Sayfa 211/391 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon
Arama sonucu : 3128 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1. ittifak holdingin yüzde 95 halkın elinde, adesenin de yüzde 7 si ittifakta, gerisi halkın elinde, senedin en büyük handikapı bu, imtiyzlı senetler, çok küçük parayla şirketleri yönetiyorlar, yüzde 99 aslında halka dağıtmışlar, çünkü yüzde 7 nin yüzde 95 i de halkın elinde, çok iyi dolap çeviriyorlar, işte bistin en büyük hatası, imtiyazlı senetler, eskiden makia takım, ve transtürk de böyleydi.

Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    İmaş şubat 2021 değerlemesi yaklaşık 490m civarıydı..
    3. İstanbul a dair bir şey kalmamış aklımda, varsa da gözden kaçırmış olabilirim. ittifak ve adese izahnameleri vs ye göre bilançodaki duran varlıklar kaleminin büyük kısmı 2 avm(çoğunluk kulesite) kaynaklı..
    Bedelli izahnamesine göre borçları kapattıktan sonra kalan para ile Seha inşaat(o da ittifak şirketi) zermeram ortaklığı kuracak, yarım kalan projeyi tamamlamak için..
    GYO konusunda çok hakim değilim; vergi avantajı var ama faaliyet alanı kısıtı da getiriyor bildiğim kadarıyla...

"..Gayrimenkul yatırım ortaklıkları, sadece gayrimenkule dayalı portföyün işletilmesi faaliyeti kapsamında faaliyet gösterebilirler. Bunun doğal bir sonucu olarak, gayrimenkul yatırım ortaklıkları aktiflerinde makine ve ekipman bulunduramazlar. Ayrıca, inşaat işlerini kendileri üstlenemez, proje yürütemez, ancak inşaatını başka şirketlerin gerçekleştirdiği projelere finansman sağlayabilirler. şirketin mevcut faaliyetlerini gayrimenkul yatırım ortaklıklarının faaliyetlerine değiştirmesi koşuluyla gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüşmesi mümkündür..."

Bunların hepsi bir tarafa; yönetim %7 imtiyazlı payla İttifak Holding de, gerisi halka açık.. İttifak'ta ise Noya Çelik imtiyazlı pay sahibi, onun sahibi de Mecnur Çolak'ın oğlu. Yani grupta büyük eller var, keyiflerini bilemiyoruz
    tskler sn sonli.bol kazançlar.
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

3. Alır gibi yapıp A1Capitalden mal dağıtmaya devam, aman dikkatli olun derim....

Alıntı Originally Posted by Cantunç Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum, Bu arada uyanık din tacirleri İttifak ı tavan yapıp buraya atlayanlara malı buradan da gömmeyi planlıyorlar...
    bu mantıkla şimdi ittifak devre kesti ve şimdi adese de ittifak a bakıp dökülenlerimi topluyorlar )))
    vereceginiz cevaba adım gibi eminim ama her yazılanı çizileni ciddiye almayanlar var oldugunu göstermek için yazdım
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    bu mantıkla şimdi ittifak devre kesti ve şimdi adese de ittifak a bakıp dökülenlerimi topluyorlar )))
    vereceginiz cevaba adım gibi eminim ama her yazılanı çizileni ciddiye almayanlar var oldugunu göstermek için yazdım

Kardereli de buradaysa vardır sebebi
    Hayırlı düşünelim hayırlı olsun...

6. boşuna dememişler alma yetimin ahını çıkar aheste aheste,MECNUR beyin kanaması geçırdi,bulgarıstanda,dedıkodu degıl GERÇEKKKK

7.  Alıntı Originally Posted by destiny Yazıyı Oku
    boşuna dememişler alma yetimin ahını çıkar aheste aheste,MECNUR beyin kanaması geçırdi,bulgarıstanda,dedıkodu degıl GERÇEKKKK
    ölmesin sürünsün böyle tipler mustahaktır

8. beyin ölumu gerçekleşmış=(

Sayfa 211/391 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •