Sayfa 152/385 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 3076 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Kanal icerisinde olmamiz gerekirdi
    İttfh cok gerisinde kaldı
    Yaklaşık 2 adese = ittfh rasyosu bozuldu
    3,12 TL aşarsa yükseliş kuvvetlenir

3,12 uzeri kapanis önemli

3.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Kanal icerisinde olmamiz gerekirdi
    İttfh cok gerisinde kaldı
    Yaklaşık 2 adese = ittfh rasyosu bozuldu
    3,12 TL aşarsa yükseliş kuvvetlenir
    Bu rasyoda yaklaşık %75 gerisinde işlem görüyor demek..!

Ytd

Alıntı Originally Posted by Bozkurt akar Yazıyı Oku
    Bu rasyoda yaklaşık %75 gerisinde işlem görüyor demek..!

Ytd
    İttfh yaptigi bedellinin parasida adesenin kasaya girecek fakat suan ki fiyat icler acısı!

5.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    İttfh yaptigi bedellinin parasida adesenin kasaya girecek fakat suan ki fiyat icler acısı!
    Üstad borçların yatırıldıgına dair şeylerde konuşuluyor..!
    Bunun üzerine bedelli parası adeseye gelince farklı bi boyuta geçebiliriz..!

Ytd

Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    sevgili can
    ben adese ve ittifak arasında açılan makasın adese tarafından kapatılacağına inanıyorum.zira adese fiyat olarak hem piyasadaki emsallerine göre ucuz hemde bünyesinde olduğu grup kağıdınında rasyonel değerine göre çok çok geride diye düşünüyorum.üstelik
    ittifaktan gelecek borç iadesinin adeseye katacağı enerjiyi düşünmekte ayrıca insana bir heycan katıyor. tahtacı kendisine inananları keklemek niyetinde değilse ben ederinin çok daha yukarısı olduğu düşüncesindeyim.
    farklı fikirleri olan arkadaşlarımızında düşüncelerini yazmalarını rica edicem, zira beraberce beyin fırtınısı yapmak daha sağlıklı olucaktır.
    sizede paylaşımlarınız ve emekleriniz için teşekkürler ederim.
    BAB-I İHSANINDAN MÜRÜVET EYLE ,BENZETME BİNBİR NESNEYE BENİ.BAKMA İSYANIMA MERHAMET EYLE , ULAŞTIR MENZİLİ ALAY'A BENİ.....'Hayatta hiçbir zaman yalpalamayacaksın, düşüncelerinde bir ileri bir geri adımlar atmayacaksın, her dönemin adamı değil, her dönem ADAM olacaksın...' YATIRIM TAVSİYESİ ASLA DEĞİLDİR.

7. SELVA GIDA yıda halka arz edecekler.SELVA nın sermayesi bunun yarısı kadar.Acaba onu kaçtan halka arz etmek istiyorlar,nominal zaten 1 TL.Kafamda deli sorular,Allah sonumuzu hayr eylesin.

8.  Alıntı Originally Posted by KATANA Yazıyı Oku
    sevgili can
    ben adese ve ittifak arasında açılan makasın adese tarafından kapatılacağına inanıyorum.zira adese fiyat olarak hem piyasadaki emsallerine göre ucuz hemde bünyesinde olduğu grup kağıdınında rasyonel değerine göre çok çok geride diye düşünüyorum.üstelik
    ittifaktan gelecek borç iadesinin adeseye katacağı enerjiyi düşünmekte ayrıca insana bir heycan katıyor. tahtacı kendisine inananları keklemek niyetinde değilse ben ederinin çok daha yukarısı olduğu düşüncesindeyim.
    farklı fikirleri olan arkadaşlarımızında düşüncelerini yazmalarını rica edicem, zira beraberce beyin fırtınısı yapmak daha sağlıklı olucaktır.
    sizede paylaşımlarınız ve emekleriniz için teşekkürler ederim.
    Yazdıklarınıza harfiyen katılıyorum. Fazlasıyla heyecanlı günler bizi bekliyor, yıl bitmeden yatırımcısını sevindirecektir adese diye düşünüyorum.

Sayfa 152/385 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •