Sayfa 329/385 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379 ... SonSon
Arama sonucu : 3076 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Öncelikle yarın sonrasında haftalık 2,71 tl üzerinde kapanış yaparsak teknik açıdan kuvvetlenir

Bilanço satın alınıyor!!!

# Marmaris Otel ve arsa satınalma/ projesi
    #İren oto sermaye artırımı ve araç satınalma
    #Ges projesi için solar panel satınalma sözleşmesi
    #Zermeram Elmas Evler basın lasmanında projede %30 satış yapıldığı haberi
    #İmasm 130 -140 milyon tl değerinde hisse satışı
    #Adese Aydın Sanayi Projesinin Ekimde teslimi
    #İstanbul Başakşehir Projesinin bitirilmesini ve bilançoya yansıması
    vs...
     Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    şirket nakitini ve hisse senetlerinin taşınmaz ve taşınır alımı ile gerçeğe çeviriyor bence iyide yapıyor....

hisse fiyatları düşer ama alınan otelin değeri asla düşmez gitgide artar...

onun dışındaki tüm hamlelerde orta ve uzun vadede gelir getiren ve getirecek yatırımlar....

birde sene sonu değerlemesi ise düşecek pd/dd değeri ile hisse iyice kelepir hale gelecektir diye düşünüyorum
    Teknik Analiz dışında Temel Verilerle (Temel Analiz) de destekleyici yazılarınız için teşekkür ederim.

2. O seviyenin düşen trend açısından da önemi var tabi..

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    İstediğim grafik buydu teşekkür ederim Sayın sonli
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Serdar Bey;

Merakımı affedin. Buna çok benzeyen bir grafiği twitter'da da gördüm sanırım. Eğer çizim başkasına aitse size sormamın manası yok. Ama eğer çizim size aitse L1 ve L2 çizgilerinin görüneceği daha geniş bir perspektiften grafik atmanız mümkün mü? L1'de neredeyse 3 temas görünürken L2'de sadece 1 temas görünüyor. Ben normal de baktım log olarak da baktım ama L2'nin başkaca temas edebileceği bir durum göremedim. Tekraren çizim size ait değilse cevap vermeyebilirsiniz. Ben bu çizim konusunda hiç iyi değilim, belki de ben görememişimdir.

Herkesin kandilini kutlarım...
    Twiterda çizimi görmedim. Burada bir fincan kulp oluşumu mevcut. L1 ve L2 kanal yüksekliğini görmek açısından önemli. Fakat indikatörler fiyatı desteklemedi. Aslında 2,71 kırılabilseydi önü açıktı... Beklemeye devam...

fakat son yıllarda ki yüksek enflasyon ve $ kurunda ki artış göz önüne alınarak grafiğe $ olarak bakmak daha sağlıklı olsa gerek !

Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    O seviyenin düşen trend açısından da önemi var tabi..

Anladım Sayın sonli, tekrar teşekkür ederim.

Twiterda çizimi görmedim. Burada bir fincan kulp oluşumu mevcut. L1 ve L2 kanal yüksekliğini görmek açısından önemli. Fakat indikatörler fiyatı desteklemedi. Aslında 2,71 kırılabilseydi önü açıktı... Beklemeye devam...
    Beklemeye kesinlikle devam Serdar Bey, önceden de belirttiğim gibi aylık kapanış ilerisi için bize ışık tutacak. Gelecek aydan itibaren 2.71'in çok kolay kırılacağını düşünüyorum. Barlar aylık olunca sabretmek gerekecek.

fakat son yıllarda ki yüksek enflasyon ve $ kurunda ki artış göz önüne alınarak grafiğe $ olarak bakmak daha sağlıklı olsa gerek !
    USD de baksak TL de baksak kaçışı yok gibi duruyor, TL bazında ve aylık periyotta senedin eşi benzeri yok.

7. hisse çok ucuz ise neden geri alım proğramı yapmıyor

8.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Hocam
    Başakşehir ve aydın sanayi projelerinin toplam büyüklüğü ne kadar

Sayfa 329/385 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •