Sayfa 94/385 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon
Arama sonucu : 3079 madde; 745 - 752 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1. lütfen kaç lotunuz olduğunu ve maliyetinizi yazmayınız . bugün ayıktım. 100 üyeninc10 tanesi yazdığı zaman ky nini elindeki ort lot ve maliyeti kabataslak ortaya çıkıyor. maalesef bu hataya ben de düştüm. bundan sonrakilere dikkat diyorum.
    benim kabataslak hesabıma göre buradaki lot ort 30k civarı 100 üyenin 3 milyon lot yapar. ort maliyet 1.30 civarına geliyor. profesyonel hesabı varın siz düşünün. ytd

Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    lütfen kaç lotunuz olduğunu ve maliyetinizi yazmayınız . bugün ayıktım. 100 üyeninc10 tanesi yazdığı zaman ky nini elindeki ort lot ve maliyeti kabataslak ortaya çıkıyor. maalesef bu hataya ben de düştüm. bundan sonrakilere dikkat diyorum.
    benim kabataslak hesabıma göre buradaki lot ort 30k civarı 100 üyenin 3 milyon lot yapar. ort maliyet 1.30 civarına geliyor. profesyonel hesabı varın siz düşünün. ytd
    Zaten o dediklerini kabak gibi görünüyor!

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Şirketin fibans borç yüküne bakılırsa, yapılan befelli sernaye artırımından edinem nakit fazla taşıyıcı değil. Varlık satılı veya başka bir kaybaktan yüklü bir likit kaynağı oluşturmalı.

Herseyden önce ilişkili taraftan onlan yüklü alacaklarını tahsil etmeli. Yönetimin ilişkilş taraf alacak verecekleri karşılıklı olarak sıfırlayıp sadeleştirmeli. Adese nin nu kadar yüklü miktar varlığının grubun diğer şirketlere aktarılmış olması iyi niyetli değil.
    Yatırımcıların mücadelesinde en önemli şey ve en önmeli önemli nokta, ilişkilş taraflara aktarılmış yüklü miktarda Adese varlıkların tekrar adese kapsamına alınmasıdır

4. Burda bir haftadır yazan olmadığına göre adesenin dönüşü yakındır

5. Adese candır, yarın bir morel atışı yapar yüzde on yukarı inşallah.

6. YUTAN BOĞA
    Bu formasyon, bir düşüş trendi içinde oluşan kendisinden önce gelen daha küçük bir siyah gövdeyi tamamen içine alan büyük bir beyaz gövdeyle tanımlanır. Bu beyaz gövdenin siyah gövdenin gölgelerini de tamamen içine alması şart değildir, sadece gövdenin kendisini tamamen içine alması yeterlidir. Bu önemli bir dip dönüş sinyalidir.

7. Yarin insallah marketcilik yapdini hatirlarda bi tavan ceker batik migros bile tavan oluyo dondurmacilar bile tavan oluyo sirf gida isi yapiyolar diye birilerinde buyuk mal var muhtemelen onun icin cakallik yapiyolar serefsizler yatirimci size guvenmis bu ortamda hissenizi almis kumarmaz dolandiricilar adam olun kagidi olmasi gereken yere getirin satan satar kalan saglar bizimdir ama sen 3 5 acemiyi yakaladim donlarini aliyim diye kagidin itibarini sifirliyosun patron musvetdesi yada spek totosu ayip ayip disarda corona var adam olun sonra biz ne yapdik diye aglamayin..ytf

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Aklima gelmisken sunuda yazayim herkesin finalsal okur yazarligi azda olsa var artik olmayanda yardim aliyo ey adese patronu bilanconda 87 milyon pazarlama gideri yazmissin neyi pazarladinda biz gormedik 40 milyonda finassal gider oh ne guzel dunya arada 87 milyon kira vesaire gelirleride ic etmissin yani demem o ki isine gelince durust olacaksin (kucuk yayirimcinin elinden mali alinca) buyuk buyuk karlar yazacaksin ama kimsede mal olmayacak yok oyle dunya suan ki piyasa degerinin 3 katindan fazla gayrimenkulun var be adam kimseyi kandiramazsin daha cok malini kapdirmadan tavan serise basla hepimiz sana dua edelim bu kiyamida unutmayin ortaklarim yarin yavan olur allahin izniyle artik.ytd

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 94/385 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •