Sayfa 142/385 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 3076 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

Alıntı Originally Posted by Bozkurt akar Yazıyı Oku
    1 haftadır 8 kademede aşagı yukarı yapıyor..
    İttifakın bedelli onayını bekliyor sanırım..

Ytd
    yapsın. borsada kolayca para kazanmak diye moda yeni çıktı... acele yok. bu kağıda bir hafta önce 500 milyon para bastılar. angut değil bu parayı basanlar.. sabır..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    yapsın. borsada kolayca para kazanmak diye moda yeni çıktı... acele yok. bu kağıda bir hafta önce 500 milyon para bastılar. angut değil bu parayı basanlar.. sabır..
    Kesinlikle..
    Polhoda az bi işim kaldı..
    Polhonun her tavanında biraz daha adese alıyorum..
    Yakında fulleriz..

Ytd

ADESE_ kağıttan uçurtmalar iyi gidiyor ama, ciddi alıcısı olan hisseler baya yoruyor. dolayısıyla ADESE ninde yorması normaldir.. peşinde çok dolanan var çünkü...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4. Peki peşinde dolananların beklentisi nedir ? aydınlatırsanız sevinirim, bunu ciddi soruyorum yanlış anlamaya mahal olmasın ,saygılar.
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ADESE_ kağıttan uçurtmalar iyi gidiyor ama, ciddi alıcısı olan hisseler baya yoruyor. dolayısıyla ADESE ninde yorması normaldir.. peşinde çok dolanan var çünkü...
    Mi Note 10 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by anest06 Yazıyı Oku
    Peki peşinde dolananların beklentisi nedir ? aydınlatırsanız sevinirim, bunu ciddi soruyorum yanlış anlamaya mahal olmasın ,saygılar.

onu bilemem ama bu kağıda bir hafta önce beş yüz milyon bastılar.. boş yere para basmaz bunlar..

6. Eyvallah
    onu bilemem ama bu kağıda bir hafta önce beş yüz milyon bastılar.. boş yere para basmaz bunlar..

ADESE_ kalpten kalbe bir yol vardır görülmez neden diye sormayalım ben bu kağıdın kaşına gözüne aşık oldum.. baktıkca bakasım geliyor
    aşk insanda erken başlar

8.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    aşk insanda erken başlar
    guzel yorum....ustat

Sayfa 142/385 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •