Sayfa 379/385 İlkİlk ... 279329369377378379380381 ... SonSon
Arama sonucu : 3076 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Sn ortağım, KAP'a gelen tüm haberler güzel zaten. 1 tane kötü haber gösterebilir misiniz? Şirket hem profesyoneller tarafından yönetiliyor, hem de eskiye gore nispeten şeffaf, her gelişme kapa aciklaniyor. Ancak sorun şu ki, o güzel haberlerin fiyata hicbir olumlu etkisinin olmaması. Hatta tam tersine inadına hisse fiyatını daha da düşürmesi. Bunu da kasıtlı yapıyorlar elbette. Yf falan hisse almadı, o da tahtadaki çetenin bir oyunu idi, yani kendi kurdukları fon üzerinden alım yaptılar. Duyum değil güvenilir bir kaynaktan teyitli bilgidir. Takribi 200 milyon lotu 2.90-3.20 bandında kucağa bırakıp mevduata dövize kaçtılar. Şimdi bu 200 mio lotu tahminimce 1.90 altından yerine koymak için kanirttikca kanirtacaklar. Bakın benim ve cevremin bu hisseye bağladığı para 20 milyon TL, az buz değil. O yüzden bunların aldığı nefesi bile biliyor, her adımlarını takip ediyorum. Bu tahtada Ben ve diğer büyük kyleri kovmadikca ekmek yok kimseye, bunu bizzat adnanın çevresine söylediğini biliyorum. Inatsa bizimkisi de inat. Kaybediyoruz ama bu çakallara da kaybettiriyoruz. Bizi dokemedikce işte yapacakları 3ten satıp 2den geri almak olur ancak. Şimdi bedelliye de bir umut bizim katilmamazi umacaklar nakit ihtiyacının yani sıra bizi kaçırtmak için bu hamleyi yapacaklar ama Ben kendi adıma o 7,3 milyon lirayı nakit koyacağım, parayı ayarladım sayılır. Diğer 50 mio lota sahip büyük kyler ne yapar bilemem zaten tanımıyorum da kim olduklarını. Onlar da katılırsa İyice kuduracaklar. Eğer bizdeki 50 mio lotu alabilselerdi bu hissenin fiyatı en kötü 5.00 idi şu an, bundan da adınız kadar emin olabilirsiniz. Sonuç olarak ya inadı bırakıp bize de kazandiracaklar ya da böyle kitlenip kalacağız 1 ileri 2 geri devam edecek. Saygılar..
    Peki biz ky ne yapacak bu surede. Bize tavsiyeniz nedir. Filler tepisir cimenler ezilir misali mi olduk. Aslinda cogumuz, biraz yukselse, zararimiz azlasada cekip gittsek diye dusunuyoruz sanirim. Ben de oyle dusunuyorum. Yoksa yillarca bekleyecegiz.
    Son düzenleme : Husmen Dayı; 28-03-2024 saat: 02:03.

2. Kardeş bu lrsho in gitmemeside bundaki hareketi bekliyor olabilirmi onda ky kalmadi gibi hacim kendileri yapmasa yok sanki iştirakleri içinde en küçük hacim onda e kasasida nakit dolu

3. İmaş Makina Sanayi A.Ş. ("Şirket") ortaklarından Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'nin sahip olduğu Şirket sermayesinin %4,76'sına karşılık gelen 11.000.000 TL nominal değerli paylar, 1 TL nominal değerli pay için 16,50 TL fiyatla Kurumumuz aracılığıyla (Alıcı / Satıcı Üye) Toptan Alış Satış İşlemlerine İlişkin Prosedür kapsamında Ek-1'de yer alan listedeki yatırımcıya satılacaktır.

Satılacak olan 11.000.000 TL nominal değerli paylar halihazırda Borsa'da işlem görmeyen nitelikte olup işlem günü itibarıyla Borsa'da işlem gören niteliğe dönüşüm işlemi tamamlanacaktır.

Söz konusu işlemde beher payın satış bedeli Borsa'nın "Toptan Alış Satış İşlemlerine İlişkin Prosedür" hükümleri dikkate alınarak belirlenmiştir.

Satış işleminin 05.04.2024 tarihinde gerçekleştirilmesi öngörülmekte olup, işlem takasının Pay Piyasası takas süresi içinde gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Satışa konu paylar üzerinde devir veya satışı engelleyici rehin, haciz, teminat vb. herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.

Söz konusu işlemin Borsa İstanbul A.Ş. Toptan Alış Satış İşlemlerine İlişkin Prosedür kapsamında gerçekleştirilmesi için bugün (03.04.2024) Borsa İstanbul'a başvuru yapılmıştır

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,376
    dün LİMONCUYA TAM DESTEK, diye yazdım buraya., sayın forum yöneticesi bu yazımı silmiş şimdi soruyorum bu yazım neden silindi bunda yazımı silecek ne buldunuz burada aslı , astarı olmayan adese bedelli bölünecek, yok bizde şu kadar hisse var şuraya düşecek buraya çıkmadan bir hisse bile satmam gibi algı yapanlara sesi soluğu çıkmayan sayın yöneticime tekrar soruyorum yazımı neden sildiniz, neden taraflı davranıyorsunuz, atın bizi forumdan mesele kökünden hallolsun, yani atılmakla bizim çok şeymi kaybedeceğimizi düşünüyorsunuz, inanın atılmakla bir santim kısalmayız, ama davranışınızı asla etik bulmuyorum.şimdi bu yazımı yönetime kendim şikayet edeceğim ve kıymetli yönetimin gereğini yapmasını bekleyeceğim, ya adaletli davranacaksınız yada tepki vermemize bizi kovarak engel olacaksınız adese topiğndeki arkadaşlara ve forum yönetinime SAYGILARIMLA
    Son düzenleme : bigmaster; 03-04-2024 saat: 21:57.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
    Yobaz yobazdır kan emici sülüklerdir,300 yaptır,peşinden peşine tak 2.20 altına düşür,bir ara düşürdüğü yer1.60- 1.70 cıvarıydı,bakalım bu sefer nereye düşürecek,maliyet düşük ama hisse güven vermiyor.

Benim mesajımı neden sildirdiniz? (Her kimsen, o yönetimi bilgilendiren)

Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    dün LİMONCUYA TAM DESTEK, diye yazdım buraya., sayın forum yöneticesi bu yazımı silmiş şimdi soruyorum bu yazım neden silindi bunda yazımı silecek ne buldunuz burada aslı , astarı olmayan adese bedelli bölünecek, yok bizde şu kadar hisse var şuraya düşecek buraya çıkmadan bir hisse bile satmam gibi algı yapanlara sesi soluğu çıkmayan sayın yöneticime tekrar soruyorum yazımı neden sildiniz, neden taraflı davranıyorsunuz, atın bizi forumdan mesele kökünden hallolsun, yani atılmakla bizim çok şeymi kaybedeceğimizi düşünüyorsunuz, inanın atılmakla bir santim kısalmayız, ama davranışınızı asla etik bulmuyorum.şimdi bu yazımı yönetime kendim şikayet edeceğim ve kıymetli yönetimin gereğini yapmasını bekleyeceğim, ya adaletli davranacaksınız yada tepki vermemize bizi kovarak engel olacaksınız adese topiğndeki arkadaşlara ve forum yönetinime SAYGILARIMLA
    Sizinkini de silmişler bunu da yeni gördüm. Ne yani kendi başlığımız dışında yazamayacak mıyız kardeşim?

1.80e 1.90a düşeceğini düşünen, algı yapmaya çalışan tayfa satıp makul seviyelerden alabilir, serbest piyasa.. Kim ne karışır...

Ben satmayı düşünmüyorum.

Beni kastederek mal mal konuşma cüretini gösterenlere bırakmam ortalığı.
    Ya adam gibi kimseye sataşmadan nazik şekilde düşüncelerini söylerler, ya da gereken cevabı veririm.
    Buraya yazmamam takip etmediğim anlamına gelmez. Akla davet ediyorum.

Beni kendiniz gibi y@vş@k sanmayın.
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Sayfa 379/385 İlkİlk ... 279329369377378379380381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •