Sayfa 120/381 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon
Arama sonucu : 3042 madde; 953 - 960 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Değerli pehlivan kardeşim ben grafikten anlamıyorum. Kusura bakmazsan nasıl okuyalım bunu, iyimi kötümü, nereye gidiyoruz?
    Kusura bakma kardeşim sağlıcakla kal

kanal altına sarkması ile stop olunmalı anlamındaydı ama zaten olunmadıysa artık çok geç 2,17 - 1,77 yaklaşık % 20 kayıp
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Adese

Alıntı Originally Posted by kendihalindeo Yazıyı Oku
    İyi akşamlar arkadaşlar. Beni bilen bilir. Az yazarım, öz yazmaya çalışırım. Bu hisse ile ilgili de uzun vadeli düşünülmesi gerektiğini düşünüyorum bir kaç ay için düşünenler yüksek ihtimal ters köşe olacaktır. Zira bekleme/tutma ve küçük yatırımcıdaki pay senedi sayısına göre piyasa değeri /fiyatı oluşacaktır. (Çoğu hissede de böyledir) Spekülatörler ve fon uzmanları ile patronlar öyle kolay ve kısa zamanda kimseye para kazandırmaz...2,09-2,13 arasındaki boşluk/gap varken grafiklerin cazipliği sadece hayal kurmaya yarar...(Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değil, farkındalık içindir.)
    Haklı çıkmak istemezdim!. Üzgünüm... En çok da grafiklerle küçük yatırımcıların düşecek hisseye/hisselere çekilmelerine...

3. Geçen yıl 65 kuruş olan escom şu anda 3.13 de, aynısı olacaktır teknoloji kağıtlarının çoğu çift hanelerde iken adese şu anki fiyatlamalarda hele ki 1.85 lerde çok aşırı ucuz, geçen haftalarda 2.60 ları gören hisse endekse göre bilerek aşırı düşüş yaptırıldı her an patlamaya hazır bomba bence

Alıntı Originally Posted by Vizyonist Yazıyı Oku
    Geçen yıl 65 kuruş olan escom şu anda 3.13 de, aynısı olacaktır teknoloji kağıtlarının çoğu çift hanelerde iken adese şu anki fiyatlamalarda hele ki 1.85 lerde çok aşırı ucuz, geçen haftalarda 2.60 ları gören hisse endekse göre bilerek aşırı düşüş yaptırıldı her an patlamaya hazır bomba bence
    Beyrut Limanı gibi depolarında uzun süredir Amonyum Nitrat varsa bilemem! Arkadaşım, 2,40-2,60 lardan grafiklerle gel gel yapıp pazarlandı bu hisse oralardan satılanlar 1,60-1,70 lerden geçen hafta toplansa bile Amonyum Nitratlar depolarda 1 -3 yıl tutulmadan patlamaz...! Vizyon sahibisin anlaman lazım... (Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir yine. Farkındalık olsun diye yazdım.)

Yarın ne olacağını bilmediğimiz bir piyasada bu kadar garanti yazilar yazmak doğru olmaz!
    Sabahtan akşama nelerin değiştiğini gördük!
    Şirkette temelde bir değisim var mi?
    Teknik duzelir onemli olan karlilik...

19 Ağustos hem bilanço hem brüt takasin son günü

8. Brüt takas öncesi hacim çok güzel artmıştı ve para girişi olmuştu, bu dönemde tahta çok baskılandı, hacim çok düştü, endekse paralel yön aşağı gibi sanki, migros kötü bilanço açıkladı, ben adeseden de iyi bir bilanço beklemiyorum, ama bilançoları da çok takan bir hisse değil, spek ne derse o oluyor, 1.60 lara çekilip alım fırsatı da verebilir gibi, sizin görüşünüzü de merak ediyorum.

Sayfa 120/381 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •