Sayfa 93/385 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 737 - 744 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1. Değerli Borsa Zedeli Dostlar
    Aşağıdaki metni Cimere girip Hazine ve Maliye Bakanlığını seçerek üstteki sekmeden dilek ve öneri olarak göndermeniz kamu oyu oluşturulması açısından birliktelik olacağı ve dikkate alınacağı kanaatindeyim.Saygılarımla.

Ülke ekonomisinin barometresi Borsa İstanbul’da bulunan hisse senetleri CORONA virüsü nedeniyle yapılan panik satışlarla aşırı derecede değer kaybederek ,şirket sermayelerinin ve yatırımcıların tasarruflarının erimesine sebebiyet vermektedir.
    Bistte hisse senetlerinde % 10 çıkış ve inişte uygulanan devre kesme marjının, panik işlemler geçene ve piyasalar durulana kadar inişlerde en az % 5 in altına çekilmesi yatırımcının korunmasında ciddi yararlar sağlayacaktır.
    Gereğini arz ve talep ederim.

2. Anlık seyredeceğimiz j o ı n verecek baba araniyor

3. bana kalırsa yuzde 20 de yanlıs gunluk limit olmasın kim hangi fiyattan istiyorsa satsın
    Forumda yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir adamı hasta etmeyin....

4. Birilerinin aldigi mali dokecem diye baskalarina mal kapdiriyosun spek kardes artik jokerin burda akilli ol yarin bir tavan yap bedelliden parayi indirdin market islerinide toplamiasin zarar yok sayilir muhtemelwn 3 aylikdada kar gelir vee elnini 3 bin ama ben 2 binde inerim malum 0.86 dan ne mal aldim bugun be yarinda .0.81 den mal alirim yaslanirim arkama.ytd

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sen öyle zannet
     Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Birilerinin aldigi mali dokecem diye baskalarina mal kapdiriyosun spek kardes artik jokerin burda akilli ol yarin bir tavan yap bedelliden parayi indirdin market islerinide toplamiasin zarar yok sayilir muhtemelwn 3 aylikdada kar gelir vee elnini 3 bin ama ben 2 binde inerim malum 0.86 dan ne mal aldim bugun be yarinda .0.81 den mal alirim yaslanirim arkama.ytd

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mhsnasn Yazıyı Oku
    Sen öyle zannet

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok iştahlı olmamak gerekir Joker arkadaşım. Tamam maliyetin Birçoğununkine göre 1/2 hatta 1/4 daha ucuz olabilir. Ancak bugün bundan daha ucuz hisseleri farkettim ben ve tarihi diplerini gördü! Burda niye yazıyorum biliyor musun? Küçük yatırımcının ucuz alması değil; yanlış yerden ve fazla fazla alması hisseleri bu hale getiriyor. Geçen sene PD/DD 0,90 lardayken 0,20 deydi, şu an 0,85 iken hala 0,36 PD/DD...! (Yatırım-Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir. Farkındalık olsun diye yazdım.)

7. Şirketin fibans borç yüküne bakılırsa, yapılan befelli sernaye artırımından edinem nakit fazla taşıyıcı değil. Varlık satılı veya başka bir kaybaktan yüklü bir likit kaynağı oluşturmalı.

Herseyden önce ilişkili taraftan onlan yüklü alacaklarını tahsil etmeli. Yönetimin ilişkilş taraf alacak verecekleri karşılıklı olarak sıfırlayıp sadeleştirmeli. Adese nin nu kadar yüklü miktar varlığının grubun diğer şirketlere aktarılmış olması iyi niyetli değil.

8. tüm ky ye. lütfen kurumlara şikayeti bırakın. kağıt işleme kapanırsa b ku yeriz. hiçbirşey üretmese de adı kağıt üzerinde olsada işleme açık olsun yeter. ataç ta bana kol gibi girdi. şimdi kim zararı karşılayacak. yok. devlet bile kimse umursamıyor. şimayeti bırakkkk.

Sayfa 93/385 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •