Sayfa 384/390 İlkİlk ... 284334374382383384385386 ... SonSon
Arama sonucu : 3118 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Anlaşılan siz kimde ADESE kaç lot var tek tek biliyorsunuz? Bu lotlar yüzünden tahta kalkmayacak (sizin söyleminiz bu) onu da biliyorsunuz. Bekleyelim bakalım kim rezil kim vezir? Bende tek lot yok vardı sattım. Tekniğini beğendiğim için tahtayı yakından takip ediyorum. Bilinmez belki geri dönerim. O zaman da yazarım geldim diye. Şimdilik dışarıdan izleyeceğim.

Şu var ki; ikili oynuyorsunuz. Hissenin kalkmayacağı yönünde iddianız var. Hisse kalkmazsa öngörünüz tutacak. Tersini düşünelim, o zaman da para kazanacaksınız. BJK'li birisinin mağlubiyetine iddia oynayıp takımının kazanması gibi... Mağlup olursa para kazanacak galip gelirse BJK'li taraftarımız onurlanacak.

Ben aldığım hiç bir hissede bunu yapmadım. Ha ümitsizliğe kapıldım mı evet. O başka bu ikili oynamak başka. Bence bu numaralar eski...
    Üstadım ben bu kağıtta kendimi rezil ettim, çevremde aldirdiklarima da rezil oldum. İnan büyük vicdan azabı çekiyorum. Başka hisseleri altını doları vs geçtim bu parayı vadeliye bağlasak hem kafamız rahat olurdu hem de bu kepazeliğe ortak olmazdık. Yahu şimdi şu durumda ben haklı çıkmışım haksız çıkmışım bunu mu onemseyecegim? Keşke kağıt 3 ayda 10 lira olsa da hepiniz beni burada yerin dibine soksanız alay etseniz. Sizden bi tık ötede bilgi sahibiyim sadece, bunlara yakin bilgi kaynaklarım var. O it 50 mio lotu almadan götürmem demiş, bu bana iletildi, ben de kendi adıma 1 lot satarsam itogluitim dedim. Bu benim için izzeti nefsim gurur meselem artık. Satmayı bırak her fırsatta ekleme yapıyoruz. Çok yanlış insanlarla inatlasiyorlar. Yarın sabah 600bin lotu blok olarak alacağım, inanmayanlar için işlem anında emrin bilgisini de veririm. Muhtemel bedelli için bile paramız hazır. Ya 10 liraya getirir biz elimizdeki 8 mio lotu veririz, ya da bizim sadece 20 milyonumuz erir, kendisinin yüz milyarlari erir bu tahtada.

Ben de diyorum ki "Deveden büyük fil var"

Piyasadan büyük kimse yok. Sizin bir hedefiniz var. Bu hedef illa ki gerçekleşecek. En fazla zaman kaybedilerek. Siz inatlaşsanız da inatlaşmasanız da...

Bugün size yarın başka birine gözdağı verilecek. Bu ama sözle ama işlemle...

Mızrak çuvala sığmaz denilen gün geldiğinde umarım siz de bunlara gülüp geçeceksiniz.

Benim kızdığım nokta "Benim ya da bizim yüzümüzden gitmiyor" söyleminiz.

Doğru söylüyorsanız bile bu, burada yatırım kararı alan kişileri negatif yönde etkiliyor. Size inanmış olanlar ürküyorlar tahtadan.

Farkında olup olmadığınızı bilmiyorum ama fırsat eşitliğini zedeliyorsunuz gibi geliyor bana.

Benim diyeceklerim bu kadar. Burada ADESE'ye yatırımı yapmış kimseyi kırmak istemem siz de dahilsiniz buna. Ben gördüklerim ifade ettim. Yanlışsa da yanlıştır.

Bir küçük anı ile neden böyle düşündüğümü de anlatırım ileride belki...

3. İyi de bizim yüzümüzden gitmiyoru ben demiyorum ki hocam; direkt patron, aracılar üzerinden bize söylüyor 🙂 az once de yazdım aynı şeyi...ben onun yalancısıyım. Piyasa adnandan büyüktür lafı da 5 yıldır yazılır durur bu forumda, kimin büyük olduğunu adnan 5 yıldır hepimize gösteriyor.

Neyse az da olsa bugün biribirimizi anladık sanıyorum. Bekleyip görelim hocam. İyi geceler...

5. IMASM.E (Yıldız Pazar), Alıcı Üye: IYF Satıcı Üye: IYF (Fiyat: 16,70 TL , Miktar: 11.000.000 adet). İşlem gerçekleştirilmiştir.

183.700.000 TL daha nakit girişi oldu hisseye son satış ile birlikte

4 nisan da da 11 milyon lot hisse satılmıştı 16,50 tl fiyat ile

bu satış ilede kasaya 181.500.000 tl girmişti....

iki satıştan kasaya 365.200.000 tl taze para girmiş oldu...

ya yeni gayrımenkuller satnı alınacak ya da otel için genişletme filan yapılacak...

iki türlüde şiretin gayrımenkul pörtföyü artmış olacak
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Üstadım ben bu kağıtta kendimi rezil ettim, çevremde aldirdiklarima da rezil oldum. İnan büyük vicdan azabı çekiyorum. Başka hisseleri altını doları vs geçtim bu parayı vadeliye bağlasak hem kafamız rahat olurdu hem de bu kepazeliğe ortak olmazdık. Yahu şimdi şu durumda ben haklı çıkmışım haksız çıkmışım bunu mu onemseyecegim? Keşke kağıt 3 ayda 10 lira olsa da hepiniz beni burada yerin dibine soksanız alay etseniz. Sizden bi tık ötede bilgi sahibiyim sadece, bunlara yakin bilgi kaynaklarım var. O it 50 mio lotu almadan götürmem demiş, bu bana iletildi, ben de kendi adıma 1 lot satarsam itogluitim dedim. Bu benim için izzeti nefsim gurur meselem artık. Satmayı bırak her fırsatta ekleme yapıyoruz. Çok yanlış insanlarla inatlasiyorlar. Yarın sabah 600bin lotu blok olarak alacağım, inanmayanlar için işlem anında emrin bilgisini de veririm. Muhtemel bedelli için bile paramız hazır. Ya 10 liraya getirir biz elimizdeki 8 mio lotu veririz, ya da bizim sadece 20 milyonumuz erir, kendisinin yüz milyarlari erir bu tahtada.
    İsmail Tarman gibi baba girmediği sürece diğer alıcılar Adnanı korkutmaz. Yatırımcılar birleşip ortak hareket edebilir ve genel kurulda hesap sorarsa bir ihtimal. Pandemi sonrası piyasada oluşan fiyat hareketlerine göre Adese yatırımcısı büyük zarara uğradı. Olumlu gelişmelerin hiç biri fiyata yansımadı.

Kendi adıma göltaş çimento ve raysigorta hisselerimi adese le değiştirdim. Göltş 45-50X raysigorta 200 - 250x yaptı

Büyük bir servet kaçırdım. Nasipten öteye geçilmiyor...

Sayfa 384/390 İlkİlk ... 284334374382383384385386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •