değiştirmez ... Kısada 1,10 tl üstüne atmazsa özürdiliyerek söylüyorum geçmiş olsun... Ytd
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

4. Sanki sonsuza kadar düşecekmiş gibi herkes zararına satıyor. Bugün de deutsche. Inşallah 300 k lotunun hepsini satmaz

5. Grubun sağmalık ineği olmuş. Acaba borçlarını geri ödeyecekler mi? Yoksa kulenin üstüne su mu içecez? Alenen şirketi boşaltıyorlar. Madem paraya ihtiyacınız var şirketi komple satın da herkesin işi görülsün...
    Hiçbir yorumum yatırım tavsiyesi içermez. Dikkate almayınız.

6. Şuan iflas etmiş şirket fiyatlamadı var. Pd/dd oranı 0.20 kuruş.

7. Teşekkürler sağ olun var olun, bana 0,92-0,93₺ den adese nasip edip eylediniz...
    YTD

8.  Alıntı Originally Posted by Marine10 Yazıyı Oku
    Teşekkürler sağ olun var olun, bana 0,92-0,93₺ den adese nasip edip eylediniz...
    YTD
    Sanırım 0.8x lerdende nasip edecekler

Sayfa 46/379 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •