Sayfa 98/385 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 3076 madde; 777 - 784 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    En kötüsüde bu ceza ky yansıyacak olması.
    Ceza verilen kişiler hisseyi baskılayanlar değil mi?Ky nasıl etkilenir?

Kişisel görüşümdür,sadece beni bağlar.

2. Arkadaşlar Migros milyon milyon işlemlerle tavan......Unutmayın ikiside aynı işi yapıyor üstelik adesenin 145 adet parakende satış yapan mağazası var......Üstelik migrostan sonra en iyi on line mağazcılık yapanda adese ....ytd

3.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Migros milyon milyon işlemlerle tavan......Unutmayın ikiside aynı işi yapıyor üstelik adesenin 145 adet parakende satış yapan mağazası var......Üstelik migrostan sonra en iyi on line mağazcılık yapanda adese ....ytd
    adese çok sayıda marketini kapattı, halâ 145 adet marketi var mı?
    YTD

4. Yoktur o kadar marketi yaa , kim diyor bunlari, hangi kap aciklamasinda var.

5.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Yoktur o kadar marketi yaa , kim diyor bunlari, hangi kap aciklamasinda var.
    153 marketi vardı zarar edenleri kapattı one lıne alışveriş e döndü adese com sitesinden öğrenilebilir

6. KAP şirket ortaklık bilgilerine bakınca ; adesenin %7 si ittifak holdinge ait görünüyor ama İTTFK holdingin kap bilgilerine bakınca adesenin %70,61 ine sahip görünüyor ??? bu nasıl olabiliyor anlamadım, kendim de muhasebeci olmama rağmen bu durumdan bişey anlamadım.. aynı sekilde ADESE nin %100 Sahibi olduğu iştiraklere ITTFK holding de %100 sahip görünüyor. iyi de böyle olabilmesi için adesenin %100 ittfk ın olması gerekiyor. gerçekten beynim yandı tüm bildiklerimi unutturdular 2 dakikada

7. Hazırlık yapıldı hissede belliki bugün gitmesede tavana haftaya gidecektir

8. her gün beddua ve hakaret hiyen bir şirketten ne beklenir.. malın tamamını halka devredecekler zaten takastan belli sonra çekip gidecekler.. örneği çokkk

ytd değildir

Sayfa 98/385 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •