Sayfa 114/172 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 905 - 912 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1. Erhan bey sunucuya server 2012 kuruldu. Lisansı yok etkinleştirme istiyor. Bunu böyle etkinleştirmeden kullanmak sorun oluyor mu. İnternette lisansı aktifleştirmek için çeşitli yöntemler yazmışlar. Yapmaya gerek varmı acaba.

2.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Bu ay 2. bir ideal satın alıp idealgo optimizasyonlarını yapacaktım. Fakat ilginç bir şey tespit ettim. Bende 2 pc var, iki pc dede ideal kurulu. 1. pc ye ideali kurdum kullanıcı adı ve şifresini girdim canlı veri almaya başladım. Tabii idealgoda çalışyor.

Diğer pc ye demoyu yükledim. Birde burada yüklediğim datalarıda yükledim. Fakat bu demo oldugu için idealgo açılmıyordu. Buna bir kez lisanslı idealin kullanıcı adı ve şifresini girdim. Bundada idealgo açıldı. Sonra bu pc de kullanıcı adı ve şifresini sildim, veriler kesildi. Fakat idealgo algo hala çalışıyor. Datalar yüklü , idealgoda açık ben artık bu pcde rahatça idealgo optimizasyonlarını yapabiliyorum. Canlı veri olması sorun degil . Böylelikle 2 . ideal almaktan kurtuldum.
    Bazan yazdıklarım okunmadığını anlıyorum biz senelerdir nasıl yapıyoruz atakan hocam. BUrada daha önce anlattım. Yeni siz yeni keşfetmiş gibi yazıyorsunuz. Bir tane ideal lisansı var ideal lisansı serverda yazılı otomatık bağlan işaretli. evde de ideal kurulu aynı lisansla bir kere giriş yapıyorum evden. wps serverdaki ideal hemen bağlantıyı geri alıyor. Otomatik bağlan işaretli olduğu için Ancak evdeki bilgisayardan bir kere giriş yaptığım için idealin tüm fonksiyonları çalışıyor lisansın sürekli bağlı kalmasına gerek yok istediğim testi yapıyorum. Canlı veriye robotun ihtiyacı var benim canlı veriyle işim yok nede olsa back test yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Erhan bey sunucuya server 2012 kuruldu. Lisansı yok etkinleştirme istiyor. Bunu böyle etkinleştirmeden kullanmak sorun oluyor mu. İnternette lisansı aktifleştirmek için çeşitli yöntemler yazmışlar. Yapmaya gerek varmı acaba.
    aktif etmenize gerek yok
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3. İsteseler iki satır kodlamayla bu olayı ortadan kaldırırlar aslında ama yapmıyorlar niye ? öteki bilgisayarda testlerini yapsın öteki bilgisayarda da robotları çalışsın canlı veriyle demişler.

iki tane lisansa para ödemesinler demişler. ancak iki tane canlı data lazımsa bir tane daha ideal alman lazım.

bende şu an 3 tane ideal lisansı var 3. ünkü 3 üde ayrı hesaplarda 3 ündede ayrı robot çalışıyor.

TÜm parayı tek bir hesaba çalıştırıp 3 robotuda tek bir idealde çalıştırabilirim. Ancak stratejiler karışmasın her biri farklı sekilde çalışıyor diye ayırdım hepsini.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

4. Erhan hocam, Atakan hocam verileri yükledim, biraz dondu mondu ama yüklemeyi başardım.

Sonuçları çok çarpıcı değil, 2013 Temmuz ayından günümüze toplam 291.000 puan toplamış ancak 8.972 adet de işlem yapmış. Dolayısıyla toplanan puandan daha fazla komisyon ve kayma olacaktır, özel bir optimizasyon olmamasına rağmen en iyi sonucu 2019 yılı içinde veriyor, ki ben sadece Robotun 3 aylık verisiyle sonuçları görmüştüm, şimdi 2019 Ocak başından günümüze kadar baktığımda 105.000 puan (1.047 işlemle) topluyor, bu sonuç çok başarılı ancak diğer yıllarda bu başarıyı gösteremediği anlaşılıyor.

Bu verileri edinmem benim için hayati bir öneme sahipti, başta Erhan hocama olmak üzere Atakan hocama da çok teşekkürler.

Bu sonuçları çok net ve şeffaf olarak paylaşıyorum ki, bir sisteme dayanarak trade etmek isteyenler işin ne kadar zor olduğunu görebilsinler. Viop30 da ekmek gerçekten aslanın ağzında.

EEee peki şimdi ne yapacağız, geldik başladığımız yere kendimi bir an diskalife olmuş sporcu gibi hissettim

Size şunu söyleyeyim erhan kardeşim dedigi her bilgi bedelini ödedigi bilgi ona göre...... Bende en az onun dediklerinin yarısı kadar bedel ödedim ...size bedelsiz tavsiye veriyor uymaya calısın lütfen bu konuda cok ciddiyim ..uymayada bilirsiniz tabi ama o zaman palaya ücreti hazırlayın bir nevi ders parasıı
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

6. Walla bedavaya özel ders aldık, sağolsun başta Erhan hoca olmak üzere buradaki tüm arkadaşlar.

7.  Alıntı Originally Posted by HALİL KALKAN Yazıyı Oku
    Erhan hocam, Atakan hocam verileri yükledim, biraz dondu mondu ama yüklemeyi başardım.

Sonuçları çok çarpıcı değil, 2013 Temmuz ayından günümüze toplam 291.000 puan toplamış ancak 8.972 adet de işlem yapmış. Dolayısıyla toplanan puandan daha fazla komisyon ve kayma olacaktır, özel bir optimizasyon olmamasına rağmen en iyi sonucu 2019 yılı içinde veriyor, ki ben sadece Robotun 3 aylık verisiyle sonuçları görmüştüm, şimdi 2019 Ocak başından günümüze kadar baktığımda 105.000 puan (1.047 işlemle) topluyor, bu sonuç çok başarılı ancak diğer yıllarda bu başarıyı gösteremediği anlaşılıyor.

Bu verileri edinmem benim için hayati bir öneme sahipti, başta Erhan hocama olmak üzere Atakan hocama da çok teşekkürler.

Bu sonuçları çok net ve şeffaf olarak paylaşıyorum ki, bir sisteme dayanarak trade etmek isteyenler işin ne kadar zor olduğunu görebilsinler. Viop30 da ekmek gerçekten aslanın ağzında.

EEee peki şimdi ne yapacağız, geldik başladığımız yere kendimi bir an diskalife olmuş sporcu gibi hissettim
    Sonuçlar bizi şaşırttı mı ? şaşırmadı atakan beyde de benzer bir sonuç yaşadık optimize edilen yıl müthiş geçmiş yıl çöp

Geçmiş yılı gelecek yıl gibi varsaymalısınız yanı sıstemınız 2019 başarısını 2020 2021 de yakalyamayacakmış.

Allahtan eski verileri elde ettinizde yanlış bir sisteme para bağlamaktan kurtardınız kendinizi.

Aslında sisteminizin bileşke getiri eğrisindeki kaymaya 0,035 girdikten sonrakı resmını https://imgyukle.com/ şu siteye upload edip paylaşırsanız daha iyi olur. bir karşılaştırma yaparız.

Hani diğer arkadaşların kafasında da sistemin nasıl göründüğü canlanmış olacak o sebeple resım onemlı.

Benimkini bir atayım sizede fikir olsun.

Sayfa 114/172 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •