Sayfa 50/385 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 3076 madde; 393 - 400 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1. Tartışmaya gerek yok; 2.Ç bilançosu elbet açıklanacahtır, göreceğiz...
    YTD

2.  Alıntı Originally Posted by Aydi23 Yazıyı Oku
    Taşak mı geçiyonuz ne hareketi 3 lira 5 lira maliyette bekliyo millet parası pul olmuş.0.91 den 0.95 e gelince hareket mi oluyor? Tahtadı kapanacak bunun millete pompalamaya çalışmayın artık emdiğğniz kan yetmedimi ********ler.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Gerizekalımısın sen arkadaşım 0.91 e düşmüş kağıdın daha neyini pazarlayacam ben. Onu 17 ye çıkarken milletin kanını emen satılıklara söyleyeceksin. 3 gün önce Kağıt borsadan çıkacak 10 kuruş olacak diyen senin gibi düzenbazlar yüzünden satan olmamıştır umarim.

Kâğıtta hareket varmı 1.06 ile % 16 primi gördü mü bu ortamda. E hareket daha ne olacak. İnşallah herkes zararını çıkarır diyorum millete malmı alın diyorum.

Biliyorumki pek çok kişi çok büyük zararda bu kâğıtta ama senin gibi adamlar yok borsadan çıkacak yok 10 kuruşa düşecek diye saçma sapan yorumlar yazarsa bu olmaz. Her kağıdın bir ederi var 10 kuruşluk adamlara laf anlatacak halim yok.

Yine söylüyorum inşallah herkes zararını çıkarır.

3. Yok torku aeeseye talip yok adese itffkla birleşecek lafları geziyor..

4.  Alıntı Originally Posted by cittaslow Yazıyı Oku
    Yok torku aeeseye talip yok adese itffkla birleşecek lafları geziyor..
    kaçabilen kaçsın...bunun sonu iyi değil....akıllı olun

5. Ittifak 'ın açıklama yapması lazım mutlaka, kağıdın yönü için...

6.  Alıntı Originally Posted by Sedna-katre Yazıyı Oku
    Ittifak 'ın açıklama yapması lazım mutlaka, kağıdın yönü için...
    Ittifak hem bedelsiz hem bedelli sermaye artırıyor. 60 Milyon para girişi olacak Ittıfaka. Adeseye olan borçlarını ödeyebilmesi açısından bence adese için iyi bir haber. Sonuçta epey bir alacak var ittifaktan.

7. Tşk.ederim .İşlem hacmi iyice daraldı.Inş.yukarı yönlü olur...

8.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Ittifak hem bedelsiz hem bedelli sermaye artırıyor. 60 Milyon para girişi olacak Ittıfaka. Adeseye olan borçlarını ödeyebilmesi açısından bence adese için iyi bir haber. Sonuçta epey bir alacak var ittifaktan.
    Gelecek parayı vermezler Adeseye. Verecek olsalar şirketi bu kadar borcun altına sokmazlardi.

Sayfa 50/385 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •