Sayfa 356/385 İlkİlk ... 256306346354355356357358366 ... SonSon
Arama sonucu : 3076 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

3. Serdar kardeş hoşgeldin. Yıllık kar için beklentin nedir? Yatırım fonları 100 milyon lot almış fiyat hala yerinde sayiyor, nasıl oldu bu iş, anlayan beri gelsin. Bu dangoz Tahtacı inşallah şimdi eyvah çok mal kaptırdım deyip bir de fonla inatlaşmaz. Şu endekste şu ilgiyle en kötü 5.00 lira görmeliydik, 3.00 üstü kapanış yapamıyo. İnanın artık kağıdın gitmeme sebebini bendeki ve çevremdeki yüklü lotlar olduğunu düşünüyorum. Tahtacı eğer bunu okuyorsan emin ol 10 lira altına tek lot yok bizden. Boş yere inatlaşma, hem zaman geçiyor hem lot kaybediyorsun. Allah korusun büyük istanbul depremi olursa zaten hepimiz ölmesek donsuz kalacağız. Aklını başına al, direkleri dik artık.

Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Serdar kardeş hoşgeldin. Yıllık kar için beklentin nedir? Yatırım fonları 100 milyon lot almış fiyat hala yerinde sayiyor, nasıl oldu bu iş, anlayan beri gelsin. Bu dangoz Tahtacı inşallah şimdi eyvah çok mal kaptırdım deyip bir de fonla inatlaşmaz. Şu endekste şu ilgiyle en kötü 5.00 lira görmeliydik, 3.00 üstü kapanış yapamıyo. İnanın artık kağıdın gitmeme sebebini bendeki ve çevremdeki yüklü lotlar olduğunu düşünüyorum. Tahtacı eğer bunu okuyorsan emin ol 10 lira altına tek lot yok bizden. Boş yere inatlaşma, hem zaman geçiyor hem lot kaybediyorsun. Allah korusun büyük istanbul depremi olursa zaten hepimiz ölmesek donsuz kalacağız. Aklını başına al, direkleri dik artık.
    Abi geçen de yazdınız yine soracaktım ben de unuttum. Yüklü lotlar derken siz mesela kaç kademe silebiliyorsunuz? Başkasının elindeki lotlar kaç kademe silebiliyor?

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Abi geçen de yazdınız yine soracaktım ben de unuttum. Yüklü lotlar derken siz mesela kaç kademe silebiliyorsunuz? Başkasının elindeki lotlar kaç kademe silebiliyor?
    Üstad böyle özel konulara girmeyelim. Tahtacı zaten görüyor hangimizde kaç lot olduğunu. Ama ne kadar düşünüyorsan inan daha fazlası var. Topicte zaten yeterince boş muhabbet dönüyor, biz de katkı yapmayalım. Eski hissenetten eser yok maalesef. Enflasyon muhasebesi dedim, Loras GYO bölünmesi dedim, yıllık kar beklentisi dedim, kimsenin yazacak görüşü bile kalmamış maalesef.

Vakti zamanında METRO AVGYO MTRYO IHMAD IHEVA AKFGY PINSU gibi hisselerde çok kafa yorduk kaptanla, bilanço, karlılık, yatırım, OKANT->BAYMD->IHMAD isim değişikliği, vs..

Piyasada karlılıkla ve bilançoyla kurumsal şirketler gider..
    Adese gibi kurumsal yapıda olmayanlar nasıl gider peki?

Cevap: Tabi ki...
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Üstad böyle özel konulara girmeyelim. Tahtacı zaten görüyor hangimizde kaç lot olduğunu. Ama ne kadar düşünüyorsan inan daha fazlası var. Topicte zaten yeterince boş muhabbet dönüyor, biz de katkı yapmayalım. Eski hissenetten eser yok maalesef. Enflasyon muhasebesi dedim, Loras GYO bölünmesi dedim, yıllık kar beklentisi dedim, kimsenin yazacak görüşü bile kalmamış maalesef.
    Özür abicim. Ama sanki özel konulara giren ben değilmişim gibi geliyor... Tahtacı tabi ki biliyor kimde kaç lot olduğunu ama siz bilmiyorsunuz. "Ne kadar düşünüyorsan inan daha fazlası var" demişsiniz. "Benim hakkımda ne düşünüyorsan Allah sana 2 katını versin" dermiş gibi olmuş Dediğim gibi siz kimde ne olduğunu bilmiyorsunuz ve kendinizi Büyük ! KY olarak görüyorsunuz anladığım kadarıyla. Eğer yakında "Tahtayı ben ve çevremdekiler yapıyoruz" derseniz ona da şaşırmayacağımı belirtmek isterim. Boş muhabbetlere katkı sağlamak amacıyla sormamıştım sorumu. Serdar Bey'in de zamanında dediği gibi "Kimse Piyasadan Büyük Değidir" diyerek sözlerimi bitirmek istiyorum. Herkese iyi geceler, bol kazançlar...

Bu akşam Dilicu sınır kapısına varmış olacağız.
    Kahve ve topkek stoğumun çeyreğini dağıtmış olacağım saat 3.00 - 3.10 arası, kaptanın ricası Yükü hafifletmem gerekiyormuş..

Diaammmmm eeeetttt
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Sayfa 356/385 İlkİlk ... 256306346354355356357358366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •