Sayfa 35/383 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 3061 madde; 273 - 280 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by tosunpaşa Yazıyı Oku
    Hazır kayıtlı sermaye tavanını artırdın, milyon milyon hisseleri de sattın, bi de arkadan bedelli patlat tam olsun. Böylece iyice sıvamış olursun.....

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Onunda sırası gelecek. Burada 4-5 TL deyken uyardım uzak durun diye ama bazı arkadaşlar kumarı seviyor sorun seha inşaat ile alakalı konya ve İstanbul'da 5000 konut var bunun büyük bir kısmı satılmadı. Şayet kısa zaman içinde satılırsa sorun olmaz ama yıllar geçtikçe finansal maliyet artacak. İnşallah zararı çok olan arkadaşlar yoktur. Olanlara da Rabbim başka yerden bol kazançlar versin inşallah. Yapacak bir şey yok olsa imkanım hepinizin zararı ni nakten karşılayıp sizi bu dertten kurtarirdim

2.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    İttifak banka borçları için satmış..bu ay yönetim kurulu toplantısı var.yonetim tümü değişecek.
    Sonrası fişekler
    Bununla bera arasında %30 fiyat farkı vardı. Bera. 1,60 civarı bu da 6 civari ikisinden birinin durduğu yerde hata var milleti gaza getirmeyin. Sonra millet kan ağlıyor. Beranin bundan durumu çok çok daha iyi

Adese de Özgyo gibi oldu maalesef. Adesenin farkı perakendesi ve PD /DD de avantajlı olması. Bir de İttifak Holding çatısı altındayken İttifak ın BİST de güçlü durması. Cuma günü 30 Milyon açığa satanların ne bildiğini de bilmek lazım tabi! (Y.T.D.)

4. Bu işin sonu bedelli. Ancak 1 in altına sarkarsa bedelliyi de ellerine yüzlerine bulaştırmis olurlar.

H8266 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 23 Haziran seçimleri anketimiz de 1 hafta geri de kaldı...
    İlginç sonuçlar var...
    Erken seçim mi geliyor yoksa?
    Anketimize bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin derim...
    Unutmayın;31 Mart seçimlerini de büyük oranda doğru bilmişdi Hisse.Net seçim anketi...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...83#post3468883

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

6. Kağıt çöp olmuştur artık..Allah belanizi versin.

7. 1.12 dibi bakalim

8. Dün gelen habere göre İttifak/ Adese elindeki Kulesite AVM nin bulunduğu yeri KENDİSİNİN VE GRUP FİRMALARININ kredi borçlarına mahsup edilmek üzere Vakıf Katılım Bankası ve Şekerbank'a vefa hakkıyla devrediyor.

Bu haberi okuyan oldu mu. Varmı yorumu olan.

Sayfa 35/383 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •