Sayfa 386/386 İlkİlk ... 286336376384385386
Arama sonucu : 3084 madde; 3,081 - 3,084 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1. Hakikaten hisse yukselmiyor. Sanki baska biktirma ve sattirma metodlari deneniyor. Mesela ADESEnin elindeki 11 milyon imas hissesi dusuk fiyata satildi, Arkasindan arka arkaya guzel haberler ve kap bildirimleri geldi ve hisse birden artti. Birkac gun beklense yuksekten satilacakti. Yani hisseye girecek para baskalarina peskes cekilmis oldu. Alanlar, sadece birkac gun sonra yuksek fiyattan satarak iyi vurgun yapmis olabilirler. kucuk yatirimcinin hakki yenilmis oldu. Bu zalimlerle nasil ugrasacagiz. Satamiyoruz cunku buyuk zarar var. Torunlara birakacagiz anlasilan. Insallah baska hilelerle sirketin gelirlerini hortumlamazlar. Cimere durumu belirten aciklamalarla bas vuralim belki SPK bunlara dur der.

2.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    https://hizliresim.com/nhbkvu4

Inanmayanlarin alayina kapak olsun. Bu bendekiler... 4,5 milyon lota yakın da yakın akrabalar ve arkadaşlarımda var. Maliyet max 1,00 lira( 2.50 - 3.20 arası çok al sat yaptığım için aracı kurum maliyeti yukarıda kaldı) ... 10 lira altında tek lot satmayacağız. Kitlendik ama tahtayı da kitledik, kaybettik ama çakallara da kaybettiriyoruz.
    Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış .... Dostum bunlar zarar etmez ,diğer tahtalarından fazlasıyla çıkartırlar zararı, borsanın en büyük soyguncuları bunlar ,%7 ile şirketi yönetirler ,bedelli zamanı gelince senden benden alırlar , çok para kazanınca yeni bir şirket kurup kasadaki parayı oraya sermaye diye aktarırlar , baktılar o şirkette büyüyüp çığ olacak yalandan diğer şirketin malları satarlar , iki gün sonra kap üstüne kap gelir sattıkları şirketede yeni alan kişilerde üç beş güne %30 40 kar eder ama bunların hiçbirşeyden haberi yoktur, dahada olmadı spk bi bedellisine daha onay verir zararını yine bizden çıkartırlar .. Eskişehirde isyan eden iki profesor koskoca şirketlerden fazla vergi öder,böyle bir ülkede böyle bir borsada daha ne bekliyoruzki !!

Bizde 50 milyon lot yok ama istesek 2 photoshop ile 350 milyon lotumuz olur, paylaşırız da...
    Burda kimseye inanmayın, hele de kibirle ahkam kesenlere
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Ben de diyorum ki "Deveden büyük fil var"

Piyasadan büyük kimse yok. Sizin bir hedefiniz var. Bu hedef illa ki gerçekleşecek. En fazla zaman kaybedilerek. Siz inatlaşsanız da inatlaşmasanız da...

Bugün size yarın başka birine gözdağı verilecek. Bu ama sözle ama işlemle...

Mızrak çuvala sığmaz denilen gün geldiğinde umarım siz de bunlara gülüp geçeceksiniz.

Benim kızdığım nokta "Benim ya da bizim yüzümüzden gitmiyor" söyleminiz.

Doğru söylüyorsanız bile bu, burada yatırım kararı alan kişileri negatif yönde etkiliyor. Size inanmış olanlar ürküyorlar tahtadan.

Farkında olup olmadığınızı bilmiyorum ama fırsat eşitliğini zedeliyorsunuz gibi geliyor bana.

Benim diyeceklerim bu kadar. Burada ADESE'ye yatırımı yapmış kimseyi kırmak istemem siz de dahilsiniz buna. Ben gördüklerim ifade ettim. Yanlışsa da yanlıştır.

Bir küçük anı ile neden böyle düşündüğümü de anlatırım ileride belki...
     Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    https://hizliresim.com/nhbkvu4

Inanmayanlarin alayina kapak olsun. Bu bendekiler... 4,5 milyon lota yakın da yakın akrabalar ve arkadaşlarımda var. Maliyet max 1,00 lira( 2.50 - 3.20 arası çok al sat yaptığım için aracı kurum maliyeti yukarıda kaldı) ... 10 lira altında tek lot satmayacağız. Kitlendik ama tahtayı da kitledik, kaybettik ama çakallara da kaybettiriyoruz.

Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku
    Bizde 50 milyon lot yok ama istesek 2 photoshop ile 350 milyon lotumuz olur, paylaşırız da...
    Burda kimseye inanmayın, hele de kibirle ahkam kesenlere
    O ileride belki anlatırım dediğim anımı anlatmanın tam zamanı...

Sene 2019 sonları... AFYON'u öyle bir yerden yakaladım ki, yeme de yanında yat. Bu grafiği o zaman twitter'da yayınladım. AFYON başlığında da yayınlamıştım ama şimdi bulamadım.

Şimdi bunları neden anlatıyorum? Hani hepsonradan portföy resmi yayınladı da Limoncu da photoshop olabilir dedi ya işte buna benzer bir olay twitter'da benim başıma geldi.

Ne diyordum bu yukarıdaki grafiği twitter'da yayınladıktan sonra bir adam direkt mesaj ile bana ulaştı. O zaman kullanıcı adını falan kaydetmeyi unuttum zaten hesap da eski hesaptı. Gelelim konumuza bu bana gelen şahıs elinde Ziraat Yatırım'ın grafiksel portföy durumunu benle paylaştı. Ben de Ziraat Yatırımı kullanıyorum oradan biliyorum. Adam hesabını bir gösterdi 500 bin liranın üstünde zarar var portföyde çok ama çok yüklü alım yapmış en azından bana göre öyleydi. Düşünün bu miktar hem de 5 sene önce... Bana AFYON hakkında birkaç bişey sordu. Sohbet bitti gitti. Ama benim moralim nasıl bozuldu. Dedim bu adamın bile zararını çıkartmasın diye bu senet yürümez. Sözün sonu; O siyah çemberde dipten yakaladığım senetleri sattım. Daha sonra ne olduğunu grafikte görebilirsiniz. Ben bu adamın beni ziyaret sebebini çok sonraları çözebildim.

Kimseye itibar etmeyin arkadaşlar; Portföy görüntüsüymüş, büyük küçük yatırımcı imiş. Etrafınızdakilerin ben de dahil kimseye para kazandırma sevdalısı olduklarını düşünmüyorum. Bu portföy görüntüsünün yayınlanmasının sebebini ben şöyle okurum. Bu senet artık gitmez... Zaten birileri bunu benim okuduğum gibi okumasını istedikleri için yayınlıyorlar. Bu senetten ümidinizi kesmeniz için. Şimdi ise yazdıklarımdan senetlerinizi alın, satın, almayın, bekleyin gibi yorumlar çıkartmayın. Herkesin aklı başında ve kendi kararlarınızı verebilirsiniz. Bende tek lot yok. Kimsenin kararlarını etkilemek için yazmadım. Şu anda bu başlıkta yaşananların benzerini yaşadığım için anlatmak istedim.

Kızan kızsın küsen de küssün...

Hayırlı geceler herkese

Sayfa 386/386 İlkİlk ... 286336376384385386

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •