Sayfa 332/385 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382 ... SonSon
Arama sonucu : 3076 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Metastock out Matriks in mi oldu üstadım? Platform mu değiştirdiniz?
    Üstadım anlık veri ile beraber grafikleri anlık takip etmek çok kolayıma geldiği için 4-5 senedir matrikse döndüm...@sonli Ahmet dostum vasıtasıyla ideal'i 2-3 defa kendi çapımda denedim ama matrikste karar kıldım...asıl mesele size daha önce bahsettiğim gibi sizin metastock için uyguladığınız #cr7sistem tarama formülünü sevgili Kıvanç ÖZBİLGİÇ'ten rica etmiştim o da sağolsun matriks için formülleştirdi ve bu durum matriksi anlık veri akışı ile beraber benim için inanılmaz kullanışlı duruma getirdi. Ama deseniz ki metastock gibi bi teknik analiz platformu var mı bana göre hala yok... MS11 bilgisayara şu an kurulu ama her şeyim matriks üzerinden gidiyor...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

2.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Ahmet'im sevgiler...
    Bilmukabele abi.
    Ne kadar sallarsan salla, istediğini almadıkça dökülmeyeceklere +1 daha yaz palacan

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

3.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Bilmukabele abi.
    Ne kadar sallarsan salla, istediğini almadıkça dökülmeyeceklere +1 daha yaz palacan

Geldik, gidiyoruz..
    yapışş ... bırakma... )

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Üstadım anlık veri ile beraber grafikleri anlık takip etmek çok kolayıma geldiği için 4-5 senedir matrikse döndüm...@sonli Ahmet dostum vasıtasıyla ideal'i 2-3 defa kendi çapımda denedim ama matrikste karar kıldım...asıl mesele size daha önce bahsettiğim gibi sizin metastock için uyguladığınız #cr7sistem tarama formülünü sevgili Kıvanç ÖZBİLGİÇ'ten rica etmiştim o da sağolsun matriks için formülleştirdi ve bu durum matriksi anlık veri akışı ile beraber benim için inanılmaz kullanışlı duruma getirdi. Ama deseniz ki metastock gibi bi teknik analiz platformu var mı bana göre hala yok... MS11 bilgisayara şu an kurulu ama her şeyim matriks üzerinden gidiyor...
    Kolay gelsin üstadım, görüştüğümüze sevindim

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Kolay gelsin üstadım, görüştüğümüze sevindim

Ben de çok sevindim üstadım... Görüşmek üzere...

6. muhtemelen bu hissedeki en büyük KY'ler arasında ilk 5 sıradaydım. varım yoğum herşeyim bu hissede. genelde yazmadan sadece okuyarak takip ediyorum; sizleri, kuşlu'yu, telegram'ı vs... teknik, temel güzel analizler var eyvallah ama kağıdın seyrinde tek söz sahibi adnan çolak, bu gerçeği unutmayın. beni ve benim gibi çok yüklü mal taşıyanlara sattırmadıkça 3'ü bile geçirmez; bunu bizzat yakın çevresine söylüyormuş zaten. haaa sen neden bekliyorsun derseniz inanın inat ettim, zaten sattığım her kağıt uçtu gitti, o yüzden bu hissede yoğunlaştı portföyüm. adnan bununla beraber 50 tahtayı daha yapıyor; ieyho ve cemas da dahil. emin olun ky yoğunluğu olmasa biz de en az 5.00 üstündeydik şu an. ieyho ve cemas mali açıdan adese'nin yanına bile yaklaşamaz zira. allah sonumuzu hayretsin, ama ben fiyat anlamında olumlu bir gelecek göremiyorum maalesef. biz inat ettikçe o da edecek. başka tahtalarda, 30'da vs zaten istemediği kadar kazanıyor, bu da eksik kalsın diyecek. misal 3 lira altından 400 milyon lot toplamayı hedefliyor ve şu an tamamen sallıyorum 250 milyon lot var elinde, kalan 150 milyon lotu sizden benden alana kadar bu sürünüş devam edecek. isterse kağıt her çeyrek 2 milyar tl kar yazsın, 2 gün tavan yapar, sonraki 2 gün ise taban, eski yerine geri gelir, geçen hafta olduğu gibi.

7. Syn hepsonradan eğer söylediğiniz gibiyse kağıdın 6 lı rakamlara gelmesi mümkün değil gibi 2.71 hareketinde çıkış yapsaydınız belkide bu kadar derin düzeltme olmayabilir di,hayırlısı olsun artık

Adnan Çelik piyasadan büyük değildir...

Sayfa 332/385 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •