Sayfa 250/385 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 3076 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

Tera alımlarını takip etmeli

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Lanet heriflerin kağıdından ,76-77 Kuruştan maliyetine verip ,nihayet kurtuldum..
    Bir daha bulaşmak mı.? Allah korusun..
    Zararda bekleyen arkadaşların da Allah yardımcısı olsun...

3.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Lanet heriflerin kağıdından ,76-77 Kuruştan maliyetine verip ,nihayet kurtuldum..
    Bir daha bulaşmak mı.? Allah korusun..
    Zararda bekleyen arkadaşların da Allah yardımcısı olsun...

Değerli forumdaşım.....yazını gördümmü ....okumadan geçmem.....farkındamısın bilmiyorum...çok sempati yazıların var...benim hatırım için adese al ve unut....!!!!!!!!!!....

LÜTFEN....!!!!!!!!!

4. Gyo hisseleri arasında 0,38 pd/dd değeri ile en ucuz hise konumuzda....

yılbşında yeniden değerleme yapıldığında kelepirinde kelepiri olacak alın ve unutun derim....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Gyo hisseleri arasında 0,38 pd/dd değeri ile en ucuz hise konumuzda....

yılbşında yeniden değerleme yapıldığında kelepirinde kelepiri olacak alın ve unutun derim....
    Size kesinlikle katılıyorum. Bu kağıt ederinden çok ucuz. Ancak bu tür spek kağıtları genelde zor kazandırır. Spek efendi dışarıya yedirdiği hisseleri toplamadan çok zor götürür (daha önceki yüzlerce deneyimimden edindiğim bilgidir), bunun zamanını da bu tür kağıtlarda spek ten başkası bilemez. Bende uzun süre ihtiyacım olmayacak bir para ile bu lanet hisseden aldım ve gerekirse yıllarca satmayabilirim. Umarım spek insaflıdır ve çok bekletmez.....(kesinlikle ytd)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Değerli forumdaşım.....yazını gördümmü ....okumadan geçmem.....farkındamısın bilmiyorum...çok sempati yazıların var...benim hatırım için adese al ve unut....!!!!!!!!!!....

LÜTFEN....!!!!!!!!!
    Sn baddog;Yeteri kadar günahım var.Para verip bu adilerin hiçbir şeyini almam..
    Lakin;Siz bana bir kaç bin lot hisseyi virman yaparsanız, Hatırınız için,2023 Lozan anlaşmasının yıldönümüne kadar hesabımda tutarım..!!.;-)))

7. Haa bu arada aynı grubun kağıdı olan ve yeni halka arz olan İmaş makina'da bence speğin istediği miktar elinde olduğu için rahatlıkla tavan tavan götürebiliyor....

8. Sayın Cantunç bey adese özelinde ki tecrübelerinizi yakından takip ediyorum
    Analizleriniz ve tahminleriniz çok isabetli ben de aynı şekilde beklemedeyim
    Teşekkür ederim lütfen yorumlarınızı bizden esirgemeyin

Sayfa 250/385 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •