Sayfa 100/391 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 3126 madde; 793 - 800 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Adesenin Mayıs ayındaki fiyatı rahat olun 1,90 üzerinde olur. Pek yanilmam adesede.ytd
     Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Size bol tavanlr ben sattım bugün yeterli,sonunda kurtulduk batmadan

Arkadaşım, hem insanları mayısta 1.90 olacak diye yönlendiriyorsun, hem de 2 gün sonra 1.50 den satıp çıkıyorsun. Yapmayın böyle.

2.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Size bol tavanlr ben sattım bugün yeterli,sonunda kurtulduk batmadan
    O da senden kurtuldu emin ol....

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Esomar Yazıyı Oku
    O da senden kurtuldu emin ol....

Sattıktan sonra bizim yatırımcı başlar kötülemeye hemen. Çok bakarlar inş arkasından. Gitmeyen bir adese kaldı migros şok bizim hepsi yürüdü adesede onlara yetişiyor şimdi. Ramazan boyunca artmaya devam edicek bence. Hatta 2.çeyrek sonuçlarıylada artacağını düşünüyorum. Yt degildir.

4. ky'nin tekrar güvenini kazanıp girmesini sağlamak için enaz 15-20 gün daha tavan yapıp çok dikkat çekmeli. Diğer marketler gayet iyi kazandırırken niye Adese'ye girsinler... Geçmişte insanların sütten ağzı yanmış kolay değillll...

5.  Alıntı Originally Posted by Timsah41 Yazıyı Oku
    Sattıktan sonra bizim yatırımcı başlar kötülemeye hemen. Çok bakarlar inş arkasından. Gitmeyen bir adese kaldı migros şok bizim hepsi yürüdü adesede onlara yetişiyor şimdi. Ramazan boyunca artmaya devam edicek bence. Hatta 2.çeyrek sonuçlarıylada artacağını düşünüyorum. Yt degildir.
    İnşaallah bende öyle umuyorum

6. Kimseyi etkilemek için yaznamdim ,ancak ben 1,90 derken spek kağıdı olduğu için dedim, yoksa 1,50 değil artık 1 liea bile fazla bu hisseye , 1,90 ne gider korkmayın ayrıca, ben maliyet 1,29 du sattım çıktım. Şirket bana güven vermiyordu nasıl kurtulurum diye düşünürken çıkış yaptı. Sattım. Cokda bek baglamayin iyi kâr eden bence uzaklaşın, şirket can çekişiyor. Galip girdi hisseye sadece, ve speklator hareketi . Yinede herkes bildiğini yapsın. Hisse bir ay önce 70 lere değdi bunuda unutmayın sağlıcakla kalın. İlk ceyrek bilançoda bu hisse yi satacak kimsede bulamaz ayrıca spek , size tavsiyem siz spekten erken davranın ve siz onun eline verin, kimseyi aldatıp kotuleyip sattirmak değil niyetim , bu yazı burda dursun çok değil Haziran'da okursanız adam haklıymış beyler dersiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Kimseyi etkilemek için yaznamdim ,ancak ben 1,90 derken spek kağıdı olduğu için dedim, yoksa 1,50 değil artık 1 liea bile fazla bu hisseye , 1,90 ne gider korkmayın ayrıca, ben maliyet 1,29 du sattım çıktım. Şirket bana güven vermiyordu nasıl kurtulurum diye düşünürken çıkış yaptı. Sattım. Cokda bek baglamayin iyi kâr eden bence uzaklaşın, şirket can çekişiyor. Galip girdi hisseye sadece, ve speklator hareketi . Yinede herkes bildiğini yapsın. Hisse bir ay önce 70 lere değdi bunuda unutmayın sağlıcakla kalın. İlk ceyrek bilançoda bu hisse yi satacak kimsede bulamaz ayrıca spek , size tavsiyem siz spekten erken davranın ve siz onun eline verin, kimseyi aldatıp kotuleyip sattirmak değil niyetim , bu yazı burda dursun çok değil Haziran'da okursanız adam haklıymış beyler dersiniz.
    Bu yazı da burada dursun acizane benim de küçük bir tavsiyem var.Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz.Bundan sonra daha dikkatli yazınız.

8. İçi boş dikkat edin derim

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 100/391 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •