Sayfa 120/172 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 953 - 960 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1. Ne optimize ettiniz be , bir yıldır optimizasyon yapiyonuz hala bulamadınız mi kutsal kaseyi , islemcileri yaktınız

Belkim optimizasyon un optimizasyonunu yapsanız bir işe yarayabilir

Erhan harbinden bak optimizelerini optimize etsene bak bi bunu denememistiniz

2. Ya kardeşim biraz olsun emeğe saygı gösterin, inanmıyorsanız ne takip ediyorsunuz bu sayfayı, gidin başka sayfalarda yazın, laf sokmak için yazı yazmak yakışıyor mu koca adamlara, böyle yazınca mutlu mu oluyorsunuz, ne söyleyeyim ki başka ...

Doğru dürüst eleştiren arkadaşlara asla lafım yoktur, eleştiri olmazsa doğru olan bulunamaz. Tavrım sadece uslubadır.

Erhan hocam, kusuruma bakma, dayanamadım walla

3.  Alıntı Originally Posted by viper Yazıyı Oku
    Ne optimize ettiniz be , bir yıldır optimizasyon yapiyonuz hala bulamadınız mi kutsal kaseyi , islemcileri yaktınız

Belkim optimizasyon un optimizasyonunu yapsanız bir işe yarayabilir

Erhan harbinden bak optimizelerini optimize etsene bak bi bunu denememistiniz
    Henry Ford Sözleri

Düşünmek en zor iştir; pek az kişinin bu işe girişmesinin nedeni herhalde bu olsa gerek. / Henry Ford

İster yapamayacağınızı, ister yapabileceğinizi düşünün. Haklısınız. / Henry Ford

Ne bildiğiniz değil, neler yapabildiğiniz başarınızı belirler. Eğitim bir nitelik meselesidir, nicelik değil. Gerçekten eğitimli bir kişi, sadece çok şey bilen değil, aynı zamanda elinden birçok şey gelen kişidir. Neler yapabildiğini görünceye kadar bir insanın üniversite diploması benim için hiçbir şey ifade etmez. / Henry Ford

Eğer başarının herhangi bir sırrı varsa bu, diğer insanın görüş noktasını anlamanızda ve olayları kendi açınızdan görebildiğiniz kadar iyi onun açısından da görebilme becerinizde yatmaktadır. / Henry Ford

Bir araya gelmek bir başlangıçtır, beraberliği sürdürmek bir ilerleme. Beraber çalışmaksa gerçek başarıdır. / Henry Ford

Kusur değil, çare bulun. / Henry Ford
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

4. Bütün karı kaçırdık robotun şifresi yine bloklanmış :@@@@@@@@@@@@@@@

tekrar bagladım artık
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

5.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Bütün karı kaçırdık robotun şifresi yine bloklanmış :@@@@@@@@@@@@@@@

tekrar bagladım artık
    Deme erhan hocam.. gecmis olsun..
    Asil sistemin degildir umarim

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by NUTCRACKER Yazıyı Oku
    Deme erhan hocam.. gecmis olsun..
    Asil sistemin degildir umarim

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Asıl sistem sorma zaten YUKARI YONLU MAXUMUM KAR REKORU KIRDI HERHaLDE.

Daha ben bu denle yukarı gıttıgını gormedım bu grafiğin maxdd yiyince herhalde baya bir coştu

Dip ve tepe arasında 24 bin bürüt puan var. 15 gün içinde. ANcak bu ana yapıydı açılmalı kapanmalı olunca bizimki fişi erken çekti. kardan 100,000 TL kaçırdık diyebilirim.

7. Kar eğrisi bugun niye hiç sarkmamış görünüyor onuda göstereyim. repaint filan yok bu arada

8. Geçmiş olsun erhan kötü olmuş. Çok iyi bir gündü. Robotun şifresi blocklanması ne oluyor, nasıl oluyor.

Bende sistemin bir tanesi bu ay için 7500 puanı geçince kapatttım. % 50 portföyü kapsıyordu. Diğer sistem sürekli trade edecek bakalım hangi sistem başarılı olacak.

Benim severde otomatik günceleme uyarısı verip , kendimi otomatik başlatacağım diyor. Sinir oldum otomatik güncellemeyi kapadım. 15 gündür server sıkıntısız çalışıyor.

Sayfa 120/172 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •