Sayfa 104/381 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 3041 madde; 825 - 832 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by t a k a Yazıyı Oku
    kapatmadık market bırakmadın her gecen gun eriyorsun bedelliyi nereye yatırmak için yapıyorsun..yeni marketler kurmak içinmi yoksa milleti düzmek içinmi ? Ve bunada spk onay veriyor ...hisseye alıcı gelmesi için az az ykarı taşımaya çalışıorlar eee 17 lerden 0,85 lere cektigini hisslere elinizde kendiniz calın kendiniz oynayın
    goruntu bu

2.  Alıntı Originally Posted by karizma06 Yazıyı Oku
    ne yapacaktim. Zarar mı edecektim bekleyip. Sukur 4-5 bin aldik cebimize koyduk. Bizde hirsizdan caldik

sm-n9005 cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi
    cok guldum cook

3.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    aklima gelmisken sunuda yazayim herkesin finalsal okur yazarligi azda olsa var artik olmayanda yardim aliyo ey adese patronu bilanconda 87 milyon pazarlama gideri yazmissin neyi pazarladinda biz gormedik 40 milyonda finassal gider oh ne guzel dunya arada 87 milyon kira vesaire gelirleride ic etmissin yani demem o ki isine gelince durust olacaksin (kucuk yayirimcinin elinden mali alinca) buyuk buyuk karlar yazacaksin ama kimsede mal olmayacak yok oyle dunya suan ki piyasa degerinin 3 katindan fazla gayrimenkulun var be adam kimseyi kandiramazsin daha cok malini kapdirmadan tavan serise basla hepimiz sana dua edelim bu kiyamida unutmayin ortaklarim yarin yavan olur allahin izniyle artik.ytd

sm-a207f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    cart kaba kaat

4. Hisseye para girişi hayırlı olsun...

5. kap'daki habere ne dersiniz? zarar var diye bazı şubeler kapatıyormuş.

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. ittifak holding adese tahsisli sermaye artırma kararı aldı borsa gündem

8. Ne demek bu anlamadim

Adese mi tahsisli yapacak simdi

Sayfa 104/381 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •