Sayfa 154/385 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 3079 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Mclark Yazıyı Oku
    eklediğim dosyada SPK bülteni var. Bültenin :

A. İZAHNAME / İHRAÇ BELGESİ ONAYLANAN SERMAYE PİYASASI ARAÇLARI

başlığı altında hangi şirketin onayı gösteriliyor. Tekrar bakıver sana zahmet
    Mclark kardeş haber için teşekkürler. Onay haberi hayırlı olur inşallah. Layik olduğu yerlere gideriz biran evvel inşallah

Hayırlı olur İnşaAllah...

3. Özür diliyorum Mclark kardeş! Gördüm.Hakkını helal et! Dikkatsizliğimden ötürü seni kırdımsa tekrar özür diliyorum

4.  Alıntı Originally Posted by Tırpırtır Yazıyı Oku
    Özür diliyorum Mclark kardeş! Gördüm.Hakkını helal et! Dikkatsizliğimden ötürü seni kırdımsa tekrar özür diliyorum
    Helal olsun olur böyle şeyler diyelim...

5.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Hayırlı olur İnşaAllah...
    Üstad hayırlı ve bereketli olur inşallah..!
    Beklemeye değecek artık..!
    Yarın piyasa bozmazsa açılışta direk tavan bekliyorum..!
    Hayırlısı olsun..!
    Yaslanıp izleyelim..

Ytd

6. sosyal medyada bedelliden gelen paranin adesenin kasasina gelecegi yaziyor surekli yalan yanlis... ama bedellide kullanim yeri %80i neredeyse odeyemedigi banka kredileri belirtmis. krediler ittfhl ve istikraklerinin . %80 den fazla halka acipmis sirketler ve borcu icin bedelli yapiyor aslinda boyle sirketlerin kapisinin onunden gecmemek lazim ama burasi Turkiye.

7. Yarın ve yarınlar için adesecilere bol kazançlı günler olsun.

Alıntı Originally Posted by Cyclone. Yazıyı Oku
    sosyal medyada bedelliden gelen paranin adesenin kasasina gelecegi yaziyor surekli yalan yanlis... ama bedellide kullanim yeri %80i neredeyse odeyemedigi banka kredileri belirtmis. krediler ittfhl ve istikraklerinin . %80 den fazla halka acipmis sirketler ve borcu icin bedelli yapiyor aslinda boyle sirketlerin kapisinin onunden gecmemek lazim ama burasi Turkiye.

Sayfa 154/385 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •